Co się stało z Avocaderia po Shark Tank?

  sałatka z awokado z awokadii Facebook Molly Clark
najlepszy trader desery Joe

Tosty z awokado, ktoś? Stereotypowo ulubione jedzenie milenialsów, ludzie mają obsesję na punkcie tostów z awokado . Danie jest szalenie popularne i z pewnością pojawiło się na scenie smakoszy, a przedsiębiorca i restaurator Alessandro Biggi, wraz z bratem Filippo, kuzynem Alberto Gramignim i przyjacielem Francesco Brachetti, mądrze zarobili na tym trendzie. Biggi pojawił się w Shark Tank w sezonie 9 w lutym 2018 roku, aby poprosić Sharks o inwestycję 300 000 USD i 10% udziałów w restauracji grupy o tematyce awokado, Avocaderia (przez Opowieści z rekinów ).
Kiedy Biggi pojawił się w serialu, Avocaderia została wyrzucona z hali z żywnością w przebudowanym magazynie na Brooklynie w Nowym Jorku. W tym czasie restauracja była otwarta codziennie, a zespół spożywał 250-300 meksykańskich awokado dziennie, robiąc sałatki, koktajle, kanapki i topowy element menu restauracji: Avoburger z wędzonym łososiem i rzodkiewka arbuzowa między dwiema „bułeczkami” z awokado. Avocaderia odniosła już sukces, a Biggi chciał wykorzystać inwestycję Sharks do otwarcia kolejnej lokalizacji w dzielnicy Chelsea w Nowym Jorku (przez Blog o czołgach rekinów ).

Idąc dalej… z kilkoma czkawkami

InstagramPo krótkiej przerwie Alessandro Biggi sfinalizował umowę z Sharks Barbarą Corcoran i Markiem Cubanem, z których każdy zobowiązał się zainwestować po 200 000 dolarów każdy, każdy po 10% udziałów w restauracji, zbliżając go o krok do osiągnięcia celu, jakim jest posiadanie 20 lokalizacji. za pięć lat (przez Youtube ). Avocaderia otworzyła swoją drugą lokalizację później w 2018 roku, a dwie restauracje zarobiły 1 milion dolarów sprzedaży (przez Blog o czołgach rekinów ).

coca cola z cukrem trzcinowym

Niestety, w czerwcu 2019 r. sprawy potoczyły się na południe, kiedy inspektorzy zdrowia znaleźli między innymi obszary żywności w Avocaderia zanieczyszczone ściekami i tymczasowo zamknęli lokalizację w Chelsea. Restauracja została ponownie otwarta kilka dni później po tym, jak naruszenia zostały powiązane z wyciekiem w piwnicy, który został szybko naprawiony (przez Łata ). Co więcej, COVID-19 zamknął restauracje w 2020 roku, hamując biznes i potencjalną ekspansję, ale restauracja przetrwała pandemię, w przeciwieństwie do innych . Do sierpnia 2022 r. Avocaderia rozszerzyła się na cztery lokale restauracyjne w Nowym Jorku.Fani dzielą się swoją miłością, gdy Avocaderia wciąż się rozwija

Instagram

Dziś Avocadoria serwuje różnorodne dania na bazie awokado, takie jak różne sałatki i miski zwieńczone pokrojonym w plasterki awokado, świeże domowe guacamole , koktajle i oczywiście klasyczne tosty z awokado. Dostawa jest teraz dostępna na Manhattanie i Brooklynie (przez restaurację stronie internetowej ). Avocaderia ma nawet swój własny książka kucharska dopełnij przepisy na dania takie jak pieczone awokado z jajkiem i chrupiącą parmezanem oraz sernik avo-limonkowy. Restauracja przyciągnęła fanów z całego świata, w tym jedną kobietę ubraną w sukienkę z awokado, która przyleciała z Australii, by spróbować kuchni Avocadii (przez CNBC ).

Na Instagramie Avocaderia ma 68,8 tys. obserwujących, z których niektórzy komentują na platformie przepyszne dania z awokado, które restauracja oferuje na platformie mediów społecznościowych, np. @rikkisnyder who skomentował post z letnią sałatką z kukurydzy, piszącą: „Chcę to na lunch!” i @tschliss, który włączył się do tego samego filmu „Delicious!!!!!”. z emoji w kształcie serca i trzema czerwonymi sercami.
Kategorie Zabawa drink porady