TikTok ślini się nad nadziewanymi spudami czosnkowymi Poppy O'Toole

 Mak O'Toole Antony'ego Jonesa/Getty Images Dai Poole'a


Według Almanach rolnika , przeciętny Amerykanin zjada rocznie około 120 funtów ziemniaków. Przy tak dużej liczbie można śmiało powiedzieć, że ziemniaki są podstawą amerykańskiej diety. Jego wszechstronność sprawia, że ​​jednego dnia mogą to być frytki, a drugiego puree. Jeśli chodzi o ich przygotowanie, ogranicza nas jedynie ich kreatywność. Od niedawna wyszkolony szef kuchni, który został gwiazdą TikToka Poppy O'Toole's kreatywność była w pełni widoczna w ostatnim Poczta gdzie podzieliła się kuszącym przepisem na bazie ziemniaków, który wzbudził zainteresowanie widzów.Droga do sławy Poppy była stosunkowo szybka. Jak wielu w czasie pandemii, Poppy niestety straciła pracę (por Wtajemniczony ). Ekscytujący zwrot wydarzeń pozwolił jej zająć się kręceniem filmów o gotowaniu. W ciągu roku zgromadziła ponad milion obserwujących i podpisała umowę na książkę kucharską. To inspirujący przykład zamiany cytryny w lemoniadę. Nadal udostępnia filmy o gotowaniu, a fani nadal je lubią, o czym świadczą pozytywne komentarze do ostatniego posta.
czy lody mcdonalds są wegańskie?

Kochankowie ze skrzyżowanymi gwiazdami

 Ziemniak czosnkowy ze skrzyżowanymi gwiazdkami TIK Tok

Co się stanie, gdy wypchniesz a Ziemniak z czosnkiem, masłem, serem feta, solą i pietruszką? Dostaniesz pyszny przepis Poppy O'Toole na kiełki czosnku w gwiazdki . Danie ma swoją nazwę, ponieważ zamiast tradycyjnie przecinać ziemniaka na środku, tnie linie w kształcie gwiazdy. Z ponad 750 000 polubień i 3500 komentarzami od chwili zgłoszenia, można śmiało powiedzieć, że fani uwielbiają nowe danie.jak robi się frytki mcdonalda

Użytkownik @thelovelylonelylearner podzielił się tym, do czego by się posunęli, by posmakować czosnkowej dobroci, stwierdzając: „Poświęciłbym teraz moją lewą nerkę dla jednego z nich”. Inny zagorzały entuzjasta, @larzlarsen, wystosował znaczące żądanie, mówiąc: „Pochowaj mnie w czosnku z gwiazdami”.

Nie w każdym komentarzu użyto hiperboli, aby wyrazić swoje podekscytowanie. Użytkownik @ewentill1 skomentował: „Ziemniak [TikTok] i wspaniały, wspaniały czosnek spotykają się. UWIELBIAM TO!” Wreszcie uczucie chęci spróbowania tego tak szybko, jak to możliwe, uchwycił @gardenary, który powiedział: „Cholera!!!! Moje ziemniaki nie rosną wystarczająco szybko”. Jeśli szukasz więcej zabawnych, aromatycznych przepisów, miej oko na jej stronę TikTok.