Prawdziwa różnica między białymi pazurami a naprawdę twardymi seltzerami

Biały Pazur Christopher Lane/Getty Images

W ciągu ostatnich kilku lat twarde seltzery zajęły miejsce na słońcu jako napój lata. I podczas gdy rynek tych musujących napojów dla dorosłych stale rośnie, według Branża Napojowa , dwie największe nazwiska w grze to Biały Pazur i naprawdę.


Aby dowiedzieć się, jaka jest różnica między najlepiej sprzedającymi się twardymi seltzerami w różnych krajach, przyjrzyjmy się bliżej ich historii. White Claw jest własnością Mark Anthony Brands Brand , tej samej firmy, która jest właścicielem oldschoolowego napoju słodowego Mike's Hard Lemonade. Z drugiej strony, Truly jest własnością Piwo Bostońskie , którego inne oferty obejmują Twisted Tea i Cydr z gniewnego sadu Or .Obie marki mają kilka smaków owocowych i istnieje wiele crossoverów. White Claw i Truly mają własne podejście do czarnej wiśni, mango, cytryny i limonki. Naprawdę oferuje większą różnorodność dzięki zestawom, takim jak jagodowe açaí, arbuzowe kiwi i nowo wprowadzona linia puszek inspirowanych lemoniadą. Z drugiej strony, White Claw utrzymuje swoją ofertę krótką i słodką, dopełniając swoją ofertę napojów owocowych Pure, niesmakowaną opcją, która ma naśladować prostotę wódki sodowej.
Inne różnice między White Claw a Truly

Naprawdę Facebook

Jeśli chodzi o zawartość alkoholu, White Claw i Truly są na równych zasadach, obaj osiągają 5% ABV. Dla porównania, oznacza to, że są w zasadzie tak pijane jak Budweiser.

Smaki na bok, największa różnica między najpopularniejsze marki twardych seltzer znajduje się w profilach żywieniowych. Oba mają stosunkowo niską kaloryczność – klasyczne smaki White Claw i Truly zawierają 100 kalorii i dwa gramy węglowodanów. Jednak, Insider biznesowy donosi, że prawdziwa różnica polega na niewielkiej przewadze Truly z jednym gramem cukru w ​​porównaniu z dwoma gramami White Claw.Oczywiście ci, którzy subskrybują ' Nie ma żadnych praw, kiedy pijesz Pazury Polityka z przyjemnością dowie się, że White Claw niedawno wprowadził 70, produkt o niższej kaloryczności i węglowodanach, który dietetycy w Zapobieganie kochają. Najnowszy dodatek do rodziny White Claw występuje w smakach ananasa i klementynki, bez węglowodanów i cukru.
Kategorie Aktualności fakty Jak