Różnica między najtańszą i najdroższą pizzą Domino?

Domino Kevork Djansezian/Getty Images

Ile będzie Domino pizza cię kosztowała? Jak bardzo jesteś głodny? Domino's oferuje coś dla każdego podniebienia i portfela. Na dole jest małe (10-calowe) ciasto serowe, ręcznie rzucane lub chrupiące na cienkim cieście, za 5,99 USD. Ci, którzy chcą czegoś z ekstrawaganckiego końca menu Domino (przez Ceny menu fast food ) może iść z ekstra dużym (16-calowym) stylem Brooklyn Style, być może Ultimate Pepperoni Feast lub Pacific Veggie, za 17,99 USD. Menu sieci pizzerii zawiera 15 pizz „specjalnych” lub „ucztowych” ze skórką Brooklyn, wszystkie z górnej części arkusza cen Domino. (Ceny różnią się w zależności od regionu, a miłośnicy pizzy zawsze powinni szukać kuponów lub innych ofert specjalnych.)


Co 16-calowy Brooklyn ma ponad 10-calowy ser, poza tym, że jest trzy razy droższy i jest (za pomocą trochę matematyki) 2,56 razy większy? Oczywiście wysokiej klasy pizze zapewnią Ci dodatki. Według Domino , na przykład MeatZZa za 17,99 USD zawiera pepperoni, szynkę, włoską kiełbasę i wołowinę między dwiema warstwami mozzarelli. Kurczak Memphis BBQ jest wypełniony mięsem z piersi, cebulą, trzema rodzajami sera i sosem barbecue, który prawdopodobnie smakuje znajomo ludziom, którzy pochodzą z Memphis.Pizza Domino's Brooklyn Style to coś, co się dzieje

Domino Scott Olson/Getty Images

Co sprawia, że ​​pizza Domino's Brooklyn Style jest tak droga? Szybka odpowiedź brzmi, że jest to jedyny rodzaj crust Domino's w wyjątkowo dużym rozmiarze. (Z drugiej strony pizze bezglutenowe są oferowane tylko jako małe, 10-calowe ciasta. Przy 8,99 USD za zwykły ser i 14,99 USD załadowany, pizza bezglutenowa otrzymuje ukłon w stronę najdroższej pizzy Domino na kęs.)
Domino's Brooklyn Style ma przypominać to, co większość ludzi nazywa po prostu pizzą w stylu nowojorskim. Skórka znajduje się gdzieś pomiędzy wyrzuconą ręką łańcucha a cienkimi odmianami. Plastry są cięte na duże, aby ludzie mogli je złożyć – wiesz, tak jak robią to w Nowym Jorku.

Jeśli zamierzasz zainwestować więcej niż 20 dolarów na bardzo dużym Brooklynie, po napiwku musisz wiedzieć, czy skorupa nazwana na cześć najbardziej handlowej z dzielnic Nowego Jorku jest naprawdę dobra. Po tym, jak Domino's wprowadził skórkę w 2006 roku, reporter dla New York Times wzięła swoje życie w swoje ręce, wprowadzając świeżo upieczony Brooklyn Style do Totonno's. Nikt w szanowanej pizzerii Brooklyn nie mylił ciasta Domino z prawdziwym.Pizza Blondynka pozytywnie oceniła Domino's Brooklyn Style, chociaż ogólnie lubi pizze tej sieci. „Chociaż podobał mi się smak, czy pizza Domino's Brooklyn Style rzeczywiście smakowała jak nowojorski kawałek? Nie. Ale żeby być uczciwym, naprawdę myślałeś, że tak będzie?