Trader Joe's New Everything i Elote Dip zwracają na siebie uwagę

Kupiec Joe

Kiedy Trader Joe kontynuował swoją kultową przyprawę Everything But the Bagel z przyprawą Everything But the Elote, klienci szybko opróżnili półki w lokalizacjach Trader Joe w całych Stanach Zjednoczonych. Sieć spożywcza , który posunął się do stwierdzenia, że ​​był nawet lepszy niż Wszystko oprócz bajgla.


Ku uciesze lojalistów Tradera Joe (a tak naprawdę każdego, kto jest fanem meksykańskiej ulicznej kukurydzy), sklep spożywczy będzie teraz oferował produkt o nazwie Everything and the Elote. Jak ogłoszono na ich Instagram , to obfity dip na bazie greckiego jogurtu, który jest w zasadzie zdekonstruowaną elotą.Tak jak Mój stół latynoski wyjaśnia, tradycyjny elot zawiera kombinację majonezu, queso fresco lub queso cotija i soku z limonki. Z drugiej strony Everything i Elote czerpią swoją pikantną kremowość z greckiego jogurtu i parmezanu, wyjaśnił Trader Joe w podpisie swojego postu.
Aby doprawić dip, Trader Joe trzyma się klasyki. Od chili w proszku po kolendrę, dip zawiera wszystkie przyprawy z Wszystkie oprócz Elote, które nadają Elote charakterystyczny wędzony smak.

Wszystko i Elote to wszechstronny dip

Wszystko i Elote Dip Instagram

Choć na pierwszy rzut oka dip wydaje się prosty jogurt grecki zmieszane z przyprawami Elote, opinie klientów, którzy już wypróbowali ten produkt, mówią, że naprawdę zawiera wszystko i Elote, tak jak sugeruje jego nazwa.Użytkownik Instagrama Hobbysta handlarza Joe zwraca uwagę, że to nie tylko grecki jogurt sprawia, że ​​dip jest gęsty, ale także fakt, że jest on wypełniony ziarnami słodkiej żółtej kukurydzy. Daje to uroczą teksturę, która przenosi wrażenia z zanurzania wiórów na wyższy poziom.

Trader Joe może technicznie nazwać Everything and the Elote jako dip, ale zgodnie z sekcją komentarzy w poście Tradera Joe na Instagramie, może uzupełniać każde danie z grilla. Blogerzy kulinarni lubią Życie w pocie przysięgaj, że posyp kolbę kukurydzy tą przyprawą, aby zrobić elotę, ale w przypadku greckiego dipu jogurtowego proces ten jest jeszcze łatwiejszy. Zakładając, że możesz dostać w swoje ręce wannę, zanim zostanie ona wyprzedana w lokalnym sklepie Trader Joe, ten dip typu Everything and the Elote z pewnością zmieni twoje ulubione potrawy na bazie kukurydzy.


Kategorie Zabawa Telewizja jeść