Ile wart jest Andrew Rea z Bingingu z Babishem

Andrea Rea, Binging z Babish Instagram

Andrew Rea, twórca i gwiazda programu YouTube Binging z Babish , ma zaskakująco wysoką wartość netto.


najlepszy sprzedawca oliwy z oliwek joe's

Rea rozpoczął swój kanał na YouTube w lutym 2016 roku premierą serialu, odcinka inspirowanego popularnym sitcomem Parki i rekreacja . W odcinku pokazuje krok po kroku instrukcje tworzenia posiłków telewizyjnych i filmowych. Spektakl tworzy kultowe dania z filmów takich jak Goodfellas i programy telewizyjne, takie jak Biuro .To generuje dochód kilkoma drogami. Rea otrzymuje przychody z reklam za pośrednictwem reklam na YouTube, dochody z opłat uiszczanych przez subskrybentów YouTube Premium (którzy płacą za unikanie reklam), regularne comiesięczne darowizny od fanów oraz książkę kucharską, Binging z Babish (przez Ściągawka ).
Budżet produkcji na koncerty Rei jest niski, a on sam wykonuje większość pracy produkcyjnej. Rea otrzymywał oferty od sponsorów korporacyjnych zainteresowanych współpracą z nim lub byciem prezentowanym na kanale, co również obniża koszty. Wyraża się wysoko o współpracy z YouTube i wolności dawanej twórcom treści (za pośrednictwem MSN). „YouTube wykonuje świetną robotę, przekazując twórcom możliwość zarabiania na treściach” – powiedział. „Pracowałem bezpośrednio z YouTube i na wiele różnych sposobów, aby treści były opłacalne”.

Rozszerzanie Binging z Babish

grillowany ser Instagram

Sukces kanału był dla Rei zaskoczeniem. „Podobnie jak większość YouTuberów, mój kanał to rodzaj szczęśliwego przypadku” – powiedziała Rea (poprzez Wieśniak! Finanse ). „Chciałem, żeby to było hobby po pracy”. Nazwał serial po swojej nazwie użytkownika Reddit, Oliver Babish, nawiązując do mało znanej postaci z Zachodnie skrzydło . Jednak ten wypadek zaowocował 6,14 milionami abonentów.Rea nie pozwala, by ograniczały go media telewizji czy Internetu. „Po prostu próbuję znaleźć jak najwięcej innych dróg, które ludzie chcą zobaczyć lub usłyszeć” – powiedział. „Próbujemy otworzyć browar na Brooklynie… co powinno być bardzo ekscytujące. Możesz wpaść, popatrzeć, jak robię przedstawienie, i napić się piwa.

posiłek travis scottsco

Kanał zebrał ponad 1,6 miliarda wyświetleń. Prowadzi to do szacowanego przychodu w wysokości 9000 USD dziennie na podstawie dochodu z reklam (przez Nailbuzz ). W sumie wartość netto Rei szacuje się na około 4 miliony dolarów.