Nowe smaki Cold Stone zapewnią Ci przytulność tej jesieni

 Rożek waflowy z gałką lodów Mleczarnia z zimnego kamienia Elaina Friedman


Jeśli byłeś aktywny na Twitterze w 2019 roku, być może pamiętasz: wirusowe zdjęcie odzianego w parkę nowojorczyka niosącego mrożoną kawę przez śnieżycę. Ci, którzy walczą z zimnymi frontami parującymi filiżankami kakao, mogli zostać zabrani przez decyzję East Coaster o chodzeniu wokół lodowatego napoju w mroźną pogodę, ale reakcje na Twitterze mówiły inną historię. „Czuję się bardzo widziany” – napisał komik Josh Gondelman, samozwańczy przez cały rok pijący kawę mrożoną. Mieszkaniec Seattle włączył się z dodatkowym wsparciem, wyrażając pokrewieństwo z tymi, którzy piją zimne napoje przez cały sezon.taco bell meksykański sos do pizzy

Jeszcze kilka miesięcy dzieli nas od pory śnieżnej (zapukaj w drewno), ale zbliża się równonoc jesienna, która przyniesie ze sobą pogodę na sweterki. Jeśli utożsamiasz się z obozem wywrotowym, który uważa, że ​​zimne napoje są przytulne (lub całkowicie odpowiednie jesienią i zimą), Mleczarnia z zimnego kamienia ma dla Ciebie dwa nowe sezonowe smaki — plus powracający ulubiony.
Zimne gałki ciepłych, jesiennych smaków

Facebook

Przez ograniczony czas lokale Cold Stone Creamery w całym kraju zdobywają nowy smak Brown Sugar Cookie Dough Sensation, który „przywołuje smak świeżo upieczonych smakołyków” z lodami z brązowego cukru, ciastem ciasteczkowym oraz polewą z brązowego cukru i karmelem (na Wiadomości PR ). Nowością na liście jest również ' Jabłko mojego ciasta dyniowego' szufelka który łączy dwa ciepłe jesienne owoce w jeden z lodami w cieście z chleba dyniowego, orzechami pekan, crust w cieście graham, szarlotka nadzienie i karmelowa mżawka.czy nuggetsy z kurczaka Wendy to prawdziwy kurczak?

A dla tych, którzy chcą zaspokoić zachcianki Cold Stone, popularne ciasto w cieście z dyni powróci od 1 listopada. w krakers graham ciasto, zwieńczone białym lukrem, cynamonem i liśćmi czekolady. Jeśli jesteś zainteresowany mroźnymi smakołykami tej jesieni, możesz pospieszyć się do Cold Stone w pobliżu. Wszystkie trzy smaki powrócą do stanu hibernacji 29 listopada.