Popularne naprawdę smaki, w rankingu od najgorszego do najlepszego

puszki Truly unoszące się w lodowatej wodzie w chłodni Instagram

Na wypadek, gdybyś nie zauważył, twarde seltzery przejęła lato (a także gdzie byłeś?). Niezależnie od tego, czy myślisz, że to się zaczęło Biały Pazur lub jesteś na tyle stary, by spróbować ZIMA w czasach swojej świetności na rynku pojawiła się cała masa smakowych twardych seltzerów — i wydaje się, że zostaną tu na jakiś czas. Nawet jeśli Naprawdę był w produkcji od 2016 , właśnie przeżywa swój największy moment. W związku z tym być może nawet nie zdawałeś sobie sprawy, że obecnie dostępnych jest 26 smaków Truly.


Większość smaków Truly podzielona jest na sześć różnych pakietów odmian. Istnieją trzy mieszane paczki stworzone w stylu prostych seltzerów, w tym Tropical, Citrus i Berry. Pozostałe trzy mieszane opakowania to bardziej aromatyczne napoje gazowane, które zawierają twarde lemoniady, herbaty i poncze. W każdym mieszanym opakowaniu znajdują się cztery smaki, co daje ci małą różnorodność do wyboru. Dodatkowo Truly produkuje dwa smaki „Extra”, które mają wyższą zawartość alkoholu i należy je zakupić osobno.jak zrobić frytki mcdonalda

Naprawdę twarde seltzery twierdzą, że zawierają 5% alkoholu objętościowo, 100 kalorii na 12-uncjową puszkę i są bezglutenowe, z wyjątkiem dwóch dodatkowych smaków. Teraz wykonaliśmy ciężką pracę polegającą na degustacji każdego smaku Truly i uszeregowaniu ich od najgorszego do najlepszego, a wszystko po to, aby spełnić Twoje marzenia o seltzerach tego lata.
26. Malina Limonka

puszka PRAWDZIWEJ limonki malinowej na stole do makijażu Instagram

Z pierwszym łykiem Truly Raspberry Lime stanowczo nam się to nie podobało. Na początku jest gorzki, posmak, po którym następuje prawie w przeważającej większości sztuczny smak malinowy. To dużo. Spośród prostych seltzerów z linii Truly, Raspberry Lime ma jeden z najsilniejszych smaków, czego się nie spodziewaliśmy. Po kilku łykach zaczęliśmy się do tego przyzwyczajać, ale w żadnym momencie nie mieliśmy ochoty zmiażdżyć całej puszki i poprosić o kolejną.

Ten smak jest dostępny tylko w formacie 12 uncji jako część mieszanego opakowania Berry. Wyobrażamy sobie, że byłaby nieco smaczniejsza, gdyby była spożywana z pikantnym posiłkiem, takim jak sczerniałe rybne tacos lub gorący kurczak z Nashville, lub coś innego, przez co gorzka limonka dobrze by się przecięła. Po spróbowaniu kilku różnych Truly seltzerów o smaku malinowym doszliśmy do wniosku, że sam smak Maliny po prostu nie jest dobry.25. Dodatkowa czarna malina

ręka trzymająca puszkę seltzer Truly Extra black rasberry hard Instagram

Naprawdę tak bardzo chcieliśmy to polubić. Jako jeden z Ekstra prawdziwie smaki , ma wyższą zawartość alkoholu, wynoszącą 8% i jest dostępny w 16-uncjowej puszce, co początkowo było dla nas podekscytowane. Ale po prostu nie podobał nam się ten smak. Zabawę większą zawartością alkoholu tłumi mocny smak gorzałki. Smak malin jest ponownie zbyt sztucznie intensywny, a mimo to niewiele zrównoważy smaku alkoholu.

