Kto właściwie produkuje wódkę Kirkland?

Wódka w kieliszkach

Chociaż plotki utrzymywały się od lat, że Wódka Kirkland Signature , czyli domowa marka Costco, jest tak naprawdę taka sama jak Grey Goose, ta plotka nie jest tylko uproszczeniem, ale ewidentnie jest po prostu nieprawdziwa. Aby rozwiązać pierwszy problem dotyczący plotki o Grey Goose, istnieją dwa rodzaje wódki Kirkland: tańsza wersja amerykańska i droższa wersja francuska. Tylko francuska wódka jest tak naprawdę porównywalna do Grey Goose, a co więcej, Grey Goose kategorycznie zaprzecza plotkom, podobnie jak marka Bacardi, do której należy Grey Goose. Thriller .


Ostatnie słowo w tej kwestii pochodzenia wódki pochodzi od rządu USA Biuro Podatków i Handlu Alkoholu i Tytoniu (TTB). Wydali jeden i tylko jeden Certyfikat Zatwierdzenia Etykiety (COLA) dla wódki marki Kirkland dowolnego rodzaju, a certyfikat ten stwierdza, że ​​wszystkie wódki Kirkland od 2005 r. (baza danych zezwala tylko na 15-letni parametr wyszukiwania) zostały wyprodukowane przez Levecke Corporation w Mira Loma w Kalifornii.czy Paul Hollywood jest żonaty?

Skąd pochodzi wódka Kirkland?

Wódka Kirkland Facebook

Francuska wódka Kirklanda, według Wice 's Przekąski kolumna, jest zrobiona z wody, która pochodzi z tego samego Gensac Springs we francuskim regionie koniaku, gdzie Grey Goose pobiera własną wodę – chociaż droższa marka oczywiście twierdzi, że używa „ekskluzywnej” studni, a także używa pszenicy mielonej przez zastrzeżona metoda. Przekąski wspomina również o tym, że Grey Goose i Kirkland są destylowane w odległości około 800 kilometrów, co przekłada się na prawie 500 mil.
chrupiąca przekąska z ranczo

W przypadku francuskiej wódki Kirklanda Levecke może służyć jedynie jako rozlewnia i dystrybutor, ponieważ sam spirytus jest ewidentnie destylowany w Europie. Chociaż nikt nie przeprowadził tak dokładnego badania amerykańskiej wódki Kirklanda, równie dobrze może być produkowana, jak i butelkowana w Mira Loma.

Ale czy ostatecznie ma znaczenie, kto produkuje te rzeczy? Francuska wódka Kirklanda regularnie bije Grey Goose w ślepych testach smaku. Nawet jeśli zdecydujesz się na tańszą amerykańską wódkę Kirkland, nadal jest uważana za jedną z najlepsze alkohole marki Costco na sprzedaż . Ekspert od alkoholi, Fred Minnick, powiedział: Insider biznesowy że, jego zdaniem, „Wódka jest czysto marketingowa – nie ma w niej nic szczególnego [ponieważ] ma być dorzucona do czegoś innego i nabrać charakteru tego, z czym jest zmieszana”.