Casey Webb mówi o swoim mężczyźnie V. Doświadczenie kulinarne

 Uśmiech Adama Richmana Tinseltown/Shutterstock Ashley Steinberg


czy whataburger serwuje śniadanie przez cały dzień?

Na powierzchni, ' Mężczyzna kontra jedzenie „wydaje się, że spełniło się marzenie miłośnika jedzenia. Zaczynając od Adama Richmana na czele, serial zyskał popularność, stawiając swojego gospodarza przeciwko niektórym wyzwaniom związanym z dzikim jedzeniem, takim jak sekwencja pikantnych skrzydełek, które stopniowo nagrzewają się lub hamburgery, których masz zobaczyć, aby uwierzyć.Richman nie wstydził się dzielić się protokołem za kulisami podczas swojego występu w serialu, na przykład jak się przygotował przez niejedzenie przez cały dzień przed wyzwaniem i potrzebę oczyszczenia go przez lekarzy, aby ocenić jego zdolność do uczestniczenia w nich. Ale z drugiej strony był też całkiem szczery które wyzwania preferował i rzeczy, które lubił w programie. Ogólnie rzecz biorąc, było to dla niego miłe doświadczenie.
Po tym, jak Richman opuścił program, został przyjęty przez Casey Webb, który uważa się za słabszego ponieważ wcześniej nie był zaangażowany w świat żywności. Ale pomimo swojego syndromu na wpół oszusta, wykonuje świetną robotę prowadząc serial w jego nieustannej podróży, służąc do tej pory przez co najmniej pięć sezonów, według Odwracać uwagę . A teraz Webb jest gotów opowiedzieć o swojej perspektywie i doświadczeniach dotyczących „Man V. Food”, w tym o dobrych i złych.

Webb prawie zrezygnował po jednym sezonie

 Casey Webb uśmiecha się Dave Kotinsky/Getty ImagesW podcast wywiad za „Obsesję sieci żywnościowej”, Casey Webb otworzył się o tym, co wydarzyło się za kulisami i o niektórych rzeczach, które najbardziej mu się podobały w stawianiu czoła wyzwaniom związanym z jedzeniem. Jedną z rzeczy, które współczuje Richmanowi, jest to, jak trudne mogą być te wyzwania, tak bardzo, że prawie zrezygnował po pierwszym sezonie. Webb odnosi się do wyzwań jako „sportu” i komentuje, jak bardzo „naprawdę trzeba się podniecić”, aby móc je ukończyć. Ale z drugiej strony, dowiedzenie się, że „mamy potencjał do zwiększenia działalności tych restauracji o 40%” pomogło mu utrzymać wolę kontynuacji.

Webb wspomina też kilkakrotnie, że wyzwania są bardzo realne, a wygrane i przegrane nie są sfingowane dla kamery. W rzeczywistości jedyną zmianą, jaką wprowadzają w protokole lokali gastronomicznych, jest proszenie szefów kuchni, aby używali prawdziwych składników, a nie ekstraktów, które w przeciwnym razie mogliby umieścić w przepisach. „Jest tak prawdziwy, jak to tylko możliwe” – mówi gospodarz. A jeśli jego czas w serialu nauczył go jednej rzeczy, to „jak szanować jedzenie”. Chociaż ma to swoje ryzyko i wady, wydaje się, że nagrody z programu są wystarczająco duże, aby wszystko było tego warte.