Najlepsza oliwa z oliwek Joe's Trader, którą możesz kupić

handlarz joe Joe Raedle/Getty Images

Jeśli chodzi o wybór dobrej oliwy z oliwek, wybory mogą być nieco zniechęcające. Prawie każdy sklep spożywczy ma szeroki wybór opcji, wszystkie w różnych przedziałach cenowych, a to jeszcze zanim ktoś rozważy otwarcie sklepu specjalistycznego. Nawet eksperci od oliwy zgodzą się jednak, że naprawdę nie trzeba poświęcać ręki i nogi na przyzwoitą oliwę, a na półce w lokalnym sklepie można znaleźć kilka naprawdę świetnych Handlowiec Joe'a .


pisklę wypełnia pensję operatora

Sklep spożywczy ma reputację tego, że ma wysokiej jakości markowe produkty — bez rzeczywistej marki — w bezkonkurencyjnych cenach, a ich oferta oliwy z oliwek nie różni się. Teraz pozostaje tylko pytanie, która oliwa z oliwek jest najlepsza na półce w Trader Joe's?Te oliwy Trader Joe Cię nie zawiodą

Grecka oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia Kalamata Świergot

W Trader Joe's znajdziesz różnorodne oliwy z oliwek do wyboru i chociaż chcielibyśmy powiedzieć, że nie możesz się pomylić z żadną z nich, niektóre po prostu zapewnią ci trochę więcej korzyści za każdą złotówkę . CNBC poinformował, że ConsumerLabs przeanalizował 10 różnych rodzajów oliwy z oliwek i wymienił najwyższej jakości, tłoczoną na zimno oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia Trader Joe jako jeden z trzech najlepszych produktów. Za około 7,49 USD był dostępny w niższej cenie i lepszej jakości niż droższe marki, takie jak Newman's Own i Colavita. Wynik!
Jeśli okaże się, że półka u Twojego Trader Joe's została oczyszczona z tej oliwy z oliwek, możesz rozważyć ich grecką oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia Kalamata. Redaktorzy Smacznego są wielkimi fanami tych rzeczy i uznali, że jest to świetna oliwa z oliwek na co dzień, którą warto mieć pod ręką. Lifehacker jest również fanem tej greckiej oliwy z oliwek, nazywając ją „pyszną” i chwaląc jej niską cenę, wynoszącą około 9 dolarów za butelkę.

Ponieważ obie te oliwy z oliwek są dobrej jakości i nie będą rozbić bank , możesz ich używać we wszystkim od sosy sałatkowe po prostu skropić świeżym chlebem bez poczucia winy, które może towarzyszyć droższej oliwie z oliwek.