Adam Richman właśnie rzucił cień na swojego mężczyznę V. Wymiana żywności Food

Adam Richman uśmiechnięty

Z jednej strony wydaje się, że Adam Richman przeniósł się po podjęciu decyzji o odejściu Mężczyzna kontra jedzenie w 2012 roku (przez Odwracać uwagę ). Jego popularność w programie Food Challenge doprowadziła do innych występów jako gospodarz programu telewizyjnego w Sekretne jedzenie , Mężczyzna znajduje jedzenie , i Najlepsza kanapka Adama Richmana w Ameryce (przez Kanał podróży ). Więc kiedy Kanał podróży postanowiłem ożywić Mężczyzna kontra jedzenie z nowy gospodarz Casey Webb w 2017 r. można by pomyśleć, że Richman byłby szczęśliwy, gdyby życzył nowemu facetowi wszystkiego najlepszego — może nawet zaprosił go na kolację, aby udzielić wskazówek, jak jeść ogromne ilości jedzenia, gdy zegar tyka. Ale nie tak oryginał Mężczyzna kontra jedzenie gospodarz się tym zajął. Kiedy lojalni fani Richmana zwalili nowego gospodarza w mediach społecznościowych, Richman zaczął się rzucać.


Ktoś skomentował post Richmana na Instagramie w styczniu 2018 roku, zaledwie kilka miesięcy po debiucie Webba, mówiąc, że zastąpienie Richmana było rozczarowaniem. „Ten facet nic na ciebie nie ma” – powiedział komentator (poprzez JedzenieBestia ). Richman zadał sobie trud, aby sam wskoczyć do komentarzy i odpowiedzieć swojemu fanowi. 'Zastąpienie? Lol – nie. Po prostu ktoś jadący skradzionym samochodem.Oczywiście to było ponad trzy lata temu. Od tego czasu Webb nakręcił kilka sezonów Mężczyzna kontra jedzenie i niewątpliwie zdobył szacunek Richmana... prawda?
Adam Richman uważa, że ​​nadal jest „człowiekiem” Man v. Food

Casey Webb rozmawia podczas demonstracji Dave Kotinsky / Getty Images

Niedawna rozmowa na Twitterze sugeruje, że Adam Richman nadal żywi urazę do decyzji Travel Channel o ponownym uruchomieniu Mężczyzna kontra jedzenie z nowym gospodarzem Caseyem Webbem. Użytkownik Twittera @ Rcaeh29 powiedział światu 13 kwietnia, że ​​oglądają Mężczyzna kontra jedzenie z „oryginalnym i najlepszym @AdamRichmanem”. Kolejny fan odpowiedział , „Jeśli nie @AdamRichman, to nie” Mężczyzna kontra jedzenie . Richman nie mógł się oprzeć, tweetowanie , „Jestem skłonny się zgodzić”.

Po tylu latach możliwe, że Richman nie jest oglądany w serialu. Ale trudno sobie wyobrazić, że tęskni za realizacją programu. Richman jest jasny od czasu przejścia na emeryturę z Mężczyzna kontra jedzenie dlaczego odszedł. Powiedział Opiekun że czuł, że blask zniknął z pokazu, dla niego i dla widzów. „Najprościej to ująć, mówiąc, że spektakl słabnie z czasem” – powiedział. „Uważam, że jeśli czekasz, aż publiczność powie, że chcą zobaczyć coś nowego, czekałeś zbyt długo”. Wyjaśnił dalej BBC że ostre wyzwania mu nie pasowały i był gotowy na różne rodzaje pokazów.Ale jeśli Richman chce trzymać się tytułu „Człowieka” Mężczyzna kontra jedzenie , może on i Webb powinni zmierzyć się w specjalnym odcinku, za wszystkie prawa do przechwałek. Nazwij to „człowiek przeciwko człowiekowi”. Jeśli wygra, Richman może rzucić tyle cienia, ile chce.