Oto dlaczego nie powinieneś gotować makaronu w powolnej kuchence

Makaron w powolnej kuchence

Powolna kuchenka lub garnek może być ratunkiem i najlepszym przyjacielem w tych gorączkowych tygodniach pracy, kiedy masz długą listę rzeczy do zrobienia, twoja rodzina żongluje nocnymi zajęciami i jest wiele obowiązków, które wymagają twojej uwagi. To małe urządzenie kuchenne może wypełnić Twój dom niesamowitym aromatem, a niesamowity posiłek w jednym garnku pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na niewolnictwo przy gorącej kuchence.


Chociaż powolne kuchenki świetnie nadają się do przygotowywania ogromnej liczby posiłków, nie nadają się do wszystkiego, a niektóre składniki wymagają nieco więcej TLC niż to, co ma zapewnić powolna kuchenka (poprzez Dzisiaj ). Jednym ze składników, który jest bardzo dyskutowany w przypadku używania wolnowarów, jest makaron. Makaron jest przystosowany do wchłaniania wilgoci w każdej temperaturze. Aby idealnie ugotować suszony makaron, potrzebna jest wrząca, osolona woda; i jeśli nie lubisz wiotkiego makaronu, wymaga to również dokładnego monitorowania czasu gotowania makaronu, aby uzyskać jędrną, al dente konsystencję, którą preferuje większość ludzi (poprzez kuchnia ). Dlaczego nie możesz tego osiągnąć w powolnej kuchence?Problem z makaronem i wolną kuchenką

Makaron w powolnej kuchence

Makaron wymaga uwagi, co jest całkowitym przeciwieństwem powolnego gotowania. Powolne kuchenki zostały stworzone z myślą o wygodzie, dzięki czemu możesz iść do pracy, a po powrocie do domu zjeść obiad na stole. Powolna kuchenka wykorzystuje niską temperaturę, osiągając temperaturę od 170 do 280 stopni Fahrenheita, zatrzymując parę do gotowania potraw przez dłuższy czas, zwykle kilka godzin (poprzez USDA ). Makaron ugotowany w powolnym naczyniu może stać się gąbczasty, galaretowaty i skrobiowy w takim środowisku gotowania.
Składniki takie jak makaron i ryż lepiej radzą sobie na kuchence, gdzie ciepło jest bezpośrednie — zawsze możesz dodać makaron do wolnowaru pod koniec (poprzez Jedz to nie to ). Jeśli gotujesz makaron w powolnej kuchence, Kolacja w Zoo sugeruje dodanie go na ostatnie 15 do 20 minut czasu gotowania przepisu. To ochroni Twój makaron przed wchłonięciem zbyt dużej ilości płynu i stanie się lepkim, grudkowatym i prawie niejadalnym.
Kategorie Nazwy jeść przepisy