Dlaczego Gabrielle Reyes jest zadowolona, ​​że ​​straciła obserwację w supermarkecie — na wyłączność

 Gabrielle Reyes uśmiecha się Ace Anderson Crawford Smith


Gabrielle Reyes to osoba pełna słońca i światła. Przynajmniej takie wrażenie można uzyskać z jej strony TikTok, Jeden wielki weganin , w którym znajdują się popularne filmy, na których śpiewała przepisy na kolorowe, tropikalne dania wegańskie, które tworzy. Wygląda na kogoś, kto nie chciałby zmagać się z zaciekłą rywalizacją telewizyjnego konkursu kulinarnego, ale mimo to pojawiła się w „Food Network” Tyczenie w supermarkecie ' (przez Youtube ). Jej słoneczne usposobienie i skłonność do śpiewania przetrwały rywalizację, ale niestety nie: odpadła w pierwszej rundzie.Pomimo zaimponowania sędziom swoją wegańską wersją „sałatki z tuńczyka” zrobioną z soczewicy, ostatecznie dostała nagrodę, ponieważ nie była w stanie znaleźć żadnego chleba, co było poważną wadą w rundzie, w której zawodnicy mieli za zadanie zrobić ułożone w stos kanapki . Pomimo swojej wczesnej eliminacji, Reyes jest szczęśliwa, że ​​pojawiła się w serialu, który nazwała „najbardziej szaloną rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłam”. Właściwie wcale nie było jej smutno, że została odesłana do domu. Ujawniła, dlaczego w ekskluzywny wywiad z SN .
łamanie złego miejsca na kurczaka?

Dla Reyesa tak naprawdę nigdy nie chodziło o konkurencję

 Gabrielle Reyes opowiada o Supermarkecie Tyczenie Youtube

Dla większości ludzi celem wzięcia udziału w telewizyjnym programie konkursowym na jedzenie jest próba wygrania. Gabrielle Reyes nie próbowała przegrać, ale nie jest też wielką fanką rywalizacji. Jak to ujęła: „Nie zależy mi na udowadnianiu się innym szefom kuchni. Nie zależy mi na wygraniu 10 000 dolarów… Jestem tu, aby się dobrze bawić”.Oprócz tego, że tak naprawdę nie zainwestowała w wygraną w „Supermarket Stakeout”, Reyes powiedziała, że ​​poczuła ulgę, że została odesłana do domu wcześniej, ponieważ zdjęcia były tak niewygodne. Wszyscy zawodnicy gotowali na parkingu supermarketu i widocznie świeciło słońce. „Było bardzo gorąco i musieli być tam cały dzień. Kiedy zostałem wyeliminowany, moje słodkie małe ja powiedziało: „W porządku, wszyscy. Dzięki. Cześć”.

Pomimo tego, że nie zwyciężyła w odcinku, Reyes postrzega swój występ w serialu jako ogólną wygraną. Może nie zarobiła 10 000 $, ale zdobyła jednego słynnego fana: Alex Guarnaschelli . Według Reyes, Guarnaschelli śledzi ją teraz na swoich kanałach w mediach społecznościowych i powiedziała, że ​​gospodarz „Supermarket Stakeout” był również bardzo pomocny na planie, zachęcając ją do jak najszybszego gotowania. „Była jak:„ Dziewczyno, masz to, ale musisz iść, dziewczyno. Musisz się teraz pospieszyć ”- powiedział Reyes.najlepsze jedzenie w chili?

Książkę kucharską Gabrielle Reyes „Kolorowe gotowanie w domu” można kupić na jej strona internetowa , Jeden wielki weganin . Jej nowy album ” Błogosławiony przez łaskę ” jest dostępna na wielu platformach do przesyłania strumieniowego. Pojawia się również w „ Król Tulsy ”, serial telewizyjny, który zadebiutuje w Paramount+ 13 listopada.