TikTok zakochuje się w włoskiej przystawce Makaronowej Królowej

  Królowa Makaronu Królowa Makaronu Jennifer Mathews


Kultura włoska kręci się wokół jedzenia. Posiłki we Włoszech mają trwać godzinami i mają wiele kursów. Personel restauracji zostawi Cię w spokoju, dopóki nie poprosisz o czek – znacząca różnica w porównaniu z pośpiesznymi posiłkami, które preferujemy w USA, za Uniwersytet Georgetown .pisklę fil grillowaną marynatę z kurczaka

U podstaw tej różnicy kulturowej leży znaczenie, jakie Włosi przywiązują do jedzenia i przyjemności, jaką im daje. Posiłkami można cieszyć się z rodziną i przyjaciółmi, oddając się rozmowie. Włoskie przepisy zazwyczaj zawierają niewiele składników, co pozwala na delektowanie się smakiem każdego elementu bez maskowania smaku zbyt wieloma dodatkami. Ta kuchnia wymaga wysokiej jakości składników, dlatego włoska kuchnia jest popularna na całym świecie. Według ankiety przeprowadzonej przez YouGov , 86% ankietowanych Amerykanów zagłosowało włoskie jedzenie jako ich ulubiona kuchnia etniczna.
Tradycyjnie na rozpoczęcie posiłku podaje się antipasto (przystawkę). Są to małe kęsy, które nie mają cię napełnić. Antipasto jest podobny do deski wędliniarskie wypełnianie postów na Instagramie. Zróżnicowane w zależności od regionu, antipasto składa się z wędlin, świeżych i marynowanych warzyw, oliwek, crostini i polenty. Świetni włoscy kucharze .

włoski przeszczep Nadia Caterina Munno , znana milionom obserwatorów w mediach społecznościowych jako The Pasta Queen, wyrobiła sobie markę dzięki kinowym filmom o gotowaniu i krytykom gotowania innych ludzi. Dzieląc się przepisami nonny, pasja Munno do gotowania włoskiego jedzenia jest namacalna. Pomimo jej przezwiska, repertuar Munno wykracza poza gotowanie makaronu. Niedawno podzieliła się przepisem na antipasto, na którym ślini się TikTok.jajka w piekarniku

Pieczony pomidor i burrata crostino od Pasta Queen's

  pieczone pomidory i grzanki z burraty TIK Tok

Królowa Makaronu przygotowała crostino z pieczonymi pomidorami i burratą dla swoich zwolenników TikTok. Zwolennicy tacy jak Tina G. skomentowali „Doskonałość”, a Christopher Game napisał: „Myślę, że cię kocham…” Crostino lub crostini to małe kromki chleba tostowego, posypane pikantnymi składnikami. Podobnie jak bruschetta, która jest podstawą menu włoskich restauracji, crostino to mniejsze kęsy, które są mniej więcej o połowę mniejsze od bruschetty (przez Dello ).Podczas gdy The Pasta Queen zwykle opowiada swoje filmy, pozwala, by w tym filmie przemawiały odgłosy gotowania. Pomidory winogronowe są krojone na pół i umieszczane w szklanym naczyniu do pieczenia z dużą ilością („glugów”) oliwy z oliwek, mielonego czosnku i soli. Podczas gdy pomidory pieczą się w piekarniku, The Pasta Queen kroi bochenek wiejskiego chleba na trzy części i dzieli każdy kawałek na pół. Pomijając zakres, postanawia usmażyć chleb na patelni w oliwie z oliwek na kuchence, naciskając każdy kawałek palcami, aby zapewnić kontakt z gorącą patelnią.

Chleb tostowy naciera się surowym czosnkiem, a następnie rozdziera i smaruje burratę na wierzchu. Pieczone pomidory i łyżkę ich soku umieszcza się na burracie, a następnie rozdartą bazylię dodaje się jako przybranie. Zgodnie z włoską kulturą, do stworzenia tego prostego pierwszego dania użyto zaledwie garści wysokiej jakości składników. Wszystko, co pozostało do powiedzenia, to: „To crostino jest niebiańskie, tak jak ty”.

przepis na sos z dzikich skrzydeł bawołów