Prawdziwy powód, dla którego twoja woda smakuje jak metal

Osoba napełnia szklankę wodą z kranu

„Może istnieć wiele powodów, dla których twoja woda ma metaliczny smak” Logika wody , firma produkująca dystrybutory i filtry do wody, odnotowana w swojej blogowej odpowiedzi na hipotetycznego zaniepokojonego pijącego wodę. „Najbardziej prawdopodobnym powodem jest obecność rzeczywistej zawartości metalu”.


Zanim cokolwiek rozerwiemy naszymi oczami, firma nadal wymienia minerały, które mogą być przyczyną degustacji metalu woda . Istnieje możliwość, że jest to spowodowane powszechnymi zanieczyszczeniami, takimi jak cynk, miedź lub żelazo. W niektórych przypadkach może to być spowodowane rdzewieniem rur, przy czym najgorszym scenariuszem są rury ołowiane. Ewentualnie może to być spowodowane brakiem równowagi pH w wodzie.Poza przypadkami, w których prowadziłeś w swojej wodzie ołów, Dotknij Wynik stwierdza, że ​​metaliczne smaki prawdopodobnie nie będą rujnować twojego zdrowia. Chociaż wysoki poziom cynku może wywoływać wymioty, zauważysz tego rodzaju stężenia, zanim wypijesz wystarczająco dużo, aby wymiotować. Podobnie żelazo i mangan mogą poplamić armaturę i pranie, ale nie musisz też panikować z powodu ich spożycia.
Ostatecznie rada Water Logic składa się z trzech części. Najpierw przestań pić dziwnie smakującą wodę. Po drugie, zbadaj wodę, aby upewnić się, że nie zawiera ołowiu. Po trzecie, kup produkty Water Logic, bo jeśli zawsze filtr Twoja woda, już nigdy nie będziesz musiał się martwić o zanieczyszczenia metaliczne lub ołowiowe wydostające się z kranu. W końcu woda o metalicznym smaku pomaga marce dobrze promować swoje produkty.

owoce, które trwają najdłużej

Dlaczego nie mamy lepszej jakości wody?

Zardzewiały kran z kroplą wody Spencer Platt/Getty Images

Dla firmy Water Logic to wszystko dobrze i dobrze, aby odrzucić obawy o bezpieczeństwo wody, jako szansę na zgięcie łokci przedsiębiorczości. Ale czysta woda nie powinna być czymś, dla czego społeczeństwo jest zależne od prywatnych firm.Ostatni rok, Czas zauważył, że 30 milionów Amerykanów żyje z wodą, której nie można sklasyfikować jako zdatną do picia. To również ponad pół dekady po tym, jak krajowe nagłówki publikowały historię o ołowianej wodzie w Flint w stanie Michigan. Kiedy pandemia koronawirusa uderzyła w amerykańskie wybrzeża, Vox poinformował, że ci Amerykanie byli uwięzieni w gęstej brązowej wodzie, z której nie mogli ani pić, ani myć rąk.

dieta dr papryka aspartam

Oczywiście, jak Rozmowa zauważa, że ​​30 milionów ludzi stanowi tylko około 8% populacji, ale, jak potwierdza artykuł, akceptacja tej ilości zanieczyszczonej, niebezpiecznej wody wirującej w ludzkich rurach jest równoznaczna z samozadowoleniem zaniedbaniem: „Żadna inna branża nie zaakceptowałaby 8% [%] wskaźnik awaryjności i nie wierzę, że amerykańscy specjaliści ds. wody uważają tę liczbę za akceptowalną”.Bez rygorystycznie narzuconego zestawu norm dotyczących podstawowej, humanitarnej jakości wody, jedynym rozwiązaniem, jakie wiele osób ma, jest zwrócenie się do Water Logic i innych podobnych marek w celu uzyskania swoich filtrów, ponieważ cuda nowoczesnej technologii okazują się zbyt trujące, aby je pić.
Kategorie Jak Zabawa Aktualności