Słodki tort urodzinowy Buddy Valastro zrobiony dla córki Gigi Hadid

 kolego valastro uśmiechy Paweł Archuleta/Getty Molly Clark


Kto wiedział, że jeden z największych fanów Cake Boss Buddy Valastro może być supermodelką? Gigi Hadid w ciągu ostatnich kilku lat nie milczała w mediach społecznościowych o swoim podziwie dla Valastro i jego ekstrawaganckich ciast. Była zachwycona, gdy w kwietniu 2020 r. dostała w prezencie ciasto wykonane przez Valastro zaprojektowane na podobieństwo bajgla ze wszystkiego na jej 25. urodziny w kwietniu 2020 r. Instagram obserwujących, którą oglądała od ponad 10 lat.„PŁAKAŁEM PRAWDZIWYMI ŁZAMI! KOLEGO!” napisała do Valastro w podpisie. „To znaczy dla mnie więcej niż myślisz, a kiedy miejmy nadzieję, że pewnego dnia spotkamy się, naprawdę będziesz wiedział, że prawie nie ma odcinka, który przegapiłem. 10/10 będzie stażystą Carlo w razie potrzeby” – napisał Hadid. Valastro samodzielnie opublikował zdjęcie Instagram z podpisem „to znaczyło dla nas „wszystko”, dzięki czemu Twój dzień jest wyjątkowo słodki”.
Hadid posunął się nawet do nazwania dnia w czerwcu 2021 roku, kiedy się poznała Kolego Valastro i założył pasującą kurtkę szefa kuchni „Best. Day. Ever” (via Instagram ). Ale wygląda na to, że był to dopiero początek jego jadalnych prezentów urodzinowych.

Buddy Valastro zrobił córce Gigi Hadid tort Świnki Peppy

 tort urodzinowy świnki peppa autorstwa kumpla valastro InstagramNajwyraźniej Gigi Hadid poprosiła również Buddy'ego Valastro o upieczenie ciast dla jej bliskich. Według Ludzie , w styczniu 2021 r. Hadid zamówiła u Valastro wyszukany tort o tematyce piłkarskiej dla swojego ówczesnego chłopaka Zayna Malika z koszulką klubu piłkarskiego Bradford City. Biorąc pod uwagę, jak wielkim fanem Hadid jest Buddy Valastro i jego ciasta, nic dziwnego, że skontaktowała się z nim, aby zrobić tort na drugie urodziny swojej córki.

Za Strona szósta , Hadid zamieścił na Instagramie historię ze zdjęciem tortu, który wydaje się mieć trzy poziomy lub więcej i jest ozdobiony kilkoma postaciami „Świnki Peppy”, domem, słońcem, chmurami, drzewami, dużą różową kokardką i Imię córki Hadida, Khai, dużym białym pismem. „Nasza anielska dziewczyna skończyła dzisiaj 2 lata” Hadid podpisał post, oznaczając jej teraz byłą i ojca Khai @zayn i @carlosbakery. Brzmi jak Przyjaźń Hadida z Valastro tylko nadal rośnie jeszcze słodsze.