Niefortunne zakończenie porażki „Kanapka kupy” w metrze

 Kanapki w metrze Stringi Prachana/Shutterstock Amberly Mckee


Niewiele jest rzeczy bardziej koszmarnych niż otwieranie jedzenia i znajdowanie czegoś, co nie pasuje. Jednak dokładnie to stało się ostatnio z klientem w Subway w Lansing w stanie Michigan, według wideo tik tok . W zeszłym tygodniu użytkownik opublikował film, w którym twierdzi, że opakowanie kanapki zostało posmarowane odchodami. Choć wydawało jej się, że wyczuła w samochodzie coś dziwnego, przypisywała to ściekom na parkingu. Jednak kiedy wróciła do domu, zapach nie zniknął. „Nie jesteśmy pewni, czy to pies, czy ludzki [kał]. Policja pobrała z niego wymaz” – powiedziała w filmie.Niepokojące jest to, że nie jest to pierwszy przypadek znajdowania kału w fast-foodach. Według CNBC bakterie kałowe wykryto w napojach w McDonald's , KFC i Burger King — wszystkie w lokalizacjach w Wielkiej Brytanii. Z tej trójki najważniejsza ilość została znaleziona w Burger Kingu i KFC. Ponieważ wideo TikTok stało się wirusowe, wieści o zabrudzonym odchodami opakowaniu Subway rozprzestrzenił się w Internecie. Po kilku dniach rzecznik Subway w końcu opublikował informację o zgłoszonym incydencie.
czy tilapia jest dla ciebie zła?

Wymaz nigdy nie był testowany

 Klient czeka przy kasie metra Brandon Bell/Getty Images

Prawie tydzień po TIK Tok użytkownik powiedział, że znalazł coś, co wyglądało na kał w swoim opakowaniu po kanapce Subway, firma wydała oświadczenie. Za Dziennik Stanu Lansinga , a Metro Rzecznik powiedział, że Departament Zdrowia hrabstwa Ingham uważa, że ​​substancja to w rzeczywistości czekolada z ciastka. Jednak departament zdrowia powiedział, że doszedł do tego wniosku po rozmowie z właścicielem sklepu, a nie faktycznym testem wymazów – i niestety nie wydaje się, aby był on przeprowadzony w najbliższym czasie. „W tej chwili nie są podejmowane żadne dalsze działania ze strony departamentu zdrowia” – powiedział rzecznik departamentu zdrowia.czarne diamentowe jabłko

Nie oznacza to, że nie dochowano należytej staranności — zgodnie z raportem departamentu zdrowia (za pośrednictwem Lansing State Journal) materiał filmowy z incydentu został zbadany i pokazał pracownika jedzącego ciastko przed zrobieniem kanapki.

W nowszym wideo tik tok , ta sama użytkowniczka ujawniła, że ​​po zjedzeniu kanapki udała się do lekarza i przepisano jej lek przeciw nudnościom. Oczywiste jest również, że sekcja komentarzy nadal nie wierzy, że substancją była czekolada. - Nie ma mowy, żebyście pomylili prawdziwy kał z czymś innym niż poważnym? Jak oni mają powiedzieć, że to czekolada? Co się stało z wacikiem? przeczytano jeden komentarz. Wygląda na to, że bez wymazówki wiele osób nie kupi czekoladowej wymówki.