Powód, dla którego BJ's rozdaje darmowe członkostwo podczas pandemii

Kupujący opuszcza BJ Bruce Bennett/Getty Images

Jest wiele powodów, by kochać kluby magazynowe, w tym dostęp do ekskluzywnych marek członków (patrzymy) ty , Kirkland Signature i Member's Mark), specjalne oferty na usługi takie jak podróże i pielęgnacja oczu, zakupy w jednym miejscu oraz — w takich czasach — możliwość kupowania niezbędnych rzeczy, takich jak papier toaletowy i środki czystości do domu. Ale niektórzy ludzie mogą rozważyć roczne składki członkowskie klubu (45 USD za Sam's Club, 55 USD za BJ i 60 USD za Costco, zgodnie z CNBC ) być łamaczem umów, nawet jeśli powiedziano nam, że w ten sposób kluby osiągają swoje przychody (poprzez Inwestopedia ). Dlatego wiemy, że klub członkowski oznacza biznes, gdy oferuje bezpłatne członkostwo, czyli co Hurtownia BJ's Club robi (przez Motley głupiec ).


Ogłoszono BJ przez Świergot że oferuje bezpłatne czteromiesięczne członkostwo Inner Circle dla ratowników pierwszej pomocy i pracowników służby zdrowia, którzy walczą z pandemią COVID-19 na linii frontu, wyjaśniając, że jest to „mały sposób, aby podziękować naszym pierwszym ratownikom i pracownikom służby zdrowia dla wszystkich ich ciężka praca i poświęcenie”. Ale nawet jeśli jesteś pracownikiem służby zdrowia i nie masz członkostwa, nadal będziesz mógł robić zakupy od 8 rano do 9 rano w niedziele. Ten sam przedział czasowy od poniedziałku do soboty zarezerwowany jest dla seniorów (przez WSLS ).BJ przyczynił się również do uwolnienia od COVID-19 na inne sposoby

kupujący w BJs Jeff Fusco/Getty Images

Oferta skierowana do osób udzielających pierwszej pomocy to tylko jeden ze sposobów, w jaki BJ dotarł do środowiska medycznego podczas pandemii. Firma przekazała również 1 milion dolarów szpitalom i innym działaniom humanitarnym związanym z COVID-19 za pośrednictwem: Fundacja Charytatywna BJ , podczas gdy poszczególne kluby przekazały przedmioty ratownikom i pracownikom służby zdrowia w swoich społecznościach.


Aby chronić swoich członków przed COVID-19, BJ wprowadza również środki zdystansowania społecznego, w tym narzuca ograniczenia liczby osób, które mogą jednocześnie przebywać w jego klubach oraz zawiesza korzystanie z kuponów papierowych w sklepach, aby uniknąć fizycznego kontaktu między klientów i pracowników. Sklep obecnie prosi członków o korzystanie z kuponów wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej (za pośrednictwem BJ's).