Prawda o byłym mężu Giady De Laurentiis

Giada De Laurentiis i Todd Thompson Gustavo Caballero / Getty Images

Gdy Giada De Laurentiis znalazła się w centrum uwagi Food Network, jej ówczesnego męża Todd Thompson był tuż obok niej. Według JEST! , oboje poznali się, gdy Giada miała 19 lat, co, jeśli zgadniemy, dałoby Toddowi 26 lat. Para pobrała się w maju 2003 r., a Giada po raz pierwszy Sieć spożywcza pokazać Codzienny włoski premiera miała miejsce w 2005 roku, wyznaczając jej drogę do bycia jednym z najdłużej działających szefów kuchni (obok Altona Browna i Bobby'ego Flay'a), który pojawił się w sieci.


Często widzowie mogli zobaczyć męża Todda, projektanta mody dla Anthropologie, pojawiającego się w serialu, wpadającego do kuchni, by ukraść kawałek jedzenia. I oboje uśmiechali się, wyglądając na całkowicie zakochanych. Po tej pierwszej serii pojawiło się więcej programów Food Network i książek kucharskich, aw 2008 roku De Laurentiis i Thompson powitali na świecie swoją córkę Jade. Jak dotąd wszystko to brzmi jak całkiem smaczne życie, ale Thompson miał się zmienić. Rozwód z De Laurentiisem, przejście na emeryturę i być może nowa miłość leżały w jego przyszłości. Przez to wszystko Thompson pozostał stosunkowo prywatny. Ale trochę pogrzebaliśmy i znaleźliśmy prawdę o byłej Giady De Laurentiis.Giada De Laurentiis i Todd Thompson rozwiedli się po pogłoskach o romansach

Todd Thompson i Giada De Laurentiis Instagram

Małżeństwa kończą się z różnych powodów i jest całkiem możliwe, że Giada DeLaurentiis i Todd Thompson po prostu rozdzielili się lub chcieli różnych rzeczy po tylu latach spędzonych razem. Ale gdy gwiazda Giady nadal świeciła jaśniej, sława uczyniła ją celem dla niektórych wściekłych plotki . Zaczęły krążyć doniesienia o niewierności De Laurentiisa wobec Thompsona, w tym o rzekomych romansach z szefem kuchni Bobby Flay , Dzisiaj prezenter Matt Lauer i supergwiazda John Mayer (przez Ściągawka ). Chociaż plotki nie są poparte żadnymi prawdziwymi dowodami, być może dramat odbił się na parze.
De Laurentiis rozmawiał z Czerwona książka w 2011 roku o jej rzekomym związku z Johnem Mayerem, mówiąc, że była zszokowana zarzutami. Dodała: „Todd był zakłopotany, że jego rodzina w Michigan zobaczy to i pomyśli: Co się dzieje w Hollywood?”. Niezależnie od tego, czy plotki o niewierności bolały trochę za mocno, czy ich życie po prostu potoczyło się w przeciwnych kierunkach, para ogłosiła separację w 2014 r. Facebook , mówiąc: „[Nasze] ogromne pragnienie szczęścia naszej rodziny dało nam siłę, by iść naprzód oddzielnymi, ale zawsze połączonymi ścieżkami”. Thompson złożył pozew o rozwód w grudniu 2014 r. (przez JEST! ) i dwie rozeszły się drogi z masywną osadą lądującą na korzyść Todda, w tym dom, 300 000 dolarów w dziełach sztuki i zaliczki z książek kucharskich Giady (przez TMZ ). Jesteśmy pewni, że rozwiązanie 11-letniego małżeństwa było bolesne, ale wydaje się, że Thompson wylądował na nogach.

Nowe życie i nowa miłość do Todda Thompsona

Todd Thompson i Heather Lacombe Instagram

Wygląda na to, że dzisiaj Todd Thompson nadal radzi sobie dobrze. Podczas swojego głośnego małżeństwa z królową kuchni włoskiej Todd Thompson pracował jako projektant dla marki Anthropologie. Zaprojektował nawet płaszcze dla szefów kuchni dla restauracji De Laurentiis w Las Vegas, Giada (przez Strona szósta ). Chociaż wiele źródeł wciąż odwołuje się do niego w jego roli projektanta, Świergot sugeruje, że porzucił swoje życie zawodowe. Jego profil brzmi: „Tata, emerytowany projektant/producent odzieży, smakosz, miłośnik sportu, samochodów i muzyki”. Więc jak teraz spędza swoje dni?Todd jest wyraźnie oddanym tatą Jade, o czym świadczą liczne zdjęcia uśmiechniętej nastolatka wypełniające jego Media społecznościowe karmić. Wydaje się, że również znalazł miłość! Wygląda na to, że Todd Thompson połączył siły z Heather Lacombe, byłą modelką Elite, która obecnie pracuje jako projektantka wnętrz (poprzez LinkedIn ). Lacombe'a Instagram ujawnia słodki moment z października 2017 roku. Podpisała uśmiechnięte zdjęcie jej i Thompsona cytatem: „Miłość leczy ludzi, zarówno tych, którzy ją dają, jak i tych, którzy ją otrzymują”. Dodała: „Bardzo cię kocham”. Wygląda na to, że między De Laurentiisem a Thompsonem nie cała miłość została utracona. Pojawili się razem na rozdaniu dyplomów córki Jade w czerwcu zeszłego roku, wyglądając na silną, współ-rodzicielską jednostkę rodzinną. Na razie wygląda na to, że historia byłego męża Giady DeLaurentis ma całkiem szczęśliwe zakończenie.
Kategorie Opinie jedzenie drink