Profil smakowy czarnej maliny smakuje trochę bardziej jak złożone ciemne owoce niż jasna i boleśnie słodka malina w Raspberry Lime Truly, ale nie tak imponująco. Z drugiej strony, jeśli lubisz soczyste smaki jagodowe, jest to wybór niskiego ryzyka, ponieważ możesz kupić przynajmniej jedną puszka na raz. To powiedziawszy, przy 220 kaloriach na puszkę wolelibyśmy cieszyć się dwiema puszkami jednego z pozostałych smaków Truly, albo po prostu wypić szklankę zimnego soczystego Lambrusco, niż wydawać nasze kalorie na tę rozczarowującą opcję.24. Herbata Malinowa

skrzynka Truly Ice Teas na wierzchu innych smaków Truly Hard Seltzer Instagram

W tym momencie prawdopodobnie wygląda na to, że łączymy się ze wszystkimi smakami Truly malinowymi, i to do pewnego stopnia, który może być prawdą. Ale połączenie sztucznego słodzika i jakiegokolwiek „naturalnego smaku” użytego do stworzenia tak zwanego smaku „malinowego” wydaje się poważnie działać przeciwko sobie. Jeśli jesteś fanem malin, nie rozpaczaj jeszcze. Odgrywa fantastyczną rolę w zestawieniu smaków znajdujących się dalej na naszej liście.

Trzeba przyznać, że Truly Raspberry Tea jest najlepszym z napojów o smaku malinowym, jakie do tej pory mieliśmy w ofercie. Tutaj herbata odgrywa większą i bardziej satysfakcjonującą rolę w ogólnym profilu smakowym. W rzeczywistości wszystkie smaki w mieszanym opakowaniu mrożonej herbaty wahają się od dobrych (o tym, gdzie ocenilibyśmy herbatę malinową) do wręcz niesamowitych! Mieszane opakowanie zawiera również herbatę truskawkową, herbatę cytrynową i herbatę brzoskwiniową, dzięki czemu warto kupić opakowanie, nawet jeśli herbata malinowa nie śpiewa dokładnie dla ciebie.

23. Jagoda i Acai

Puszki z zestawu Truly Berry mix pack w pojemniku z lodem z rękami Instagram

Jest powód, dla którego na rynku nie ma zbyt wielu napojów jagodowych. Powodem jest to, że cała koncepcja i często wykonanie są trochę dziwne. Tutaj wersja Truly'ego nie była zła — właściwie myśleliśmy, że jest trochę intrygująca. Ale „intrygujące” też nie wyrzuciło nas z wody. Naprawdę twierdzi, że słodki smak acai równoważy gorzki smak jagód. Może niektórym tak jest, ale ogólnie smakuje po prostu jak delikatnie słodka woda jagodowa. I to jest w porządku. Po prostu nie spektakularne.

Jeśli lubisz acai na składniki odżywcze i korzyści zdrowotne , naprawdę nie ma gwarancji, że dostaniesz któreś z tych z tego napoju. Wypróbowaliśmy jedną Jagodę i Acai, uznaliśmy ją za to, czym jest i ruszyliśmy dalej. Jeśli okaże się, że naprawdę to lubisz, jest dostępny zarówno w mieszanym opakowaniu Berry, jak i samodzielnym 6-paku.

22. Lemoniada

Puszki Truly Lemonade w wiaderku z lodem Instagram

W tej lemoniadzie nie ma nic subtelnego. To słodko-kwaśna ekstrawagancja z pełnym akcentem. Jeśli lubisz lemoniady, ta prawdopodobnie zrobi to za Ciebie, z jednym istotnym zastrzeżeniem. Smak syntetycznego słodzika użytego w tym napoju jest bardzo wyraźny. Czy to zerwanie umowy? To zależy od twoich kubków smakowych. Większość smaków Truly jest słodzona szczyptą cukru trzcinowego, a następnie głównie stewia . Jednak niektóre nie są specjalnie oznaczone w składnikach, więc trochę trudniej jest powiedzieć o tych smakach.

Jeśli już używasz stewii lub alternatywnego słodzika, prawdopodobnie nie wpłynie to na przyjemność korzystania z lemoniady Truly. Mocny, cierpki smak cytryny pochodzi częściowo z koncentratu soku z cytryny, ale jest również dostarczany przez kwas cytrynowy (powszechny naturalny aromat). Na stronie internetowej Truly Oryginalna Lemoniada jest wymieniona tylko w mieszanym opakowaniu Lemonade, ale znaleźliśmy ją również w większych pojedynczych puszkach.

