Rachael Ray wygląda zupełnie inaczej w izolacji

Rachael Gregg Deguire/Getty Images

Rachel Ray zrobiła niezwykle udaną karierę jako gwiazda sieciowej żywności. Obecnie prowadzi własny talkshow, Rachel Ray , co pokazuje jej łatwe podejście do gotowania. Energiczna osobowość telewizyjna napisała również bestsellerową książkę kucharską i jest redaktorką własnego magazynu lifestylowego Rachael Ray każdego dnia , który ma 1,7 mln abonentów według New York Times . Jednak Ray musiał ostatnio ograniczyć się z powodu pandemii koronawirusa. Aby wszyscy byli bezpieczni, kręci teraz swój program w swoim domu na północy stanu Nowy Jork, który, co zrozumiałe, wygląda trochę inaczej.


frytki w stylu pięciu facetów

Według Wiadomości BuzzFeed , jej program #STAYHOME z Rachel Ray emitowany dwa dni w tygodniu w poniedziałek i piątek. Jej mąż i obecny operator, John Cusimano, często występuje w serialu jako gość muzyczny lub producent koktajli. Ray powiedział Stowarzyszenie prasy miała wiele wielkich planów na ten czas, ale sprawy nie idą tak, jak się spodziewała. „Chciałam poważniej podejść do mojego malarstwa” – wyjaśniła. „Miałem te wszystkie wzniosłe cele… i nic z tego się nie dzieje”. Ray powiedziała, że ​​większość swojego czasu poświęca teraz programowi, dodając: „Nigdy nie pracowaliśmy tak ciężko w całym naszym życiu”.Nowy wygląd izolacji Rachael Ray

Rachel Ray w domu Instagram

Założeniem jej nowego formatu pokazu jest demonstracja Ray dla fanów, jak tworzyć dostępne posiłki z podstawowymi przedmiotami ze spiżarni. Jej ukochany pitbull, Isaboo, również często pojawia się w serialu, dając fanom bardziej intymny wgląd w życie gwiazdy. Przed pandemią Ray był ubrany w pełne włosy i makijaż wykonany przez profesjonalny zespół glam. Jednak, jak wielu z nas doświadcza podczas kwarantanny, domowy wygląd Raya jest bardziej zrelaksowany. Jej skromna sukienka i makijaż są całkowicie powiązane. Często można ją zobaczyć w wygodnych dresach lub z naturalnymi włosami. O kwarantannie Ray powiedział: „To dziwny czas. Nie mogę powiedzieć, że istnieje pozytywna podszewka... ale codziennie można znaleźć takie chwile. Jak może czas nie spędziłem w fotelu do włosów i makijażu!
Tymczasem, aby pomóc złagodzić niektóre problemy spowodowane wirusem, jej organizacja ogłosiła niedawno, że przekaże 4 miliony dolarów kilku organizacjom charytatywnym, takim jak fundusze pomocowe dla zwolnionych pracowników restauracji i banki żywności. „Im więcej zarabiasz w życiu, tym więcej jesteś winien w służbie i tym więcej jesteś winien swojej społeczności” – powiedziała. „Naszą absolutną odpowiedzialnością jest dbanie o siebie nawzajem”.

pisklę fil mrożone napojeKategorie jak restauracje Zabawa