Świąteczne puszki Budweisera 2022 zawierają „sezonowe kolory” i Clydesdales

 Święty Mikołaj trzyma Budweiser Steve Cukrov/Shutterstock Amberly Mckee


Gdy miliony Amerykanów zaczynają wieszać swoje świąteczne lampki, wiele marek również dekoruje swoje domy na święta. Wraz z rozprzestrzenianiem ducha sezonowości pakowanie produktów w sposób ograniczony czasowo pomaga zwiększyć zakupy impulsowe, per Strategie pakowania . Ponieważ wydatki naturalnie rosną w okresie świątecznym, konsumenci chętniej sięgają po najbardziej świąteczny produkt. Podobno, kiedy Toblerone zaprezentowała swoje opakowania „ho, ho, ho” w 2006 roku, sprzedaż wzrosła o 400%.najlepsze w smaku mrożone rodzinne obiady

Budweiser to marka, która sezonowo wstrząsa. W zeszłym roku wypuściła cztery nowe puszki z końmi rasy Clydesdales, dalmatyńczykiem i bernardynem, z których ten ostatni zdobył swoje miejsce w konkursie „Pupweiser” (poprzez Przemysł napojów ). Według Reddit , te puszki były przeznaczone do zbierania, a nie zdobywania wszystkich naraz. Kiedy ktoś zapytał, dlaczego w jego paczce znajduje się tylko jeden rodzaj puszki, Redditor odpowiedział: „Myślałem, że to powszechna wiedza. Każda paczka to określony rodzaj puszki.
W tym roku nie będziesz musiał szukać konkretnej puszki, ponieważ każde opakowanie będzie zawierało tylko jedną odmianę.

Marka chce zrobić prezent dla tych, którzy pracują w święta

 Świąteczne puszki Budweisera BudweiserRee Drummond nazwisko panieńskie

Nowy design puszek Budweisera uosabia świąteczny nastrój, pozostając jednocześnie wiernym marce, którą tworzy. Zamiast wprowadzać wiele projektów, jak w poprzednim roku, tytani piwa zachowali prostotę z tylko jedną odmianą. Zgodnie z informacją prasową wysłaną do SN, puszka zawiera: Budweiser Clydesdales a także czerwono-białe świąteczne kolory. Logo Budweiser jest nadrukowane w formie muszki w stylu vintage „jako przypomnienie, że Budweiser od dziesięcioleci jest częścią wyjątkowych wspomnień z wakacji z przyjaciółmi i rodziną”.

Od 1933 konie rasy Clydesdale były ostoją w promocjach i porzekadłach Budweisera (per Wielki handel ). Są one zwykle używane w reklamach świątecznych, aby napędzać akcje, wzbudzać emocje i trzymać się z dala od kontrowersji. W rzeczywistości może pamiętasz, że widziałeś Clydesdale w popularnej reklamie Super Bowl 2022 (przez Youtube ).Oprócz nowo zaprojektowanej puszki Budweiser tworzy również świąteczny nastrój, przyznając karty podarunkowe o wartości nawet 100 USD jako podziękowanie dla tych, którzy muszą pracować w święta. Aby wygrać, musisz odpowiedzieć na posty Budweisera w mediach społecznościowych z hashtagami #BudForHolidays i #Sweepstakes. Uczestnicy muszą mieć ukończone 21 lat i zgodnie z Dynamika napojów konkurs trwa od 15 listopada do 31 grudnia.
Kategorie Inny Jak Nazwy