Nie zamawiaj Dunkin' Refresher przed przeczytaniem tego

Ogólne zdjęcie Dunkina Bruce Bennett/Getty Images

Dunkin ' podbił serca i umysły kolekcją kanapek, pączków i napojów. W czerwcu outlet wprowadził dla swoich klientów gamę napojów o nazwie Refreshers. Komunikat prasowy opublikowany na Witryna Dunkina przeczytaj: „Jest nowy odświeżacz dla Ameryki i jest w Dunkin”. Po długiej i pełnej wyzwań wiośnie ludzie szukają bardzo potrzebnych chwil psychicznego i fizycznego odświeżenia”. Dodał, że napoje będą dostępne w dwóch smakach: Strawberry Dragonfruit i Peach Passion Fruit.


Odświeżacze składają się z mrożonej zielonej herbaty, witamin z grupy B oraz aromatyzowanego koncentratu owocowego. Napoje mają mniej niż 200 kalorii i nie mają sztucznych barwników ani aromatów. Jill Nelson, wiceprezes ds. strategii marketingowej w firmie Dunkin” powiedziała, że ​​„z początkiem lata nadszedł idealny czas na coś świeżego i ekscytującego, aby ponownie dodać energii i ożywić ludzi… Dunkin' Refreshers wyróżniają się jako doskonały, nowy wybór dla pomóc każdemu odzyskać blask. Mimo że były sprzedawane jako napoje letnie, nigdy nie ma złej pory roku, aby poczuć się odświeżonym, prawda? Masz ochotę iść na drinka? Czekać. Nie tak szybko. Czytaj dalej, aby uzyskać pełne informacje.Odświeżacze zawierają zbyt dużo cukru

Dunkin Instagram

Chociaż pomysł Refreshers brzmi orzeźwiająco, wydaje się, że należy zrobić pewne zastrzeżenie. Według Reddit użytkownik otrzymał powiadomienie w aplikacji o wartości odżywczej napojów. Najwyraźniej Refreshers mają od 18 do 20 gramów dodatku cukru w ​​swoich najmniejszych rozmiarach, co oznacza, że ​​napoje są już słodzone, gdy je otrzymujesz. Inny użytkownik włączył się i powiedział: „Tutaj członek załogi. Miałem je i dobrze smakują. Sprzedają się jak ciepłe bułeczki w moim sklepie. I tak, są wstępnie dosładzane i są bardzo słodkie.
To sprawiło, że ktoś zaczął się zastanawiać, czy można poprosić, aby napoje były mniej słodkie – na co samozwańczy pracownik Dunkin' powiedział, że nie ma takiej możliwości: herbata . Aby uzyskać o jedno słodycze mniej, najprawdopodobniej musiałbyś poprosić o zrobienie go z większą ilością zielonej herbaty i mniejszą ilością koncentratu”. rekompensator dodał, że nie jest to prawdopodobna prośba, ponieważ pracownicy mają robić napoje na podstawie z góry określonych ilości składników. Chociaż nadal można dostosować Kawa , prawdopodobnie przygotują odświeżacze w standardowy sposób z przyzwyczajenia. Jednak to sprawia, że ​​dla niektórych napój jest nieco za słodki i prawdopodobnie nie jest dobre dla twojego zdrowia . Być może powinieneś rozważyć zamówienie odświeżacza i zamiast tego kupić kawę.