Ten napój Starbucks Secret Menu smakuje jak chrupiący tost cynamonowy

Dwa drinki Starbucks Naomi Baker/Getty Images

Starbucks jest domem wielu pysznych, ręcznie robionych napojów, a ponieważ drinki takie jak Unicorn Frappuccino i pistacjowe latte show, firma nie jest obca w pomysłowości w swoich przepisach. Jednak bez względu na to, ile kreatywnych drinków wypuszcza, zawsze znajdą się ludzie, którzy będą chcieli posunąć kopertę jeszcze dalej. Dlatego zagorzali fani wiedzą, że jest ich całe mnóstwo innowacyjne napoje mogą zamówić z tajnego menu Starbucks.


Stworzone przez oddanych fanów Starbucksa nieoficjalne menu — które można znaleźć na Sekretne menu Starbucks strona internetowa — zawiera smaczne mikstury, które są tworzone przez łączenie różnych składników, których już używa Starbucks w zupełnie nowych przepisach na napoje, lub poprzez dostosowanie istniejącej pozycji menu, aby stworzyć napój o zupełnie nowym smaku. Dopóki sklep, do którego uczęszczasz, ma składniki, większość baristów Starbucks z przyjemnością przygotuje ci tajnego drinka — po prostu pokaż im przepis, a wkrótce będziesz na dobrej drodze z pysznym produktem poza menu .Napój Cinnamon Toast Crunch firmy Starbucks jest zrobiony z białej czekolady i cynamonu

Kawałki płatków zbożowych Cinnamon Toast Crunch

Jedno takie ekscytujące nowe odkrycie na Sekretne menu Starbucks to napój Cinnamon Toast Crunch, który, jak twierdzą ludzie, smakuje dokładnie tak, jak ukochane płatki zbożowe. Więc jeśli nie jadłeś śniadania (lub jeśli twoja kawa jest twoim śniadaniem), zawsze możesz połączyć je ze słodką nostalgią z dzieciństwa w tym słodkim napoju Starbucks.
Według Całkowicie bomba , możesz otrzymać napój Cinnamon Toast Crunch, zamawiając mokkę z białej czekolady Venti, gorącą lub mrożoną, w zależności od preferencji. Następnie poproś baristę o dodanie dwóch pompek syropu White Chocolate Mocha i trzech pompek syropu Cinnamon Dolce. Po wymieszaniu całego syropu, po prostu dodaj do napoju bitą śmietanę, posyp cynamonem i posyp cukrem surowym.

Efektem końcowym jest napój, który smakuje dokładnie tak, jak chrupiący tost cynamonowy , w komplecie z kryształkami cukru i prawdziwym cynamonem. Więc następnym razem, gdy będziesz w kolejce do Starbucks, zastanawiając się, co zamówić, nie zapomnij wyciągnąć tajnego menu i spróbować tego słodkiego cynamonowego napoju.