Oto, ile naprawdę zarabiają pracownicy Publix

Poza sklepem Publix

Jako uznana sieć sklepów spożywczych Publix jest jedną z tych nazw, które są natychmiast rozpoznawalne dzięki swojej reputacji w branży. Pierwszy sklep Publix został otwarty w 1930 roku i szybko stał się „największą pracowniczą siecią spożywczą” w kraju (poprzez publiczny ). Ale jak to jest być częścią marki jako pracownik? Cóż, firma ma solidną ocenę na W rzeczy samej : 4.1. na 5 gwiazdek.


Publix podobno oferuje szereg korzyści członkom swojego zespołu, takich jak ubezpieczenie zdrowotne, opcje emerytalne, wsparcie dla osób niepełnosprawnych, elastyczne harmonogramy pracy, płatne dni wolne, plany magazynowe i wiele innych. . Jeden z liderów zespołu spożywczego w firmie napisał na stronie Indeed, że jest to w większości pozytywne doświadczenie. „Zacząłem w Publix, gdy miałem 18 lat i bardzo mi się to podobało aż do ostatniego roku” – podzielili się. „Wprowadza się zbyt wiele zmian, które nie są korzystne dla działów, co utrudnia prawidłowe wykonywanie pracy”. Inny były pracownik napisał dalej Szklane drzwi że środowisko może być toksyczne lub niezwykle satysfakcjonujące, w zależności od menedżerów w Twoim sklepie.Jeśli chodzi o wynagrodzenia, około 62% pracowników w publiczny wspomnieli w serwisie Indeed, że są zadowoleni z wynagrodzenia.
Zakres wynagrodzenia jest zróżnicowany

Znak Publix

Ile naprawdę zarabiają pracownicy w Publix? Zgodnie z liczbami włączonymi W rzeczy samej , jeśli jesteś przedstawicielem obsługi klienta w firmie, potrzebujesz około 12,41 USD na godzinę. Tymczasem technicy farmacji zarabiają 14,10 USD za godzinę. Pracownicy Deli są bliscy tej wartości, osiągając 14,19 USD, podczas gdy pracownicy spożywczy mogą oczekiwać, że zarobią 14,33 USD za godzinę. Serwery zarabiają około 13,36 USD na godzinę, a krajalnicy do mięsa 15,90 USD. Ponadto dekoratorzy ciast otrzymują wynagrodzenie w wysokości 14,86 USD za godzinę.

Jeden rekompensator napisał, że płaca w Publix nie jest taka zła, jeśli porównać ją z innymi miejscami i markami w podobnej kategorii. 'To przyzwoita wypłata w porównaniu do pracy w McDonald's' - ujawnili. „Masz pewną elastyczność w ustalaniu harmonogramu”. I odwrotnie, ktoś inny stwierdził, że zdecydowanie można by ulepszyć pakiet wynagrodzeń i że korzyści nie są już tak duże, jak kiedyś. Wygląda na to, że w firmie jest miejsce na ulepszenia, co?


Kategorie Fakty fakty Komiksy