Jeśli kiedykolwiek usłyszysz, jak ktoś w Aldi kraka jak ptak, dołącz

 sklep Aldiego Joni Hanebutt/Shutterstock Plaża Hannah


Chociaż inne sieci sklepów spożywczych mogą bawić się na swój własny sposób, Aldi przenosi zabawę na zupełnie inny poziom. Po pierwsze, sieć utrzymuje rotacyjny asortyment produktów, co tydzień wzbudzając zainteresowanie kupujących wyjątkowymi artykułami. Jeśli osobiście nie szukałeś wcześniej Aldi Finds, źle robiłeś zakupy w Aldi , ale to jest OK, to jest do naprawienia.Te zabawne znaleziska obejmują produkty sezonowe, od przekąsek po wystrój domu. Letni sery o tematyce alkoholowej ? Aldi cię obejmuje. Uroczy Walentynkowe gnomy ? Aldi też je ma. Chipsy ziemniaczane o smaku Święta Dziękczynienia ? Znasz już odpowiedź.
Jednak niezależnie od tego, jak zabawa jest kultywowana przez sieć, oczywiste jest, że oddani fani Aldi również odgrywają kluczową rolę w atmosferze. Oprócz niezliczonych kont w mediach społecznościowych, które dzielą się nowymi produktami i znaleziskami Aldi, kupujący poświęcają również swój czas na udział w staromodnych, dobrych głupstwach. I przez to, tak, mamy na myśli skrzeczenie w przejściach w Aldi.

Dlaczego ludzie wydają odgłosy ptaków w Aldi?

 Wrony, mistrzowie'caw Rudmer Zwerver/ShutterstockJeśli kiedykolwiek słyszałeś, jak inni kupujący wydają odgłosy ptaków okres , rzeczywiście jest ku temu powód. Według Aleja wstydu , grupa na Facebooku „poświęcona wszystkim najlepszym znaleziskom Aldi dla fanów Aldi”, ta konkretna aktywność mogła rozpocząć się w 2020 r., kiedy członkowie grupy Aldi Aisle of Shame na Facebooku zasugerowali, aby stworzyć sposób wzajemnej identyfikacji w sklepach. Widząc, jak wrony wydają dźwięk „krakania”, aby się odnaleźć, członkowie AOS zdecydowali się na krakanie.

Krakanie to nie tylko zabawny sposób na identyfikację znajomych z Internetu, ale także zabawny sposób na wstrząśnięcie wszelkimi przyziemnymi sprawami w cotygodniowej rutynie zakupów. Jeszcze zabawniejsze, jak zauważyła jedna osoba w komentarzach grupa na Facebooku , ptasie odgłosy ludzi nie zawsze brzmią jak ptasie odgłosy — krakanie jednej kobiety skłoniło innego kupującego do krzyku „NA BRAWO”. Inny członek grupy powiedział, że tradycja krakania doprowadziła do tego, że mężczyzna w ich lokalnym Aldi otrzymał przydomek „Turcja Tom”. Oczywiście wszystko to mówi tylko, że następnym razem, gdy znajdziesz coś, o czym można pokrzyczeć w Aldi, wydaj „krakanie”, aby powiadomić o tym innych kupujących.