21% ludzi zgadza się, że to najgorszy smak lodów

Gałki lodów

Trudno się pomylić, jeśli chodzi o lody . Smakowity i uzależniający smakołyk ma swoje początki już w 618 AD, per Almanach Rolników , a konkretnie do XVIII wieku w Ameryce, gdzie od stycznia 2020 r. był spożywany w ilości 20,8 litra na osobę rocznie (poprzez Atlas świata ). Długa historia lodów przyniosła również tysiące smaków, od klasycznej czekolady, truskawki i wanilii po smaki jedyne w swoim rodzaju Diabelski oddech Carolina Reaper Pepper (przeczytałeś to dobrze) i prawie wszystko pomiędzy.


Ale niestety nie wszystkie smaki mogą być tak pożądane jak ciasteczka i śmietana . W rzeczywistości niedawna ankieta przeprowadzona przez Tłuczony Z ankietowanych 504 osób w Stanach Zjednoczonych wynika, że ​​istnieje kilka rodzajów lodów, które są powszechnie uważane za niekorzystne dla miłośników mrożonego deseru.Nic dziwnego, że wanilia nadal wytrzymuje próbę czasu, uznając ją za „najgorszy” smak lodów tylko przez 3,37 proc. respondentów, podczas gdy Rocky Road i truskawka zdobyły drugi najniższy procent głosów (po 6,94 proc.). I chociaż setki osób przybywają do McDonald's drive-thrus, aby kupić Shamrock Shake każdego roku, lody z kawałkami miętowej czekolady okazały się niepożądane przez 15,48 procent głosujących. Mimo to okazało się, że są jeszcze bardziej okropne smaki niż wspomniane cztery — czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czym one są.
1 na 5 osób odrzuciłaby lody pistacjowe

Lody pistacjowe w misce

Drugim najgorszym smakiem lodów w naszym badaniu była pistacja, która zdobyła 21,23 procent głosów. Przyczyna niesmaku dla smaku jest nieznana — może być to, że zielony kolor deseru jest wyłączony, lub fakt, że jest to ulubiony smak lodów przez nikogo innego niż Władimir Putin .

Ale pomimo odrzucenia przez jednego na pięciu ankieterów i nazwania go „tak złym, że nawet szatan na to nie zasługuje”, ale jeden szczególnie uparty rekompensator , lody pistacjowe nadal nie zajęły najwyższego miejsca jako najgorszy smak na rynku. Tytuł ten trafił raczej do Tutti Fruitti, który zgarnął aż 42,86 procent głosów.Jeśli poświęcasz czas na zsumowanie liczb, warto zauważyć, że 3,17 procent głosujących wybrało „Inne” jako odpowiedź w naszej ankiecie. Spośród tej grupy znaczna liczba osób napisała, że ​​w rzeczywistości nie ma złego smaku lodów i jest to z pewnością opinia, którą możemy pozostać w tyle.