Reddit jest rozdarty nad najlepszym posiłkiem w Popeyes

 Pudełko na wynos Popeye NikDesigns/Shutterstock Allison Lindsey


Kompleksowa oferta dla smażonego kurczaka z Luizjany i domowej kuchni, Papież to ulubiony amerykański fast food. Od klasycznych produktów, takich jak koszyk z kurczakiem, po ich pyszna kanapka z kurczakiem że zatłoczone sklepy w całym kraju w 2018 roku, Popeyes jest tak popularny, że Franczyza Chatter donosi, że jeden sklep Popeyes osiąga średni roczny przychód w wysokości 1 922 817 USD rocznie.Unikalny do konkurenci tacy jak Chick-fil-A, KFC i Church's Popeyes robi swojego kurczaka z duchem cajun – przyprawionym, pikantnym i często połączonym z brudnym ryżem. Ale jaki dokładnie jest najlepszy posiłek w menu? Pytanie prawie niemożliwe do odpowiedzi, jedno Wątek Reddita zamieszczona w r/Popeyes, zajęła się tym problemem i wywołała przyjazną debatę wśród fanów Popeyes.
Oryginalny post skłonił subreddit do prostego pytania: „Jaka jest najlepsza rzecz w menu?” Wielu fanów włączyło się, aby powiedzieć, że królowały pikantne przekąski lub pikantna kanapka z kurczakiem. Jeden z pobłażliwych użytkowników skomentował: „Nie mogę zdecydować, co jest lepsze, klasyczna czy pikantna [kanapka]. Wstyd mi więc powiedzieć, że czasami dostaję po jednym z nich”.

Popeyes właśnie zaprezentował nowe dodatki do menu

Scott Olson/Getty ImagesPodczas gdy Reddit jest zajęty szukaniem wewnętrznych zasad menu, Popeyes właśnie wprowadził kilka ekscytujących sezonowych ofert, aby dodać do debaty. Marka fast food dodała do swojego menu cztery nowe pozycje – niektóre słodkie, inne słone. Według Jedz to, nie to! , nowe pozycje obejmują długo oczekiwany powrót smażonych krewetek z hushuppy, wskrzeszenie mączki z surfowania i darni oraz pączków czekoladowych, a także zupełnie nowy deser z kremem bananowym. Rzeczywiście, kilka pysznych przekąsek, każdy nowy produkt kosztuje mniej niż 10 USD, a kiedy zamawiasz krewetki hushuppy za pośrednictwem mobilnego systemu zamówień Popeyesa, pobierają one dolara z posiłku za 6 USD.

Podczas gdy niektórzy entuzjaści Popeyes wolą zachować klasykę, na przykład jeden użytkownik Reddit, który włączył się do debaty, mówiąc, że jego ulubionym posiłkiem jest „Po prostu skrzydełko z kurczaka, udo i podudzie ze stroną puree ziemniaczanego i frytek”, ci, którzy są chętni na rozgałęzianiu się i odkrywaniu nowych najlepszych Popeyes są na ucztę, gdy zamawiają nowe posiłki lub desery.