Najbardziej niedoceniany sklep spożywczy w kraju

 Rynek świeżych poduce Facebook Dave Mallyon


Ameryka ma 63 328 silny, stabilny i zróżnicowany sektor supermarketów, który psuje kraj do wyboru, per Ibis Świat , to liczba ta jest kombinacją popularnych i pokrewnych oraz mniej znanych i niedocenianych.Imperia handlu detalicznego, takie jak Walmart , są najbardziej zaludnione. Mierząc kapitalizację rynkową, jest to największy w Stanach Zjednoczonych, per Kapitalizacja rynkowa firm . Istnieją sieci, które plasują się z innych powodów, takie jak Whole Foods, najzdrowsza sieć spożywcza w kraju ze świeżymi, ekologicznymi, konserwującymi produktami paszowymi (na CNN ). Zmień te kryteria na najszybciej rozwijającą się sieć sklepów spożywczych w Stanach Zjednoczonych, a otrzymasz Aldi, zgodnie z Dzienniki biznesowe , już na trzecim miejscu od góry (dwa miejsca poniżej Walmartu) z portfolio 2200 sklepów.
Chociaż te marki mogą znajdować się na szczycie swoich lig, niekoniecznie są najlepsze i często znajdują się na jakichś złowrogich listach. Weźmy Walmart (nasz ulubiony przykład), 800-funtowy goryl wszystkiego, co sprzedawane w handlu detalicznym (a może po prostu „wszystkie rzeczy”), również znajduje się na trzecim miejscu na liście „Najmniej zaufanych sklepów w Stanach Zjednoczonych”, za Najlepsze życie .

Mniej znany bardziej lubiany sklep spożywczy

 Europejskie wyspy supermarketów Sorbis/ShutterstockWiększy jest lepszy pod względem różnorodności i spójności, ale mały radzi sobie lepiej, jeśli chodzi o interakcje, per Nurkowanie w sklepie spożywczym . The Fresh Market został zainspirowany przytulną intymnością europejskich sklepów spożywczych, per Świeży rynek . Przyzwyczajony do magazynu-jak sklepy w Ameryce , właściciele założyciele Ray i Beverly Berry, znaleźli inspirację w kameralnej atmosferze europejskich sklepów spożywczych. To, co zobaczyli w Europie, zostało z nimi, a 5 marca 1982 r. zrealizowali to, co stało się marzeniem.

Dziś The Fresh Market posiada 159 oddziałów w 22 stanach. Oferuje „spersonalizowane wrażenia”, per USA dziś . Idzie o krok dalej dla swoich zwolenników, oferując programy lojalnościowe, rabaty, kupony cyfrowe, oszczędności tylko dla członków oraz darmowy kawałek tortu urodzinowego z okazji danego dnia, zgodnie z Strona lojalnościowa Fresh Market .czy musisz wymyślić krewetki?

Chociaż marka ma stosunkowo niewielkie portfolio, sama osiągnęła kilka miejsc numer jeden. The Fresh Market zajął pierwsze miejsce na USA Dzisiejsze 10Najlepsze za „Najlepszy supermarket” przez dwa lata z rzędu (2021 i 2022 ), a biorąc pod uwagę rynek, na którym działa, jest to niemałe osiągnięcie.