Ulubiony asortyment serów na Halloween Aldi oficjalnie powraca

 Talerz mięs i owoców na Halloween JeniFoto/Shutterstock Ree Winter


Prawdopodobnie jest wiele rzeczy, które kojarzą Ci się z Halloween — kostiumy, dekoracje,… cukierek , chłodniejsza pogoda i wszystkie rzeczy z przyprawami dyniowymi — ale co z serem? Jeśli myślisz, że ser nie jest ani trochę związany z Halloween, pomyśl jeszcze raz: Podobnie jak twój ulubiony upiorny duch sezonu, jeden konkretny asortyment serów znika i pojawia się ponownie w Kropka od kilku lat w okolicach wakacji październikowych.Firma Aldi niedawno przywiozła jeden ze swoich najpopularniejszych serów na Halloween: Transylwański twardy ser Emporium Selection, wyjątkowy ze względu na proces starzenia w rumuńskich jaskiniach solnych. Za Reddit , występuje w dwóch smakach, oryginalnym i nasączonym czerwonym winem, po 4,29 USD za każdy – ale to nie jedyne sezonowe produkty mleczne, o których należy pamiętać w tym miesiącu. Jako post przez Instagram użytkownik @Aldifavoritefinds ujawnił, że na półkach w sklepie spożywczym niedawno pojawiły się kolejne trzy upiorne sezonowe przekąski. Jeśli myślałeś, że sery nie były wystarczająco przerażające na imprezę Halloween, być może te przedmioty zmienią zdanie.
Klienci Aldi nie boją się żadnego sera

 Kropka's Halloween Cheeses Instagram

Wszystkie pięć produktów z asortymentu Halloweenowych serów Emporium Selection jest już dostępnych w Aldi, co potwierdził @aldifavoritefinds . Kosztują 4,29 USD za sztukę, zgodnie z Strona internetowa Aldi i w tym dwa transylwańskie sery oraz szalony cheddar Bat Knit, Freaky Franken Sage Derby i Scary Pumpkin Spice Wensleydale Cheese. Chociaż opakowanie zawiera nazwy i grafiki odpowiednie dla Halloween, kupujący wydają się być bardziej podekscytowani serami w środku. „Opakowanie jest fajne, ale to także naprawdę dobry ser!” jeden Reddit powiedział użytkownik. Inny dodał: „Mój ulubiony ser z Aldi. Szkoda, że ​​nie mają tych frajerów przez cały rok”.Podczas gdy użytkownicy mediów społecznościowych wydawali się najbardziej podekscytowani serami dojrzewającymi w jaskiniach, które według jednego użytkownika są „uzależnione od biura”, inni chwalili różne rodzaje. „Sage derby są NIESAMOWITE” – powiedział jeden z komentatorów na Instagramie. Według Nawa wstydu , ten ser „jest wytwarzany przez połączenie suszonej szałwii z twarogiem, dzięki czemu ser ma zielone żyłkowanie i ziołowy smak”.

W zeszłym roku ten sam blog poinformował również o serze prosecco truskawkowym Wensleydale w kształcie cukrowej czaszki. Jednak wydaje się, że nie jest już częścią Halloweenowego wyboru Aldi w 2022 roku. Być może to dobrze, ponieważ Redditorzy byli pod wrażeniem uroczego kształtu niż smaku.