Co się stało z 3D Doritos?

3d doritos Świergot

Świat przekąsek jest pełen chipsów, ciasteczek i innych produktów spożywczych, które rozwinęły wściekłość po krótkim okresie życia. Doritos od lat eksperymentuje ze smakami chipsów, ale kiedy wprowadzili 3D Doritos, naprawdę myśleli nieszablonowo. Smak sera nacho, który uwielbiali fani, wciąż tam był, tylko teraz chipsy zapewniły chrupnięcie 3D, które przeniosło wszystko na wyższy poziom. Frito-Lay przedstawił żetony w 1998 z reklamą z Seanem Hayesem i Ali Landry, ale na początku 2000 roku 3D Doritos już nie istniały.


Dlaczego Frito-Lay miałby odmawiać swoim fanom pyszności chipsów serowych nacho w formie 3D? Prawda nie jest do końca znana, ale Frito-Lay zasugerował, że układy prawdopodobnie nie sprzedają się tak dobrze, jak firma liczyła. Do firmy skontaktował się fan! przez Facebooka w 2013 roku, a Frito-Lay powiedział: „Chociaż większość naszych przekąsek ma zagorzałych fanów, nie wszystkie z nich znajdują się na liście ulubionych”. Osoba prowadząca media społecznościowe Frito-Lay powiedziała fanowi, że „przekaże swoją opinię”.Inny 3D Doritos Snacker powiedział, że… napisał list do Frito-Lay i otrzymałem podobną odpowiedź. Kobieta o imieniu Tina z działu spraw konsumenckich Frito-Lay napisała w e-mailu: „Rozumiemy, że każda marka lub smak stanie się dla kogoś liderem. Chcielibyśmy móc je wszystkie nosić. Niestety niektóre przekąski muszą zostać wycofane, aby zrobić miejsce dla nowych pomysłów i stale zmieniającego się popytu na rynku”.
Nadal możesz uzyskać 3D Doritos, ale jest pewien haczyk

Meksykańskie 3d Doritos Świergot

Podczas gdy niektóre przekąski naprawdę umierają i nigdy nie wracają, inne wydają się po prostu ukrywać przed masami. Blog z zabawkami i jedzeniem Dinozaur Dracula odkryli, że 3D Doritos nadal istnieją i były produkowane dopiero w 2016 roku. Haczyk polega na tym, że są one produkowane i sprzedawane tylko w Meksyku. Mówi się również, że meksykańska wersja 3D Doritos ma smak queso, który nie jest tak odważny jak stary smak sera nacho.

Jeśli nie masz ochoty jechać na południe od granicy, możesz złapać torba w serwisie eBay . W konkretnym wykazie znaleźliśmy statki z Rio Grande w Teksasie. Więc tak, ktoś jedzie przez granicę do Meksyku, żeby kupić Doritos i sprzedać je Amerykanom pozbawionym przekąsek.


Kategorie jeść fakty Wskazówki