21. Tropikalny poncz

Puszki prawdziwych ciosów Instagram

Tropical Punch to jeden z czterech smaków zawartych w mieszanym opakowaniu Punch, które zawiera również Fruit Punch, Citrus Punch i Berry Punch. Wszystkie smaki ponczu wychodzą kołysząc się i są znacznie mocniejsze niż ich stosunkowo lżejsze, twarde odpowiedniki. To świetna mieszana paczka dla kogoś, kto nie chce ograniczać się tylko do smaków jagodowych lub tylko cytrusowych, ale zamiast tego chce mieć kilka dodatkowych możliwości.

Chociaż uważamy, że wszystkie smaki Punch zadowolą kogoś, kto szuka bardziej owocowego, musującego koktajlu, mamy wiele pytań dotyczących tego, co zawiera Tropical Punch Truly. Na puszce są oczywiście obrazy ananasa, arbuza i smoczego owocu, ale termin „tropikalny poncz” może obejmować tak ogromną gamę owoców, że możliwości są nieograniczone. Smak jest z pewnością tropikalny, ale tylko w niejasnym tego słowa znaczeniu. Z drugiej strony może nie powinniśmy się nad tym zastanawiać i po prostu cieszyć się nim, ponieważ jest to słodki i rześki tropikalny napój, który jest całkiem niezły, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności. Aby podnieść poprzeczkę, tropikalny poncz byłby fajny podany z mętem rumu kokosowego z odrobiną soku ananasowego – opcjonalnie papierowy parasol.

20. Lemoniada Truskawkowa

Specjalna edycja artystyczna skrzynka prawdziwie truskawkowej lemoniady Instagram

Truly Lemonade może być trochę mocna, dlatego podczas degustacji side-by-side zdecydowaliśmy się umieścić lemoniadę truskawkową tuż nad klasyczną lemoniadą. Dodatkowa truskawkowa słodycz przywołała wspomnienia różowej lemoniady z kawałkami świeżych truskawek w wysokiej szklance w szczególnie gorący letni dzień. Smak truskawkowy jest wystarczająco skoncentrowany, aby zrzucić goryczkę cytryny o kilka kołków, nie tracąc soczystego smaku truskawkowego, na który się zapisałeś.

Okazuje się, że nie tylko nas interesuje to klasyczne połączenie. Najwyraźniej jest tak popularny, że Truly zawiera go w mieszanym opakowaniu Lemonade, a także w pojedynczych 24-uncjowych puszkach. Aby zamienić go w koktajl, widzimy zmieszanie pół puszki twardego seltzera Truly Strawberry Lemonade z kieliszkiem wódki i pół szklanki różowej lemoniady na lodzie. Dodaj świeże truskawki i skórkę z cytryny, aby idealnie ozdobić.

19. Poncz cytrusowy

Cztery puszki Truly Punch Instagram

Przy tak wielu opcjach Truly w końcu zaczyna się wydawać, że zwiększasz lub zmniejszasz głośność smaku lub dodajesz więcej instrumentów do utworu. Twardy seltzer Citrus Punch, podobnie jak mieszane smaki cytrusów z Citrus Squeeze, został podkręcony do 10 – lub podobnie, więcej cytrusowych smaków zostało dodanych do już intensywnego smaku Lemonade. To ciekawe, choć nie do końca oryginalne.

Naprawdę opisuje ten smak jako „falę soczystej pomarańczy, pikantnej limonki i jasnych aromatów cytryny”, co jest absolutnie widoczne w każdym łyku. Uważamy, że Truly wykonuje świetną robotę, ożywiając cytrusowe smaki zarówno w mieszanym opakowaniu Citrus, jak i mieszanym opakowaniu Punch. Wszystkie smaki błyszczą bez przytłaczania kubków smakowych palącymi cierpkimi cytrusami. Citrus Punch jest dostępny tylko w mieszanym opakowaniu Punch, wraz z Fruit Punch, Tropical Punch i Berry Punch. To dobre mieszane opakowanie dla osób poszukujących szerszej gamy opcji smakowych.

