Prawie darmowy bieg Aldi, który jest oszałamiający TikTok

 Sklep spożywczy Aldi Eric Glenn/Shutterstock Mikala Lugen


Aldi słynie z wysokiej jakości produktów i przystępności cenowej. Łańcuch stał się Najpopularniejszy sklep spożywczy w Wielkiej Brytanii w 2021 roku. Nic więc dziwnego, że szum szumu rośnie w Stanach Zjednoczonych i innych krajach na całym świecie. Na przykład Aldi zdobył siedem nagród na Nagrody Produkt Roku 2022 w pielęgnacji skóry, wypiekach, napojach alkoholowych, serach, opcjach bezmięsnych, kawie i herbacie. Aldi szczyci się niedrogą czekoladą, winem, żywnością ekologiczną, kawą, wypiekami, zdrowymi przekąskami, piwem i własną, pyszną gamą specjalnie wyselekcjonowanych potraw. Według Forbes , sieć spożywcza nadal zwiększa swoją ekspansję i był popularny wśród globalnych obaw o inflację.Jak obliczyłeś średnie tygodniowe wydatki w sklepie spożywczym dzięki niedrogim artykułom spożywczym? Według CNBC , Aldi zajął pierwsze miejsce przeciwko Whole Foods, Trader Joe's i Acme pod względem największej ilości żywności i posiłków zakupionych przy budżecie w wysokości 32 USD. Jeśli to cię zszokuje – poczekaj na ten niesamowity, prawie wolny bieg spożywczy Aldi, który szturmem podbija TikTok.
Jeden klient Aldi kupił artykuły spożywcze za około 5 USD

 Alejka sklepu spożywczego Aldi defotoberg/Shutterstock

Co by było, gdybyś mógł kupić wszystkie swoje cotygodniowe artykuły spożywcze za jedyne 5,38 USD (5 GBP)? Według TIK Tok , to jest możliwe. Konto TikTok @costoflivingcrisistips oszołomiło świat, gdy opublikowali film pokazujący, jak budżetują i jedzą za około 5 USD tygodniowo na Kropka w Zjednoczonym Królestwie. Wydaje się niemożliwe? Film pokazuje wybór ryżu długoziarnistego, sosów do makaronów, ciasteczek z kremem bourbon, chleba, płatków kukurydzianych i puddingu ryżowego za szokującą sumę 4,97 GBP (5,35 USD).Oczywiście oryginalne konto ujawniło widzom, że hack w sklepie spożywczym nie zawierał „odżywczej diety bogatej w białko”. Od momentu opublikowania film zdobył ponad 70 000 polubień i setki komentarzy. „Tbh mogę wyżywić czteroosobową rodzinę przez tydzień za 70 funtów, w tym wszystkie pakiety lunchowe i śniadania z Aldi” – napisał jeden z użytkowników. Chociaż był to rzeczywiście dobry hack dla osób mieszkających w Wielkiej Brytanii, użytkownicy zwracali uwagę na niespójność cen Aldi w różnych krajach. „Dlaczego Aldi w Wielkiej Brytanii jest takie tanie? W Niemczech jest o wiele droższe” – powiedział jeden z użytkowników. „Aldi w Holandii jest niestety o wiele droższy” – skomentował inny TikToker.

Chociaż w Stanach Zjednoczonych możesz nie być w stanie uzyskać całotygodniowej wartości bogatych w białko posiłków opartych na wartościach odżywczych za 5 USD tygodniowo, wciąż można coś powiedzieć o śmiesznie niskich cenach Aldi i wyborze produktów, które mogą pomóc nakarmić ludzi i rodziny z ograniczonym budżetem.