Jim Gaffigan ujawnia, co naprawdę zainspirowało jego rutynę Hot Pockets — na wyłączność

Jim Gaffigan Oryginalny stand-up Amazon

Jest duża szansa, że ​​kiedy słyszysz imię Jim Gaffigan, myślisz o Gorące kieszenie . „Powinny przyjść z rolką papieru toaletowego” – powiedział Gaffigan w swoim 2006 roku Poza nawiasem wycieczka. 'Wskazówki: Wyjmij z pudełka. Umieść bezpośrednio w toalecie. Płaskie kieszenie ! Ten riff na popularnej mrożonej przekąsce umieścił Gaffigana na mapie jako komika, a od tego czasu zdobywca nagrody Emmy, całkiem dosłownie, zajął się tą mapą, ostatnio podczas międzynarodowej trasy koncertowej. Jim Gaffigan: Blada turystyka t , teraz przesyłane strumieniowo na Amazon Prime. Gaffigan zatrzymuje się w Kanadzie i Hiszpanii i traktuje lokalne specjały, takie jak poutine i paella, tak samo jak amerykański munchie w papierowych rękawach.


Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dokładnie? w jaki sposób Gaffigan musiał sparzyć podniebienie, by zażartować: „Możesz zjeść Hot Pocket na śniadanie, Hot Pocket na lunch i umrzeć do kolacji?”. W ekskluzywnym wywiadzie z Tłuczony , ten autor bestsellerów Tata jest gruby podzielił się tym, co naprawdę zainspirowało go do naśmiewania się z posiłku nadającego się do kuchenki mikrofalowej, który określa się mianem „Pop-Tart z paskudnym mięsem”.Jim Gaffiagn uważał, że dżingiel Hot Pockets jest jeszcze gorszy niż same Hot Pockets

Gorące Kieszenie Pepperoni Gorące kieszenie

Ludzie zakładają, że Jim Gaffigan wyśmiewał się z Hot Pockets, ponieważ miał duże doświadczenie z tą przekąską. Ale w rzeczywistości Gaffigan przyznał, że w czasie, gdy pisał tę część swojego aktu, „Tak naprawdę nie zjadłem jednego, ponieważ mieszkałem wtedy w Nowym Jorku” – wyjaśnił. „Rozumiem, że Hot Pockets są bardzo wygodne na szybki posiłek, albo nastolatka, albo studenta. Ale kiedy jesteś w Nowym Jorku, możesz po prostu wejść do pizzerii i dostać kawałek, prawda?
dom właścicieli papa johns

Zamiast tego to okropna reklama zainspirowała rutynę Gaffigana. „To było naprawdę, że reklama była taka zła. Pokazywał, jak ta mama daje swoim dzieciom Hot Pockets, a piosenka była taka głupia” – wspominał. — To po prostu wydawało się niezdarne. To po prostu wydawało się naprawdę głupie.

Na tych samych liniach sławnych Sobotnia noc na żywo fałszywe reklamy dla ' Mama Dżinsy ' lub ' Ups! Skradłam spodnie – Gaffigan zastanawiał się przez chwilę, czy dżingiel telewizyjny nie był parodią – tak uważał reklamę za złą. „Myślałem, że reklama była jak… SNL naszkicować. Więc zrobiłem to dla żartu, wymyśliłem kilka dowcipów na ten temat, nie zdając sobie sprawy, że będzie tak duży, jak to możliwe” – powiedział Gaffigan. „Chodziło tylko o reklamę”.Jim Gaffigan odrzucił szansę bycia w reklamie Hot Pockets

Jim Gaffigan Oryginalny stand-up Amazon

Naprawdę nie można powiedzieć nic gorszego o jedzeniu niż nazywanie go „kieszeniem na biegunkę”. Jednak z jakiegoś powodu, którego Jim Gaffigan nie rozumie, ludzie zawsze myślą, że jest wielkim fanem Hot Pockets. „Nigdy nie powiedziałem o tym nic pozytywnego, ale ludzie zakładają, że ich kocham” – powiedział. „Powiedziałbym, że jest to jeszcze bardziej skomplikowane przez fakt, że ludzie krzyczą do mnie „Gorące kieszenie” na lotniskach i w sklepach spożywczych”.

czy trader Joe jest tani?

Dla przypomnienia, smak, którego próbował Gaffigan, pisząc w pokoju hotelowym? Poza nawiasem była wołowina z grilla. – To było przerażające – powiedział. Mimo to zespół reklamowy Hot Pockets skontaktował się z Gaffiganem, aby sprawdzić, czy chce być rzecznikiem marki, którą przebił. „Mówiło się, że zagram w reklamie, ale nie chciałem tego robić” – powiedział Gaffigan. – Byłbym znany jako gość z Hot Pocket. To tak, że nie chcę być znany tylko z tego.Zegarek Jim Gaffigan: Blady turysta na Amazon Prime, przesyłam strumieniowo teraz.