Oto jak Mainelli radzi sobie po restauracji: Niemożliwe

 Robert Irvine z bliska Jason Koerner/Getty Images Molly Clark


Włoskie jedzenie króluje w Providence na Rhode Island. Podczas gdy Federal Hill jest popularnym celem podróży spaghetti i klopsy i miłośnicy parmezanu z cielęciny, Mainelli's, dawniej zlokalizowany przy Chalkstone Avenue w dzielnicy Mount Pleasant, był kiedyś kluczowym graczem na włoskiej scenie kulinarnej Rhode Island. Niestety, restauracja popadła w ruinę, a jedzenie zaczęło cierpieć. To właśnie skłoniło Robert Irvine odwiedzić Ocean State, aby nakręcić jeden z pierwszych odcinków „Restaurant: Impossible”, który został wyemitowany w 2011 roku. Sieć spożywcza Irvine miał obawy co do bezpieczeństwa żywności i monotonnego wystroju restauracji, a także zdolności personelu kuchennego do prawidłowego wykonania menu. Postanowił zamknąć knajpkę, dopóki nie uda się naprawić tych problemów.W czasie kręcenia Mainelli's należał do Jerry'ego Picaro, który mieszkał z rodziną w mieszkaniu nad restauracją. Picaro bał się stracić zarówno firmę, jak i dom, mówiąc Irvine'owi, że jeśli ich problemy będą nadal postępować, restauracja zostanie zamknięta na stałe za trzy tygodnie. Irvine postanowił pomóc Mainelli's i najwyraźniej miał przed sobą swoją pracę (poprzez Powrót do telewizji Reality ).
Rzeczy się rozbiły w Mainelli's… dosłownie

Lilia Kandraszewicz/Shutterstock

Po pracy z Irvine przy „ Restauracja: Niemożliwe? ”, Mainelli został ponownie otwarty na pozytywne recenzje w prasie i opinii publicznej (poprzez Powrót do telewizji Reality ). Jeden recenzent włączony Skowyt skomentował pod koniec 2011 r., „Wow! Co za świetne miejsce. Mój przyjaciel i ja byliśmy w mieście. . . i chcieliśmy spróbować włoskiego w Providence. To miejsce jest tam, gdzie jest! Wspaniali właściciele, świetne jedzenie i świetne goście sprawili, że nasz wieczór był udany. Polecam każdemu!!'Niestety, w styczniu 2012 roku Mainelli's zamknięto po tym, jak samochód przejechał przez restaurację. Według Salvadore Aukcje, Inc. , nieruchomość, w tym mieszkanie na piętrze, sprzedana w październiku 2013. Wszystko w restauracji było wliczone, od wyposażenia kuchni po talerze. Za mapy Google , peruwiański lokal o nazwie Machupicchu Restaurant II zajmuje obecnie posiadłość. Chociaż Picaro miał nadzieję, że ponownie otworzy się w nowym miejscu, czasy Mainelli wydają się skończone.

Dla tych, którzy wspominają dawne czasy Mainelli i chcą uhonorować spuściznę restauracji jako włoskiej instytucji Providence, mogą kupić menu Mainelli z lat 30. XX wieku. Ebay za 189,99 USD.


Kategorie jeść jak Restauracje