Sekretny składnik kryształowej wódki Dana Aykroyda

Dan Aykroyd z wódką Crystal Head i koktajlami Noam Galai/Getty Images

Chociaż może to wydawać się świetną konfiguracją nowego filmu o Indiana Jonesie, w rzeczywistości nie jest to zapowiedź dla Dan Aykroyd i Kryształowa Czaszka . Zamiast tego Aykroyd we współpracy z artystą Johnem Alexandrem zaprojektował „kultową butelkę w kształcie czaszki jako symbol życia, odzwierciedlający moc i oświecenie” (poprzez Wódka Kryształowa Głowa ). Ta marka znana jest zarówno z innowacyjnego wyglądu, jak i z tego, że nie zawiera dodatków i używa tylko najlepszych składników. Standardowa butelka jest opisywana jako ultrafiltrowana i wyrafinowana. Wartość każdej czaszki jest filtrowana siedem razy, a trzy z tych filtracji wykorzystują półszlachetne kryształy znane jako diamenty Herkimer.


Zgadza się, ta czaszka wódka faktycznie wykorzystuje kryształy w procesie tworzenia.Chociaż nie jest to „technicznie” tajny składnik, jest to zdecydowanie klucz do charakterystycznego smaku, który fani Crystal Head znają i kochają. Diamenty Herkimer są w rzeczywistości kryształami kwarcu znanymi ze swojego wyglądu przypominającego diamenty i są szerzej stosowane niż można by się spodziewać przy wytwarzaniu spirytusów (poprzez Jubiler Dale'a ). Crystal Head Vodka to jedna z wielu luksusowych marek luksusowych alkoholi, które dodają Herkimer's do procesu filtracji, a eksperci zauważyli, że może to być skuteczna technika usuwania olejów i zanieczyszczeń — jeśli zostanie wykonana we właściwym czasie. Należy pamiętać, że jakość i pozyskiwanie oryginalnych składników, a także proces destylacji prowadzą do końcowego efektu, który czyni Crystal Head Vodka tak wyjątkowym.
A czy produkt dorównuje błyszczącemu szumowi? Degustatorzy mówią, że tak.

Dobry napój dla dorosłych plus kolekcjonerska czaszka

Butelki na wódkę z kryształową główką Gilbert Carrasquillo/Getty Images

Opisuje jednego z fanów Aurory: „Jeśli kochasz wódkę i całą złożoność tego dobrego trunku, to spełnia wszystkie wymagania! Wreszcie, i co najważniejsze, jest to po prostu takie gładkie! Zdjęcia nie oddają tego sprawiedliwie, lepiej niż czysta wódka z czaszką. Robi fajny prezent” (przez Instagram ). Oprócz czaszek z przezroczystego szkła, możesz wybrać Aurora, perłową butelkę z wysokiej jakości angielską pszenicą i nieskazitelną wodą z Nowej Fundlandii w Kanadzie, Onyks, czarną butelkę z Blue Weber Agave i pochodzącą z jednej farmy w Meksyku lub limitowane edycje, w tym tęczową czaszkę Dumy lub jedną z zaledwie 25 000 limitowanych, ręcznie malowanych butelek Johna Alexandra (za pośrednictwem Wódka Kryształowa Głowa ).Ludzie kochają nie tylko tę wódkę, ale także kolekcjonowane butelki z czaszkami, które są z nią dostarczane. Szybki spacer po Instagramie zawiera wszelkiego rodzaju kreatywne pomysły użytkowników, w tym wykorzystanie pustej czaszki jako wazonu. Jeden nawet używał ich jako światła (poprzez Instagram ). Te czaszki to poważne prezenty świąteczne, ponieważ wielu fanów pokazuje swoją kolekcję w pobliżu choinki. W rzeczywistości jeden z nich skomponował nawet krótką piosenkę: „Szóstego dnia zamknięcia moja prawdziwa miłość dała mi Sześć Czaszek do picia”… Cztery świąteczne kubki, Trzech futrzanych przyjaciół, Dwa tatuaże Marvela, I tak muzycznie banjo, ' (przez Instagram ).