Prawda o włoskim BMT w Subwayu Kanapka

Subway kanapka BMT Facebook

Zarówno niedrogie, jak i szeroko dostępne w różnych franczyzach, włoski B.M.T. w Metro od dawna jest prostą alternatywą dla burgerów dla szczęśliwych wszystkożerców. Załaduj 6 cali do góry wszystkimi ulubionymi warzywami – być może czarnymi oliwkami i pikantną papryką – i delektuj się salami genueńskim, pikantnym pepperoni i szynką szwarcwaldzką ułożonymi między świeżym chlebem. To jedna z 15 podstawowych kanapek w amerykańskim menu (przez ( Metro ). Dla przeciętnego włoskiego BMT, kalorie wynoszą około 220 kalorii na 6 cali, co jest całkiem dobre w przypadku kanapki wypełnionej mięso .


I choć zamawianie kanapki jest dość proste, nazwa często myli ludzi. Jak wyjaśnia jeden z plakatów Quora: „…poza faktem, że żaden składnik tego BTW nie jest naprawdę włoski… Powinno być absolutnie smaczne… ale nie ma to nic wspólnego z Włochami” (przez Kora ). Więc o co chodzi z tą nazwą?Na początek, same kanapki podwodne są skrótem od „łodzi podwodnej”, ponieważ krojenie chleba wygląda bardzo podobnie do łodzi podwodnej (poprzez Smacznego ). Subway został pierwotnie nazwany po tym? popularny typ kanapki , zwany „super łodziami podwodnymi Pete'a”, zanim skrócił swoją nazwę do tej, którą wszyscy znamy dzisiaj (poprzez Przewiń i przechwyć ).
Włoski BMT to klasyczna ulubiona kanapka Subway

popularny Subway BMT na białym

Wiele lat po przejściu od Pete's zespół marketingowy Subway chciał położyć nacisk na szybkość i ruch, zaczął używać logo ze strzałkami i ozdabiać sklep mapami nowojorskiego transportu zbiorowego — podobnie jak system Subway (przez Wysokie imiona ). Motyw nowojorski zainspirował następnie BMT włoskiej kanapki. Według przewodników Quora, kiedyś oznaczało to Brooklyn Manhattan Transit, ale od tego czasu zmieniło się na Bigger, Meatier, Tastier, aby odzwierciedlić obecne wytyczne marki. „BMT to skrót od „Największy, Najsmaczniejszy, Najsmaczniejszy” i odgrywa rolę systemu Brooklyn Manhattan Transit, który był częścią tematu”, twierdzi plakat Lorri Robinson. Jeśli chodzi o włoską część, zgadujemy, że jest inspirowana salami z Genui?

W październiku 2011 włoski BMT znalazł się wśród najlepiej sprzedających się kanapek Subway ( Metro przez Maszyna powrotna ). W tym czasie firma co minutę serwowała prawie 2800 kanapek i sałatek. Również w tym czasie Jared nadal był rzecznikiem, więc weź te statystyki w kontekście. Nowsza ankieta przeprowadzona przez Tłuczony okazało się, że tylko 7,62 procent z 656 respondentów uważa, że ​​włoski B.M.T. była najsmaczniejszą ofertą metra. Choć upodobania zmieniały się na przestrzeni lat, wydaje się, że miłość do tej klasycznej kanapki nie zmieniła się. Tysiące Instagrammerów na całym świecie nadal publikuje swoją miłość do kanapek pod hashtagiem #ItalianBMT. Jak można podsumować po prostu: „Moja ulubiona kanapka w metrze: 6-calowy włoski BMT na pszenicy #kolacja #metro #loadedwithveggies” (przez Instagram ).