18. Herbata truskawkowa

Mieszanka smaków Truly Iced Tea Instagram

Z jakiegoś dziwnego powodu herbata truskawkowa nie jest smakiem, który często spotyka się na rynku w postaci bezalkoholowej, butelkowanej, a nawet suszonej. Chociaż jest ich kilka, nie ma ich aż tylu, ile byśmy chcieli, biorąc pod uwagę wyjątkowy smak truskawki. Tak więc twardy seltzer Truly Strawberry Tea jest mile widzianym dodatkiem do ich mieszanej paczki z mrożoną herbatą. Owocowość truskawki jest odważna i słodka, podczas gdy czarna herbata o pełnej treści wyróżnia się, dzięki czemu jest czymś więcej niż tylko napojem truskawkowym, który gasi pragnienie.

Dla tych, którzy lubią herbaty owocowe, ale których zawiodła goryczka i dziwny sztuczny smak herbaty malinowej, herbata Truly Strawberry powinna być bardziej atrakcyjna. Ogólnie rzecz biorąc, nadal stwierdziliśmy, że alternatywny smak słodzika jest bardzo silny i potencjalnie nieprzyjemny w tym napoju. Ale po wypiciu kilku drinków kilku naszych testerów wygodnie poznało ten szczególny słodki smak i wydawało się, że nie przejmuje się nim tak bardzo, jak się spodziewali.

17. Mango

Ręka trzymająca puszkę twardego mango seltzer Instagram

Ogólnie rzecz biorąc, naprawdę podobały nam się wszystkie cztery smaki w mieszanym opakowaniu Tropical. Oprócz Mango, Truly zawiera smaki marakui, ananasa oraz arbuza i kiwi w opakowaniu. Ale gdybyśmy mieli wybrać, który z tych czterech smaków najbardziej nam się podoba, byłoby to Mango. Ogólny konsensus był taki, że smakuje dobrze, ale jest trochę nudny, jeśli chodzi o napoje o smaku mango. Brakuje niektórych kwaśnych nut górnych, które mają świeże soki z mango, i nieco bardziej skłania się do jednotonowego profilu smaku soku pomarańczowego, który jest plagą innych napojów na bazie mango.

Ponownie uważamy, że jest całkiem dobry, ale nie tak dobry, jak ma potencjał – a w zestawie 26 smaków to wystarczy, aby powalić Cię na kilka kołków. Przynajmniej nie jest tak źle być na dole najlepszych. Ostatecznie, jeśli lubisz napoje mango, uważamy, że nadal spodoba ci się ta twarda wersja seltzer.

16. Herbata cytrynowa

puszki prawdziwie lemoniady i herbaty cytrynowej Instagram

Na rynku nie brakuje twardych herbat cytrynowych. Odkąd Twisted Tea trafił na półki sklepowe w 2001 roku Skręcona Herbata ), firmy starają się znaleźć odpowiednią równowagę między alkoholem a smakiem, aby uzupełnić ten prosty i orzeźwiający napój na podwórku. W tej wersji podoba nam się to, że Truly Lemon Tea to najpierw seltzer, a druga twarda herbata, co czyni ją lżejszą opcją niż niektóre inne, mocniej aromatyzowane twarde herbaty dostępne na rynku.

To powiedziawszy, cytrynowy smak i słodycz nie są w tym napoju szczególnie prawdziwe, ale nie są też tak syntetyczne, że rozpraszają uwagę. Sama herbata smakuje naprawdę, co więcej niż wiele innych herbat w puszkach może powiedzieć. Wersja Truly jest łatwa do picia, co oznacza, że ​​może się nią cieszyć prawie każdy, kto lubi herbatę. Możemy też zamienić go w prowizoryczny mikser do herbaty mrożonej Long Island, jeśli sytuacja stanie się szczególnie ekscytująca.

15. Poncz owocowy

ręka trzymająca puszkę naprawdę owocowego ponczu Instagram

Truly's Fruit Punch prawdopodobnie smakuje dokładnie tak, jak można się tego spodziewać. Jest słodki, mocno owocowy w niejasny sposób i bardzo przypomina płyn w puszkowanym koktajlu owocowym Dole. W porównaniu do czegoś bardziej znanego, na pewno ma ten sam czerwony owocowy klimat, jaki miałbyś z czerwonym Gatorade , ale trochę bardziej do przodu. Tak długo, jak nie masz żadnych złych wspomnień o imprezach z sokami w dżungli z college'u, prawdopodobnie spodoba ci się ta dorosła gra w nostalgiczny klasyk.

