Która restauracja fast food ma najgorsze łazienki? Ważą się fani Puree – ekskluzywna ankieta

 Publiczna toaleta Edvard Nalbantjan/Shutterstock Chase Shustack


Czy wolisz regionalne restauracje fast food lub sieci krajowych, prawdopodobnie zastanawiasz się nad kilkoma czynnikami, zanim zdecydujesz, gdzie zjeść posiłek: tani koszt, smak, jakość i być może, co najważniejsze, higiena. Czystość jest obok pobożności, jak mówi stare przysłowie. Podczas gdy wiele restauracji typu fast food stosuje rygorystyczne zasady dotyczące higieny i czystości, aby zapewnić zarówno zdrowie, jak i komfort klienta, jest jedno miejsce, do którego niektórzy klienci mogą nigdy nie czuć się wystarczająco komfortowo, bez względu na to, jak czyste jest – toaleta.Chociaż możesz pomyśleć, że brudna łazienka nie wystarczy, aby odciągnąć klientów, zdziwiłbyś się, widząc, jak wielu konsumentów odwraca się od restauracji z tego powodu. Według raportu z 2008 roku z Magazyn QSR , restauracje, które mają brudne łazienki, tracą powtarzalny biznes, ponieważ klienci stają się mniej godni zaufania wobec praktyk higienicznych zakładu. Chron wyjaśnia, że ​​czysta łazienka ma wiele zalet, od budowania zaufania klientów po pomoc w budowaniu struktury i odpowiedzialności pracowników poprzez codzienne sprzątanie.
sos marinara vs sos pomidorowy

Ale który duży biznes fast food ma najgorszą łazienkę? 599 osób odpowiedziało na ankietę SN na ten temat, co doprowadziło do odpowiedzi, która może Cię zaskoczyć. Załóż te gumowe rękawiczki i trzymaj nos, gdy zanurzamy się od razu.

Ponad 27% ludzi uważa, że ​​Burger King ma najgorsze udogodnienia

makeushi1/ShutterstockSpośród 599 ankietowanych wydaje się, że 27,71% osób w to wierzy Burger King ma najgorsze łazienki z głównych restauracji fast food. Inne opcje obejmują McDonald's z 26,88%, Taco Bell z 25,04%, Wendy's z 10,85% i Laska-fil-A na poziomie 9,52%. Co dokładnie sprawia, że ​​łazienki Burger Kinga są złe? Czy to możliwe, że było to tylko osobiste doświadczenie 27,71% ludzi, czy jest coś w tych twierdzeniach?

Chociaż nie znaleźliśmy żadnych doniesień o gwałtownych zachorowaniach ludzi w toalecie Burger King, obiekty w BK widziały dość dziwne wydarzenia. Burger King w Allentown w Pensylwanii stał się sceną zaskakującej tajemnicy w 1986 roku, kiedy noworodek został znaleziony porzucony pod zlewem w toalecie restauracji. WNEP raporty. Podczas gdy CBS Filadelfia mówi nam, że dziecko na szczęście wyrosło na zdrowe i w końcu znalazło swoją biologiczną matkę w 2014 roku, wciąż jest szokiem znaleźć taką niespodziankę w lokalnym burgerowni.Jeśli kiedykolwiek byłeś w jakiś sposób uwięziony w łazience Burger King, tak jak w przypadku Curtisa Broonera Ubezpieczenie biznesowe ), możesz mieć prawo do jednego darmowego Whoppera tygodniowo przez resztę swojego życia. Podczas gdy 27% ludzi wolałoby nie przebywać w pobliżu łazienki Burger King, nie można się spierać z ideą darmowych burgerów, prawda?