Olivia Wilde i Jason Sudeikis „Specjalny dressing do sałatek”, wyjaśnione

 Sos sałatkowy Ramekin Nowa Afryka/Shutterstock Dave Mallyon


Olivia Wilde, Jason Sudeikis i Harry Styles porażka wyszła na jaw (lub nigdy nie była na początku w ciemności, dzięki statusowi gwiazdy) i wciągnęła ją w światło reflektorów, co musi być bardzo specjalnym sosem do sałatek (poprzez Świergot ). Czy ze względu na jego funkcję przekształcania naszych żołądków w maszyny do przetwarzania roślin (per Składniki Nutry ) lub dlatego, że odpowiednio aromatyzuje i sprawia, że ​​sałatki smakują, no cóż, smacznie — wszyscy możemy docenić znaczenie sos do sałatki .Tak czy inaczej, nie wszyscy doceniają przyprawy — prawdopodobnie dlatego, że nie wszystkie sosy do sałatek są takie same. Ten „specjalny” sos sałatkowy był czymś więcej niż tylko przyprawą do obiadu lub lunchu (przez? Codzienna poczta ). Patrząc wstecz, jego symboliką w związku Sudeikisa i Wilde'a mogła być intymność, lojalność i lojalność. Ale teraz media i fani skojarzyli ubieranie się z uwodzeniem Stylesa i złamanym sercem Sudeikisa.
Wyjaśnienie tajemniczego sosu sałatkowego

 Olivia Wilde i Harry Styles Quinn Jeffrey/Shutterstock & undefined & Amy Sussman/Getty

Rozstanie Jasona Sudeikisa i Olivii Wilde to stara wiadomość. Ale ostatnie informacje rzucają światło na to, jak bardzo Sudeikis zostały wypatroszone podczas rozpadu. Według niani, która pracowała dla pary (poprzez Codzienna poczta ), jedna szczególnie gorzka pigułka do przełknięcia przez Sudeiki wydarzyła się 15 listopada 2021 r. Tego dnia Wilde przygotował sałatkę dla Harry'ego Stylesa (który na szczęście nie był obecny) w ich rodzinnym domu. „Ma specjalny sos do sałatek, który dla nas robi, i wzięła go teraz do [Styles]”, powiedział Sudeikis niani w Daily Mail. Więc to było „wyjątkowe” Sałatka że „[Wilde] wzięła swoją sałatkę i sos i zostawiła [dzieci]”.Na Świergot , sos sałatkowy wydaje się przyciągać więcej uwagi niż Wilde, Jason czy Sudekis. „Nie obchodzi mnie dramat Olivii Wilde/Harry Styles/Jason Sudeikis, ale jeśli ktoś nie poda mi listy składników cudzołożnego »specjalnego sosu do sałatek«, po prostu umrę” — napisał jeden z użytkowników. Wilde podzielił się wcześniej przepisem na winegret z czerwonego wina, aby Sieć spożywcza , ale nie wiadomo, czy to ten sam opatrunek.

Nawet niania nie wie, czym był ten „specjalny” sos sałatkowy, a dla tych, którzy o nim marzą, Dreamopedia kojarzy sos sałatkowy z „przyjemnością, sukcesem w miłości i satysfakcją”. Może teraz trochę lepiej rozumiemy (niezupełnie).