Puszka ma również wizerunki jabłka i pomarańczy obok wiśni, ale tak naprawdę nie jest bardzo jasne, jakie poszczególne owoce są w tym napoju. To tylko poncz, który tak naprawdę nigdy wcześniej nie powstrzymał nas przed piciem czegokolwiek z tej kategorii. Imponujące jest to, że w puszce zawierającej tylko 100 kalorii zapakowali tak dużo owocowego smaku, ale nie będziemy kwestionować metod — po prostu będziemy cieszyć się wynikami.

14. Grejpfrut

skład prawdziwie puszkowych smaków Facebook

Są ludzie, którzy lubią cierpkość świeżego grejpfruta na śniadanie rano i są ludzie, którzy lubią słodką, grejpfrutową bombę alkoholową napoju takiego jak Schofferhofer Grapefruit Hefeweizen. Teraz uwielbiamy lodowato zimnego Schofferhofera, ale ten seltzer jest naprawdę najlepszy dla byłej publiczności. Pierwszy smak seltzer Truly's Grapefruit jest czysty i lekko cierpki, prawie jak gazowany świeżo wyciśnięty sok grejpfrutowy. Słodycz nie jest ani sztuczna, ani przytłaczająca, tak jak powinien smakować prawdziwy grejpfrut.

Twardy seltzer Truly Grapefruit sam w sobie jest fantastyczny, ale wprawdzie może nie pasować do każdego wyboru żywności. Może być świetnie podawany ze świeżymi jagodami, orzechami, ciemnozielonymi warzywami i serami, takimi jak Koza , ricotta lub sery feta — co oczywiście czyni ten napój miłym dodatkiem na piknik w parku. Może jednak nie wytrzymać cięższych posiłków, więc wybieraj mądrze.

13. Lemoniada Arbuzowa

Prawdziwie Lemonade Mix Pack i puszki Instagram

Po spróbowaniu kilku smaków lemoniady do tego momentu byliśmy sceptycznie nastawieni do kilku z nich. Ale dodanie arbuza do tej lemoniady łagodzi ostry smak słodko-gorzkiej lemoniady. W połączeniu z jasną lemoniadą arbuz zapewnia satysfakcjonujące i orzeźwiające połączenie, które naprawdę nam się spodobało. Udawana słodycz tej lemoniady była nadal widoczna, ale niekoniecznie zniechęcająca.

Według Naprawdę , smak Watermelon Lemonade jest dostępny tylko w zestawie mix Lemonade. Jest to jeden ze smaków Truly, który chętnie zobaczymy w większych formatach lub w 6-paku, ponieważ jest dość łatwy do picia i można go łączyć z prawie każdym letnim jedzeniem. Nawet jeśli lemoniada nie jest Twoim ulubionym napojem na lato, ta może Ci się spodobać.

12. Wyciskanie cytrusów

Puszka prawdziwie cytrusowych wycisnąć na łóżko z cytrusami Instagram

W porównaniu z trzema innymi smakami w mieszanym opakowaniu Citrus, nie byliśmy od razu w stanie zidentyfikować smaków cytrusowych związanych z Truly's Citrus Squeeze. Może to być dowolna kombinacja limonki, grejpfruta, cytryny, a nawet pomarańczy jednocześnie. Jesteśmy w to zamieszani. Jest to jedna z lżejszych opcji twardego seltzera, więc nie oczekuj, że będzie tak odważny jak smak Citrus Punch.

To może zrobić niesamowity lekki koktajl w stylu margarity, być może zrobiony z shota tequili, połowy puszki Citrus Squeeze i odrobiny prostego syropu wylanego na lód i do szklanki z solonym brzegiem. Brzmi jak świetny sposób na rozpoczęcie następnej imprezy przy basenie. Na razie Citrus Squeeze jest oferowany tylko w mieszanym opakowaniu Citrus, więc rozważ odłożenie ich na bok jako mikserów, gdy wybierzesz następne mieszane opakowanie.

