Niezwykły wyciek Starbucks, który Reddit nazywa sztuką

 Rozlany napój Starbucks Fotografia Nixx/Shutterstock Plaża Hannah


Wypadki się zdarzają — wszyscy o tym wiemy. Jeśli chodzi o Starbucks , te wpadki zwykle przypadają na coś takiego jak zepsucie zamówienia, błędna pisownia nazwiska klienta i rozlanie wszędzie składników do napojów. Nie możemy tego wystarczająco podkreślić: Wszędzie.Według jednego nieszczęsnego baristy Reddit post, kiedyś rozlali osiem różnych drinków w ciągu jednej zmiany. Oprócz tego, że kilka napojów było gorących — powodujących oparzenia ramion pracownika — cztery z nich rozsyłały wszędzie lepkie, małe jagody. Barista zauważył, że były to „takie zabawne, że można było podnieść z podłogi w środku pośpiechu”, zwłaszcza jagody z rozlanego Odświeżacz Smoczych Owoców . Jest też baristka, która podczas zmiany wylała gorącą wodę i twierdzi, że została zmuszona do dalszej pracy po tym, jak się poparzyła (poprzez Przedsiębiorca ).
Ale nawet jeśli te wycieki mogą być frustrujące i niewygodne do czyszczenia, nadal możemy próbować spojrzeć na to z dobrej strony. Wątek Reddit zrobił dokładnie to po tym, jak inny zirytowany barista opublikował zdjęcie ich artystycznego wycieku.

Reddit uwielbia „dwoistość” rozlanego napoju Starbucks

 Ogromny wyciek Starbucks MochaCookieCrumbie/RedditNiedawno pisał barista Starbucks Reddit że ich dzień „minął dobrze” i udostępnili zdjęcie dość spektakularnego wycieku. Wygląda na to, że wyciek zawiera trzy dzbanki cold brew, dzbanek soku jabłkowego i ogromny pojemnik połowa i połowa . W sumie niezły bałagan.

Jednak inni Redditorowie mieli wiele pozytywnych rzeczy do powiedzenia na temat wycieku. Kilka osób żartobliwie stworzyło nazwy dla bałaganu, w tym „floor macchiato”, „miejsce zbrodni jednorożca Frappuccino ” i „zimny napar z kremem jabłkowym”. Mogłyby zmieścić się na Menu Starbucksa , prawo? Inna osoba powiedziała, że ​​wypiłaby to prosto z podłogi, z dodatkiem „15 pompek białej mokki i dodatkowych owoców truskawek z proszkiem cynamonowym”.Ktoś inny podał opis godny muzeum, mówiąc, że wyciek „reprezentuje dualizm baristy”. Według tego entuzjasty sztuki, sztuka przedstawia „sylwetkę baristy wznoszącego ręce w uczcie… baristy dozującego ibuprofen do ust za pomocą zatwierdzonej metody transportu Starbucks – lub mającego podpalić miejsce za pomocą Zippo”. Tak, prawdopodobnie Zippo. I kto może ich winić? ?

zabawne wyzwania kulinarne do zrobienia z przyjaciółmiKategorie Wskazówki Komiksy jak