Prawda o zwycięzcy Great British Bake Off Rahul Mandal

Rahul Mandal Jeff Spicer/Getty Images

Zwycięzca dziewiątej serii Świetny brytyjski Bake Off ( Świetny brytyjski pokaz pieczenia w USA) jest człowiekiem utalentowanym. Rahul Mandal zaimponował jurorom i widzom swoimi niezwykłymi umiejętnościami pieczenia. Warto również zauważyć, że nie wywodził się z kulinarnego zaplecza i robił coś zupełnie innego, kiedy zdecydował się na pokaz (poprzez Telegraf .)


Sprawy były trudne dla Mandala. Według Gwar , kiedy Rahul po raz pierwszy przeprowadził się do Wielkiej Brytanii z Indii, był sam i nikogo nie znał. Sprawy wyglądały dobrze dla przyszłej gwiazdy, gdy para, z którą się zaprzyjaźnił, postanowiła mu pomóc. Co do bycia część spektaklu , myśl nawet nie przeszła Mandalowi przez głowę, dopóki kolega nie prosił go o podanie. Wygrał program w 2018 roku, przemawiając do widzów swoją wyjątkową historią i sympatyczną osobowością.Jeden z sędziów, Prue Leith , pochwalił Mandal, mówiąc: „Myślę, że niesamowitą rzeczą w Rahulu i dlaczego jestem z niego tak dumny, jest to, że przyszedł niepewny, ale po prostu szedł dalej”.
Mandal ponownie zademonstrował swoje umiejętności podczas noworocznej specjalnej edycji programu i ponownie wyszedł zwycięsko. Według Cyfrowy Szpieg Mandal powiedział, że chciałby zadedykować nagrodę wszystkim piekarzom, którzy wzięli udział w pokazie. „To należy do was wszystkich”, powiedział, „ponieważ wiele się nauczyłem od każdego z was”.

Jest bardzo utalentowany i skromny

Piekarz Rahul Mandal Instagram

Mandal ma zróżnicowany zestaw umiejętności. Oprócz tego, że jest piekarzem, jest także naukowcem i pracuje na Uniwersytecie w Sheffield. Według Uniwersytet Mandal po raz pierwszy przeprowadził się do Wielkiej Brytanii, aby studiować metrologię optyczną. Następnie dołączył do uniwersyteckiego Centrum Badań Zaawansowanej Produkcji Jądrowej jako pracownik naukowy.Jeśli chodzi o Mandala, wielu życzliwych przyjaciół i kolegów podało mu pomocną dłoń, co naprawdę pomogło mu poprawić jego pieczenie umiejętności. „Prawie wszystkie moje ciastka trafiły do ​​pracy” – powiedział na uniwersytecie. „Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z pieczeniem w języku angielskim, dlatego opinie kolegów były bardzo ważne”. Mandal wierzy, że jeśli jesteś inżynierem, możesz zrozumieć, na czym właściwie polega pieczenie i wykorzystać swoje umiejętności, aby być w tym coraz lepszym.

Uważa też, że chociaż był kimś, kto niedawno odnalazł swoją pasję do pieczenia, jego podróż powinna być przykładem dla innych. „Zacząłem moją przygodę z pieczeniem dopiero kilka lat temu” – powiedział Mandal – „a jeśli ja mogę być w namiocie, to może też każdy, kto kocha pieczenie”. Powtórzył ten sentyment w poście na Instagram , gdzie podziękował wszystkim swoim fanom za wspieranie go. Powtórzył, że pieczenie zajął się dopiero w późniejszym życiu i jest wdzięczny za swoje doświadczenia.