11. Owoce męczennicy

ręka trzymająca opakowanie Tropical Mix Pack Truly Instagram

Dla tych, którzy lubią marakuję, ten smak jest mile widzianym dodatkiem do asortymentu mieszanych opakowań Truly's Tropical. W dzisiejszych czasach owoc marakui pojawia się coraz częściej w napojach i owocach tropikalnych, ale często pojawia się obok innych owoców tropikalnych, takich jak ananas czy guawa. Jeśli nigdy wcześniej nie jadłeś świeżej marakui, jest po części cierpka, po części słodka i odrobinę funky – w dobry sposób.

Uważamy, że ludzie z Truly wykonali niezłą robotę, destylując smak w lekki i orzeźwiający twardy seltzer. Smak nie przytłacza, ani nie jest wyprany. Podawane na zimno w upalny dzień na plaży lub przy basenie, to może być czysty raj. Smak Passion Fruit jest dostępny tylko w mieszanym opakowaniu Tropical, więc upewnij się, że go złapiesz, zanim ktokolwiek inny położy ręce na twojej skrzynce.

10. Cytryna

Puszka cytryny Naprawdę w coozie Instagram

Jeśli pełna siła smaku lemoniady nie wystarczy, nie skreślaj cytryny całkowicie. Lemon Truly hard seltzer to stonowany i rewitalizujący lekki twardy seltzer, który nie powali Cię goryczą. Okazało się, że jest fajnie pomieszany ze świeżymi ziołami, takimi jak mięta lub bazylia, a nawet z kilkoma jagodami wrzuconymi do szklanki. Smak cytrynowy jest dostępny w mieszanym opakowaniu Citrus wraz z Grapefruit i Citrus Squeeze.

Naprawdę stworzyła nawet koktajl o smaku cytrynowym zwany Prawdziwie cytrusowy brylant . Przepis jest następujący: „Połącz gin, likier z czarnego bzu i sok z cytryny w shakerze do koktajli. Mieszankę przecedzić na flet. Top z Truly [Lemon]. Udekoruj cytryną i jadalnym brokatem. Sztucznie słodki smak stewii jest prawie niewyczuwalny w tym napoju, co czyni go jeszcze przyjemniejszym, chyba że jesteś szczególnie wrażliwy na ten smak.

9. Jagodowy poncz

Cants of Truly poncz obok kieliszków do wina wypełnionych Truly Instagram

Zanim spróbowaliśmy smaku Truly Berry Punch, zaczęliśmy obawiać się wszystkiego, co może zawierać maliny. Ale już pierwszy łyk tego ponczu ujawnił, że Truly stworzył odważny napój z jagodami, który jest naprawdę zachwycający. Jammy, nie będąc zbyt słodkim, twardy seltzer Berry Punch ma obrazy malin, truskawek i jagód na puszce. Soczyste owoce są zrównoważone z odrobiną cierpkości, aby nadać im blasku, ale nie tak cierpkie jak opcje Truly Lemonade.

Ludzie w Truly porównują go do smoothie z mieszanych jagód, ale uważamy, że smakuje bardziej jak letnie ciasto jagodowe w puszce. Smak ponczu jest bardziej intensywny niż prostsze twarde seltzery z linii Truly, co jest idealne dla kogoś, kto chce mieć wszystkie smaki odważnego letniego koktajlu, bez dodatkowego cukru.

8. Czarna wiśnia

Skrzynia Truly Berry Mix Pack na werandzie z puszkami Instagram

Mimo że ten smak bardziej skłania się do lżejszej kategorii seltzer, ma dość ciosu. Smak czarnej wiśni jest mocny i przyjemny, ale ma też esencję Poncz hawajski , na co nie narzekamy. Widzimy, że świetnie nadaje się do picia z glazurowanymi żeberkami podczas gotowania lub ze świeżymi letnimi warzywami i sałatką z koziego sera podczas lunchu na zewnątrz. Jeśli chodzi o słodycz, nie jest ona w przeważającej mierze sztuczna w porównaniu z niektórymi innymi smakami z linii Truly.

Black Cherry jest nie tylko dostępny w 12-paku Berry Mix, ale jest również dostępny w 6-paku. 6-pak to dobry wybór, ponieważ możemy łatwo zobaczyć, pijąc kilka z nich, nie męcząc się smakiem. Poza tym nie jesteśmy tak zauroczeni niektórymi innymi smakami z pakietu Berry Mix.

