jak

Oto jak bezpiecznie smażyć indyka na Święto Dziękczynienia

W tym sezonie świątecznym nie wyląduj na pogotowiu, zamiast cieszyć się obiadem w domu. Oto, co musisz wiedzieć, aby bezpiecznie smażyć indyka na Święto Dziękczynienia.

Jak przygotować steki ze zmumifikowanego żubra, jeśli byliście ciekawi?

Po zabawie z pomysłem zespół postanowił spróbować i zjeść mięso żubra — ale jakie dokładnie danie najlepiej podawać z 50-tysięcznym żubrem?

Ulubiony sposób TikTok na nienawidzenie kurczaka w puszkach

Niektórzy ludzie nie mają czasu ani umiejętności, aby doskonalić sztukę gotowania kurczaka. Jednym z rozwiązań znalezionych przez TikTokers jest kurczak w puszkach.

TikTok zakochuje się w włoskiej przystawce Makaronowej Królowej

Nadia Caterina Munno, znana swoim zwolennikom jako Królowa Makaronów, wyrobiła sobie sławę dzięki teatralnym filmom o gotowaniu i krytykom gotowania innych osób.

Deski żywnościowe i stoły do ​​wypasu, które zainspirują Twoją następną imprezę

Niezależnie od tego, czy zbliża się małe spotkanie, czy duże spotkanie, możesz zaimponować swoim gościom tymi kreatywnymi tablicami do jedzenia i stołami do wypasu.

Błędy, które wszyscy popełniają podczas smażenia na patelni

Dobre smażenie zaczyna się od zrozumienia podstaw i wiedzy o tym, co może pójść nie tak. Oto kilka błędów, które każdy popełnia podczas przygotowywania smażonego mięsa.

Pieczenie kurczaka na podłodze piekarnika da szybkie rezultaty

Jeśli naprawdę nie chcesz tracić czasu na czekanie, aż kurczak się ugotuje, możesz skorzystać z 18-minutowej metody opracowanej przez szefa kuchni Neda Baldwina.

Jak mieć Boże Narodzenie w całości przez Can

Presja zapewnienia absolutnie doskonałych Świąt Bożego Narodzenia jest stresująca, więc dlaczego nie uprościć obiadu, składając całe menu z produktów w puszkach?

TikTok buntuje się przeciwko technice jajecznicy Gordona Ramsaya

Niedawno słynny szef kuchni Gordon Ramsay posmakował własnego lekarstwa, gdy użytkownik TikTok nazwał jego tak zwaną technikę idealnej jajecznicy.