Restauracja The Las Vegas Hell's Kitchen jest bardziej przystępna cenowo, niż mogłoby się wydawać

Gordon Ramsay George Rose/Getty Images

Siedząc przed Caesars Palace Las Vegas, kultowy Piekielna kuchnia symbol widły wzywa smakoszy. Chociaż spełniony Gordon Ramsay nie obsługuje karnetu, jak to robi w popularnym konkursie kulinarnym, wiele elementów z programu sprawia, że ​​jedzenie w Las Vegas Hell's Kitchen jest niezapomnianym przeżyciem. Od otwartej kuchni po klasyczne pozycje menu widoczne w Hell's Kitchen, można rzucić okiem na wiedzę o konkursach kulinarnych. Ale czy doświadczenie kulinarne jest warte wydanych pieniędzy?


Słowo „niedrogie” zależy od perspektywy. Telewizja nad umysłem podobno wydał ponad 300 dolarów na obiad dla dwojga. Podczas gdy jedna osoba jest gotowa wydać 300 dolarów na posiłek dla dwóch osób, inna osoba miałaby trudności z zapłaceniem 100 dolarów. Restauracja Las Vegas Hell's Kitchen to restauracja celebrytów, która łączy się z popkulturą. Ta nazwa obejmuje ceny menu głównego od 32,95 USD do 63,95 USD ( Hell's Kitchen Las Vegas menu 16.12.20 ). Ponadto trzydaniowe menu obiadowe w cenie od 75,95 USD do 85,96 USD, bez parowania wina ( Hell's Kitchen Las Vegas menu 16.12.20 ). Mimo to dla fana Hell's Kitchen wydanie 63,95 dolarów na niesławnego Gordona Ramsaya Beef Wellingtona może być warte wydatku.Samotna planeta donosi o ponad 50 znanych restauracjach szefa kuchni w Las Vegas, a Gordon Ramsay ma ich kilka. Oprócz Las Vegas Hell's Kitchen, jego restauracje obejmują Gordon Ramsay Steak, Gordon Ramsay Burger, Gordon Ramsay Pub & Grill oraz Gordon Ramsay Fish & Chips ( Grupa restauracji Gordon Ramsay ).
Czy Hell's Kitchen to najdroższa restauracja Gordona Ramsaya w Las Vegas?

Piekło George Rose/Getty Images

Tematyka każdej restauracji jest inna, ale niektóre dania są podobne. Ale ceny menu nie są takie same.

Na przykład w Gordon Ramsay Steak ( Gordon Ramsay Steak Menu 29.12.20 ), klasyczna Beef Wellington kosztuje 59,95 USD, podczas gdy to samo danie kosztuje 63,95 USD w Hell's Kitchen ( Hell's Kitchen Las Vegas menu 16.12.20 ). W przypadku niektórych osób różnica w cenie może sprawić, że będą skłaniać się ku jednej restauracji, a nie innej.Znani szefowie kuchni mogą przyprowadzać gości do stołu, ale ceny w menu również mogą być czynnikiem decydującym. Chociaż super-fan Gordona Ramsaya może chcieć zarezerwować sobie połączenie telewizyjne w Hell's Kitchen Las Vegas, inne restauracje o tej samej nazwie mogą zaoferować smak jego słynnego jedzenia w innej cenie. Na przykład trzydaniowa kolacja Gordona w Gordon Ramsay Pub & Grill obejmuje Beef Wellington i kosztuje tylko 74,99 USD ( Gordon Ramsay Pub & Grill menu 15.01.2021 ). Chociaż rozmiary porcji są różne, trzy dania za dodatkowe 11 USD wydają się dobrą wartością.

W końcu niektórzy ludzie będą skłonni wydać pieniądze na obiad w Hell's Kitchen Las Vegas. To, czy ostateczny rachunek jest przystępny, czy nie, zależy od tego, czy masz miejsce przy wysokim stole.