7. Lemoniada Mango

ręka trzymająca puszkę lemoniady mango naprawdę Instagram

Mango to jeden z tych smaków, który absolutnie błyszczy w połączeniu z kwaśnymi owocami, takimi jak cytrynowy . Jego odważny tropikalny pomarańczowo-ananasowy smak jest wzmocniony przez cytrynę, jednocześnie równoważąc ogólną cierpkość. Pijąc Truly Mango Lemonade, wydawało się, że nie jest to twarda lemoniada, a bardziej, jak cieszymy się jasnym i musującym koktajlem z mango.

Dodanie lemoniady do tego napoju dodaje mu o wiele więcej życia i jest dokładnie tym, czego brakowało w twardym mango seltzer. Czy nie byłoby błędem chlapać odrobiną rumu, aby uzyskać efekt mango daiquiri? Myślimy, że nie.

Ponownie, jest to jeden z tych smaków Truly dostępnych tylko w mieszanym opakowaniu, które chcielibyśmy zobaczyć jako samodzielny smak. Ale dopóki to się nie stanie, będziemy dzwonić na ten temat za każdym razem, gdy weźmiemy mieszaną paczkę lemoniady.

6. Herbata brzoskwiniowa

ręka trzymająca złotą puszkę brzoskwiniowej herbaty Instagram

Prawdopodobnie wypiłeś w tym momencie dużo herbaty brzoskwiniowej, a może nawet kilka twardych herbat brzoskwiniowych. Ale może to być pierwszy raz, kiedy masz taki, który jest technicznie seltzerem i to może być to, co robi różnicę. Jest lżejsza niż herbata butelkowana, którą lubimy, gdy przed nami długie popołudnie z drinkami. Smak brzoskwini jest również dojrzały i rześki, ale nie przytłaczająco słodki dzięki czarnej herbacie. Ostatecznie napój komponuje się tak dobrze, że możesz nawet zapomnieć, że jest w nim alkohol.

Widzimy, jak pijemy herbatę brzoskwiniową naprawdę przez cały dzień, aż w nocy wylatują świetliki. Tam, gdzie herbata cytrynowa naprawdę jest łatwa do picia i dostępna, herbata brzoskwiniowa jest wręcz marzycielska. Niestety, żaden ze smaków herbat twardych nie jest obecnie dostępny w oddzielnych 6-pakach lub większych rozmiarach, ale gdyby smak herbaty Peach Tea był oferowany samodzielnie, kupilibyśmy go.

5. Limonka

Puszka Truly Lime na imprezie z pizzą? Instagram

Nie spodziewaliśmy się wiele po Lime Truly, ale byliśmy bardzo mile zaskoczeni podczas jej degustacji. Limonka może teoretycznie być prostym smakiem, ale entuzjaści smaku seltzer wiedzą, że ten konkretny smak obejmuje gamę od cierpkiego i cytrynowego do mdlącego słodkiego i syntetycznego. Ten twardy seltzer nie znajduje się w żadnej z tych skrajności. Nie jest też nudne. Jest zarówno łagodnie słodki, jak i lekko cierpki, jakby w procesie tworzenia smaku mogła być użyta skórka z limonki, a nie tylko sok.

Teraz tak naprawdę nie wiemy, w jaki sposób Truly zdołał nadać smak twardemu seltzerowi Lime, ale jesteśmy w tym. To odważne stwierdzenie, ale kilku degustatorów twierdziło nawet, że lubi je bardziej niż Krzyż Smaki Lime i Key Lime, co wiele mówi. Na szczęście dla nas wszystkich, Lime Truly jest nie tylko dostępna w mieszanym opakowaniu Citrus, ale także jako samodzielny sześciopakowy smak i w indywidualnych 16-uncjowych puszkach.

4. Dzika jagoda

Puszki Truly Instagram

Dla tych, którzy lubią soczysty owocowy smak ponczu lub koktajlu jagodowego, ale chcą lżejszej opcji na dzień na świeżym powietrzu, polecamy seltzer Mixed Berry hard. Smak truskawek, malin i jeżyn nie wyróżnia się pojedynczo, ale sedno tych smaków z pewnością się wyłania. Nie od razu nas to zachwyciło, ale skończyliśmy puszki zadowoleni.

