Pozytywna zmiana, jaką McDonald's wprowadza w swoich szczęśliwych posiłkach

Szczęśliwy posiłek w McDonald David Paul Morris/Getty Images

McDonald's Happy Meals to dziecięca rozkosz. Zastanów się, co oferują: zabawki , soda, hamburger lub Nuggetsy z kurczaka , i frytki . Który dzieciak może odmówić? Jednak McDonald's od jakiegoś czasu stara się ewoluować i przemawiać do niektórych swoich bardziej dbających o zdrowie klientów. W 2013 roku gigant fast foodów rozpoczął współpracę z Sojuszem na rzecz Zdrowego Pokolenia, aby zachęcić swoich klientów do spożywania większej ilości warzyw, owoców i niskotłuszczowych produktów mlecznych, a także woda spożycie (przez McDonald's ).


Program ten był skierowany do 20 rynków i obejmował opcje takie jak zdrowsze dodatki i napoje zamiast tradycyjnych wyborów dla Szczęśliwy posiłek . Klienci mogli również zamienić frytki na sałatkę, owoce lub warzywa we własnych, wartościowych posiłkach, zgodnie z Forbes . Firma ogłosiła w zeszłym roku, że osiągnęła już swoje cele przed terminem na 2020 rok i spełnia wszystkie swoje cele, a McDonald's ma teraz jeszcze więcej pozytywnych wiadomości dla swoich klientów.to wódka z ziemniaków

Happy Meals McDonald's stają się zdrowsze

McDonald Facebook

McDonald's ujawnił, że cele wyznaczone w 2018 roku, aby Happy Meals były zdrowsze i zdrowsze niż kiedykolwiek, zostały częściowo zrealizowane, a marka nadal wprowadza innowacje, aby oferować klientom więcej opcji. Za Magazyn QSR , Julia Braun, dyrektor ds. globalnego żywienia McDonald's, powiedziała: „Wiemy, jak ważne jest zapewnienie rodzicom takich wyborów w menu, aby mogli czuć się dobrze, jeśli chodzi o karmienie swoich dzieci. Zdajemy sobie sprawę, że w tej przestrzeni zawsze jest więcej pracy do wykonania i pozostajemy zaangażowani w wykorzystywanie naszej wielkości i skali, aby wspierać dzieci i rodziny, kontynuując rozwój Happy Meal”.
Jakich zmian mogą spodziewać się rodzice do 2022 roku? Po pierwsze, posiłki będą pozbawione sztucznych aromatów i będą miały mniejszą ilość sztucznych konserwantów. Marka dąży również do tego, aby jej Happy Meals były zdrowsze poprzez upewnienie się, że są bardziej zrównoważone pod względem odżywczym i zawierają nie więcej niż 600 kalorii każdy. Inne zmiany obejmują takie rzeczy, jak przestrzeganie odpowiedzialnej strategii marketingowej i większą przejrzystość informacji żywieniowych. Na dzień dzisiejszy McDonald's wprowadził już ogromne zmiany, takie jak ulepszenie 93% opcji Happy Meal, aby wyeliminować sztuczne smaki. Marka zdołała również sprzedać więcej Happy Meals z produktami zawierającymi zalecane grupy żywności, takie jak owoce i zboża, i ogłosiła, że ​​50 procent napojów sprzedawanych w ramach Happy Meals w zeszłym roku zawierało sok, mleko lub wodę. Oczekuje się, że nastąpią zdrowsze zmiany.

różnica między ryżem basmati a ryżem jaśminowymKategorie Telewizja Nazwy porady