Co się stało z Cereal Killerz po Shark Tank?

  koktajle mleczne z kuchni zbożowej killerz Instagram Molly Clark


Jakie są twoje ulubione słodkie płatki śniadaniowe? Owocowe kamyki ? Chrupki Kakaowe? A co z chrupiącym tostowym cynamonem? Jeśli niektóre z twoich ulubionych wspomnień z dzieciństwa wiążą się z popijaniem zbożowego mleka słodkiego śniadania (lub jeśli nadal to robisz, nie martw się, nie powiemy), możesz być ciekawy losu Cereal Killerz z „ Czołg rekinów.'Kuchnia Zbożowa Killerz , założona przez rodowitych mieszkańców Las Vegas Christophera i Jessicę Burns, została otwarta w 2019 roku jako wyjątkowa knajpka z jednym celem: ulepszaniem płatków zbożowych (poprzez Kinoholik ). Batonik zbożowy ma taką samą koncepcję jak lodziarnia, oferując do wyboru ponad 100 smaków zbożowych. Po tym, jak klienci wybiorą płatki bazowe i mleko, zachęcamy ich do dodawania różnych dodatków, od babeczek i ciastek po Nutella , owoce, lody, a nawet Pop-Tarty . Sklep oferuje również koktajle mleczne over-the-top. Kiedy w strefie gastronomicznej centrum handlowego otwarto pierwszą lokalizację Cereal Killerz Kitchen, Zjadacz nazwał debiut restauracji jednym z „23 najważniejszych otwarć restauracji w Las Vegas w 2019 roku”.
Burnsowie pojawił się na „Shark Tank ” w 2021 r. podczas 12. sezonu serialu, prosząc Sharks o inwestycję w wysokości 125 000 USD za 10% udziałów w ich firmie.

Kuchnia zbożowa Killerz uderzyła w „Shark Tank”

YoutubePo przedstawieniu swojej firmy Sharksom i ujawnieniu planów dotyczących przyszłych sklepów, Burnsowie podzielili się próbkami swoich produktów, z których część została wykonana z czekolada , inne z karmelem, a więcej z masło orzechowe . The Sharks nazwali kreacje „naprawdę, naprawdę, naprawdę dobre” i „niesamowite” (poprzez: Youtube ). Jednak gdy nadszedł czas, aby pociągnąć za spust inwestycji, inwestorzy wyszli puści. „Myślę, że to, co próbujesz zrobić, jest niezwykle trudne. Próbujesz otworzyć sklep, stworzyć markę i przyciągnąć ludzi. To ciężka bitwa. Jeśli ktokolwiek zamierza to zrobić, prawdopodobnie będzie to wy , ale nie jestem pewien, czy mam żołądek na tego rodzaju inwestycję” – powiedział parze Robert Herjavec. Inni czuli to samo: Cereal Killerz Kitchen musiała być opłacalna, aby była atrakcyjna dla inwestorów.

Mimo to Burnsowie nie byli odstraszeni. „Jestem trochę rozczarowany, że nie zawarliśmy umowy, ale nadal jestem pozytywny. Nadal uważam, że dzięki informacjom zwrotnym, które nam przekazali, i naszej wytrwałości będziemy po prostu pchać do przodu, iść do przodu i po prostu próbować jak najlepiej, aby przetrwać” – powiedziała przed kamerami Jessica po zejściu ze sceny.Zabijanie gry zbożowej po jednej łyżce na raz

Instagram

Pomimo braku zawarcia umowy z rekinami, szybko do przodu, a Burnsowie całkowicie zabijają – gra słów całkowicie zamierzona – zbożowa gra. Według marki stronie internetowej , sieć ma teraz cztery lokalizacje: dwie w Las Vegas, z których jedna znajduje się w Planet Hollywood na Strip; jeden w Henderson w stanie Nevada; i jeden w Goodyear w Arizonie. Zawiera również aplikację do franczyzy online.

Batonik zbożowy wymyślił również kilka kreatywnych taktyk marketingowych, takich jak Zbożowe Killerz Zbożowe wyzwanie , konkurencyjne wydarzenie kulinarne, podczas którego przystawki muszą zjeść miskę zawierającą 130 rodzajów płatków zbożowych i galon mleka — wszystko w mniej niż 45 minut. Burnsowie również rozpoczęli Kanał Youtube poprowadzić program „Kill It or Drill It”, w którym porównują i oceniają różne rodzaje płatków śniadaniowych, od Reese's Puffs po Jolly Rancher Cereal. Aby kontynuować swój rozwój, The Cereal Killerz Kitchen rozszerzyła działalność o catering i posiada własną linię produktów Koszulki .

Fani z bliska i daleka korzystali z mediów społecznościowych, aby wyrazić swoje uznanie dla młodej sieci, takiej jak jeden Instagrammer który skomentował film przedstawiający budowę koktajli mlecznych Cereal Killerz, pisząc: „Dosłownie zjadłem dwa pudełka płatków śniadaniowych po obejrzeniu ich poprzedniego dnia. Obie rodziny wielkości. Nie mogę się doczekać podróży, aby zobaczyć to w prawdziwym życiu”.