Oprócz alkoholu można go łatwo pomylić ze standardowym smakiem wody gazowanej. To wyróżniający się smak w 12-pakach Berry Mix i najwyraźniej jest na tyle popularny, że można go oferować w kilku innych rozmiarach, w tym ekskluzywnych rozmiarach 6-paków, 16 uncji i 24 uncji. Jeśli potrzebujesz smakowego seltzera do użycia jako mikser koktajlowy, Wild Berry będzie miłym dodatkiem do szprycera lub koktajlu na bazie żurawiny lub czerwonych owoców.

3. Dodatkowe brzoskwiniowe mango

Dwie puszki Truly Extra Instagram

Kiedy otwierasz puszkę Truly Extra Peach Mango, od razu witają Cię owocowe i kwiatowe smaki mango i brzoskwini dla dodatkowej słodyczy. Peach Magno to połączenie soczystego lata i owoców tropikalnych, które miały być razem. Zawartość alkoholu jest zauważalnie wyższa w tej opcji, osiągając 8% objętości alkoholu. Ma również ponad dwa razy więcej kalorii niż 12-uncjowy kuzyn seltzer z linii Truly, z 220 kaloriami na puszkę.

Na szczęście smak brzoskwiniowo-mango wydaje się równoważyć smak alkoholu i nadać mu lekki, musujący koktajlowy klimat. Mając to na uwadze, ta opcja jest dostępna tylko w formacie 16 uncji. Tylko dlatego, że jest to lżejszy smak, nie oznacza to, że jest to lekki napój. Nie wstydź się polać go lodem i cieszyć się nim jak prawdziwym koktajlem.

2. Arbuz i Kiwi

Prawdziwe smaki z pakietu Tropical mix Facebook

To może być kontrowersyjny ranking, ale byliśmy absolutnie zawrotni, próbując Truly Watermelon & Kiwi i uważamy, że nie mamy wystarczająco dużo miłości. Co jest tak ekscytującego w tej stosunkowo wszechobecnej kombinacji smaków? Cóż, jeśli jesteś w tłumie milenialsów, może pamiętasz picie Dzikiego Arbuza Sqeezits z tych plastycznych plastikowych butelek w szkole podstawowej lub gimnazjum – a pamięć sensoryczna tego smaku jest silna w przypadku Truly Watermelon & Kiwi. To fantastyczny hit nostalgii zmieszany z naprawdę gaszącym pragnienie napojem dla dorosłych, którego chcieliśmy sekund i trzecie.

Jeśli nigdy nie jadłeś Sqeezita, ale rozkoszujesz się letnią rozkoszą lodowatego soku z arbuza, nadal naprawdę spodoba ci się ten. Watermelon & Kiwi jest dostępny w mieszanym opakowaniu Tropical, a także w zestawie 6-pak. Proszę nam wybaczyć, kiedy zaopatrujemy w nie naszą lodówkę, zadzwoń do naszych przyjaciół na imprezę przy basenie na podwórku, a następnie na nocleg, podczas którego możemy zrobić lody lub nie, i oglądać odcinki Boy Meets World, dopóki nie zaśniemy.

1. Ananas

ręce dopingujące puszkami Truly Instagram

Ogólnie uważamy, że naprawdę dobrze poradził sobie z oferowanymi przez nią napojami o smaku owoców tropikalnych. Ananas jest świetnym przykładem tego, jak orzeźwiający może być twardy seltzer w letnie upały. Jeden z naszych testerów podejrzewał, że smakuje jak puszka soku ananasowego, mocny i bardzo słodki. Ku naszej przyjemności smakuje chrupiąc jak ananas, ale jest bardzo lekki — tak jak przystało na seltzer.

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w pomieszczeniu przy klimatyzatorze, czy na zewnątrz na słońcu, możesz nie być w stanie uzyskać wystarczającej ilości Pineapple Truly. Nie możemy być jedynymi, którzy tak myślą, ponieważ jest to oferowane na różne sposoby. Jest nie tylko zawarty w mieszanym opakowaniu Tropical i sprzedawany jako samodzielny 6-pakowy smak, ale jest również dostępny w puszkach o pojemności 16 i 24 uncji. Naprawdę jest w tym coś wyjątkowego.
Kategorie telewizja Zabawa fakty