Teraz możesz dostać Negroni Sbagliato św. Agrestisa w butelce

 negroni wlewa się do szklanki Facebook Emily Cappilello


'Negroni źle ... z prosecco w tym.'Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem koktajli, miksologiem, barmanem, czy po prostu człowiekiem, najprawdopodobniej słyszałeś to zdanie w ostatnich tygodniach. Od czasu, gdy gwiazda „House of Dragons” Emma D'Arcy nazwała go swoim ulubionym napojem dla dorosłych (via TIK Tok ), eksplodowała w restauracjach i barach, notatki Bazar harfara . Wiele osób zajęło się tym przepisem również w domu, próbując uzyskać odpowiednie proporcje.
Klasyczne negroni przyrządza się z ginu, Campari i wermutu w proporcji 1:1:1. Jednak wersja tego napoju Emmy zastępuje gin Prosecco, przenosząc gorzki napój na nowy poziom, dodając nieco słodyczy i musowania. Kreację można popijać relaksując się w domu lub spotykając się z przyjaciółmi, ale co z podróżą? Jak koktajle w puszkach i wino są popularne od dłuższego czasu, jak długo będziemy musieli czekać, zanim ten nowy szał koktajlowy zostanie puszkowany (w dobrym sensie, mamy na myśli)?

Cóż, świetna wiadomość jest taka, że ​​wkrótce będziesz mógł dostać butelkowaną wersję negroni sbagliato z dostawą do twoich drzwi, dzięki jednej firmie z Brooklynu w Nowym Jorku.Gdzie możesz to zdobyć?

 kubek negroni na czarnym tle Andrei Iakhniuk/Shutterstock

St. Agrestis, firma produkująca alkohole, koktajle, a nawet koktajle bezalkoholowe o naturalnych i botanicznych smakach, wskoczyła na modę negroni sbagliato. W niecałe dwa tygodnie opracowała wersję napoju, który pozornie podbija świat koktajli. Najbardziej ironiczna część? Firma już wiele lat temu planowała zabutelkować negroni sbagliato, ale zrezygnowała z tego, ponieważ uważała, że ​​rynek amerykański nie był na to gotowy (za Zjadacz ). Wygląda na to, że nadszedł czas.Według Marka , szpilka jest zrobiona z St. Agrestis Inferno Bitter Aperitivo, domowego wermutu w stylu Turynu i importowanego Prosecco prosto z Veneto. Butelkowa wersja tego nowego koktajlu jest dostępna w przedsprzedaży na św. Dzika strona internetowa . Ośmiopak kosztuje 64 USD i jest dostępny do wysyłki w całym kraju.

A jeśli butelkowanego alkoholu nie masz w budżecie, ale nadal chcesz go spróbować, Handlowiec Joe'a może ci pomóc.