Oto ile jest naprawdę warta Martha Stewart

Marta Stewart Matt Winkelmeyer/Getty Images

Marta Stewart przeżyła surrealistyczne życie, które zaprowadziło ją do miejsc, o których większość z nas nawet nie pomyślałaby o marzeniu. Na różnych etapach życia była modelką, boginią domową, m.in skazani przestępcy , potentat biznesowy i oczywiście Najlepszy przyjaciel Snoop Dogga . W tym momencie prawdopodobnie mogłaby ujawnić, że przez cały czas była kostiumową superbohaterką w stylu Batmana i nikt by nie mrugnął powieką.


Cokolwiek Stewart była przez lata, niewiele osób może zaprzeczyć, że odnosi duże sukcesy. Jej niezliczone książki kucharskie, długoletnie magazyny, różne produkty i przedsięwzięcia medialne sprawiły, że przez dziesięciolecia stała się wszechobecną postacią publiczną i dlatego łatwo założyć, że dzielna przedsiębiorczyni zdołała zmienić swoje różne przedsięwzięcia biznesowe w ładną ( i prawdopodobnie dobrze dopracowany) grosz. Ale ile dokładnie pieniędzy zarobiło jej imperium biznesowe? Przyjrzyjmy się, ile naprawdę jest warta Martha Stewart.prawda o wodzie z Fidżi

Martha Stewart była kiedyś miliarderką

Marta Stewart Cindy Ord/Getty Images

Według Wartość netto celebrytów ziemskie posiadłości Marthy Stewart są warte nie mniej niż 400 milionów dolarów. To naprawdę niesamowita kwota, ale niewiarygodnie, to tylko odłamek tego, co miała kiedyś. Za Insider biznesowy , w 1999 roku Stewart osiągnęła ogromne zyski z boomu internetowego dzięki pierwszej ofercie publicznej jej Martha Stewart Living Omnimedia. Osobiście zadzwoniła na nowojorską giełdę, gdy rozpoczął się dzień handlowy, a pod koniec tego dnia była już półtora miliardera.
„To był wspaniały dzień”, opisuje Stewart doświadczenie zdobycia dziesięciocyfrowej wartości netto. – Po ofiarowaniu pojechałem Madison Avenue. Natychmiast stałem się 1,6 miliarderem. To był wspaniały dzień i pomyślałem, hę... Mogę kupić wszystko na tej ulicy! Niestety, tak naprawdę nie kręciła się, żeby zwariować z nowo odkrytą fortuną, ponieważ była „zbyt zajęta pracą”. Bańka internetowa w końcu pękła, a część jej wartości netto wyparowała. Ale hej, 400 milionów dolarów jest nadal całkiem przyzwoite.

Pizza Hut p zolo przerwaneKategorie Nazwy Fakty Inny