Co piją pracownicy Dunkin' w ciągu jednego dnia, według TikTok

 trzyma dunkina' donuts coffee cup JCDH/Shutterstock Mikala Lugen


Wiesz, jak głosi słynne hasło: „Ameryka biegnie dalej Dunkin' '.' Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się zafundować sobie kawę lub dziurkę z pączkami Munchkinsa od amerykańskiego lidera na rynku kawy, to wiesz, o czym mówimy. Podstawa porannej rutyny wielu gości przez ostatnie siedem dekad, Dunkin' prowadzi ponad 12 000 lokalizacji w 40 krajach i przez 14 lat z rzędu zdobywał pierwsze miejsce w rankingu Brand Keys pod względem lojalności klientów w kategorii kawy, według stronie internetowej .czy pomocnik do hamburgerów jest dla ciebie dobry?

Ponieważ 62% dorosłych Amerykanów codziennie spożywa kawę, a wiele z tych filiżanek kupuje się w kawiarniach i restauracjach, ktoś musi być obudzony, aby podawać to, czego ludzie chcą (poprzez Krajowe Stowarzyszenie Kawy ). W tym miejscu wkraczają pracownicy Dunkin'. Ponieważ lokalizacje sieci otwierają się już o 4:30 rano, pracownicy firmy kawowej muszą być na swojej grze A, aby przetrwać poranny pośpiech i zwalczyć południową awarię. Więc co piją pracownicy Dunkin' w pracy, aby utrzymać nawodnienie i koncentrację?
Imponujący wybór kawy, wody i odświeżaczy

 trzyma dunkina' donuts drink up to the store's sign bbearlyam/Shutterstock

Według wideo tik tok wysłana przez pracownicę Dunkin', Emily Caroline, pracownicy wybierają różne napoje, aby ugasić pragnienie i zachować energię przez standardową dziewięciogodzinną zmianę. Najpierw rejestruje pełną filiżankę lodowatej wody, aby rozpocząć dzień, a następnie drugą pełną filiżankę lodowatej wody i pierwszą miksturę kawy w ciągu dnia: zimny napar kremowy z brązowego cukru .Gdy to się skończy, wypija się więcej wody z lodem, zanim zaczną pojawiać się popołudniowe napoje owocowe. Odświeżacz z marakui brzoskwiniowej, czwarta filiżanka wody z lodem, mrożona kawa ze śmietanką i kieliszkiem o smaku francuskiej wanilii oraz lemoniada z zielonej herbaty z malinami uzupełniają wybór napojów dnia TikToker. To wszystko daje osiem drinków na dziewięciogodzinnej zmianie, co spowodowało, że wielu komentatorów filmu było zdumionych, że pamiętała, aby tak często nawadniać się w pracy. „Jestem dosłownie pod wielkim wrażeniem 4 wód”, powiedział jeden z użytkowników, podczas gdy kolega z Dunkin' powiedział, że ich spożycie napojów jest podobne – ale zawiera również odświeżacz na drogę. To nasuwa pytanie, jak zapytał jeden z komentatorów, co pracownicy Dunkin' jedzą w pracy? Emily z przyjemnością odpowiedziała w dalszej części wideo .