Pozycje w menu Cracker Barrel, których niestety nigdy więcej nie zjesz

Zewnętrzna część Cracker Barrel Cracker Barrel

Niewiele jest rzeczy równie pocieszających, jak wjeżdżanie na parking Cracker Barrel, wiedząc, jaka zdrowa dobroć czeka za drzwiami. Jeśli jest kolejka, możesz usiąść zaklęcie w jednym z rzędów bujanych krzeseł w wiejskiej knajpce. Możesz zagrać w duże warcaby. Chodzi o to, że nie ma pośpiechu. Jesteś gotów poczekać, bo wiesz, że pyszne poprawki w najbliższej przyszłości są tego warte.


Ale od czasu do czasu dzieje się coś nie do pomyślenia. Cracker Barrel zmienia menu, pozostawiając Ci tęsknotę za jakimś daniem, bez którego w tej chwili jesteś pewien, że nie możesz żyć. Chociaż nie jest to niespotykane dla Cracker Barrel przywieźć z powrotem sezonowy przedmiot, który kiedyś był już na emeryturze (witaj, kurczak przy ognisku !), niektóre potrawy po prostu znikają i zostawiają w sercu dziurę wielkości herbatnika.Nienawidzimy przywoływać bolesnych wspomnień. My robimy. Ale cóż, uznaliśmy, że warto ponownie odwiedzić niektóre z pysznych pozycji w menu, których prawdopodobnie nigdy więcej nie zamówisz w Cracker Barrel. Całkowicie rozumiemy, jeśli czujesz potrzebę utopienia swoich smutków w takich rzeczach jak balsam do ust Burt's Bees, staromodne cukierki i bibeloty w stylu Fixer Upper z uroczego wiejskiego sklepu w restauracji.
Zachęcamy więc do zaopatrzenia się, a następnie dołącz do nas w wspominaniu tych wycofanych dań.

Francuskie tosty truskawkowo-śmietankowe

Francuskie tosty z Cracker Barrel Cracker Barrel

Zawsze może być pora śniadania w Cracker Barrel, ale to nie znaczy, że zawsze możesz spodziewać się, że znajdziesz swoje ulubione danie śniadaniowe.OK, więc mają całkiem niezłą historię dostarczania dokładnie co chcesz zjeść wczesnym rankiem Ale dla prawdziwych fanów franczyzowych truskawek i kremowych francuskich tostów każda wizyta na śniadanie może odtąd wydawać się biustem. 11 sierpnia 2015 r. Cracker Barrel tweetował ostatnie ostrzeżenie: „Zakończ lato słodkim finiszem. Wypróbuj nasze śniadanie francuskie tosty z truskawkami i kremem, zanim zniknie, 16.08.stek i shake frisco

Dość powiedzieć, wydawało się, że dotrzymują słowa i usuwają je z menu. Więc co sprawiło, że to danie było tak wyjątkowe?Podobnie jak w przypadku wszystkich francuskich tostów Cracker Barrel, został on przygotowany przy użyciu czterech kromek grillowanego chleba na zakwasie. Ttutaj był jeden główny wyjątek — restauracja nadziewała go przepysznym nadzieniem z serka śmietankowego i posypała cukrem pudrem i świeżymi truskawkami. Omdlenie.

Po uświadomieniu sobie, że Cracker Barrel nie tworzy już francuskich tostów z truskawkami i śmietaną, niektórzy klienci całkowicie zrezygnowali z restauracji.. Opłakiwał jednego takiego klienta w 2015 r. „Cracker Barrel nie ma już moich truskawek i kremowych tostów francuskich”. Nigdy nie wrócę.A w 2017 roku inny klient powtórzył ten sentyment na Twitterze, mówiąc, że „szczerze nie musisz już nigdy więcej przychodzić do Cracker Barrel.Kanapki z kurczakiem i sałatą

Kanapka z sałatką z kurczaka?

Cracker Barrel serwuje zielone sałatki liściaste z grillowanym lub smażonym kurczakiem na wierzchu. Jednak w pewnym momencie zdecydowali, że podawanie prawdziwej sałatki z kurczakiem – szczególnie w postaci kanapek z sałatką z kurczakiem – nie jest dobrym pomysłem. Ostrzeżenie o spoilerze? Fani nie byli zadowoleni z usunięcia tych smacznych sammy z sałatką z kurczaka.

Niektórzy klienci stracili wiarę w lokal i nie mówimy tu tylko o samej restauracji. „Mój tata właśnie powiedział: „Corporate America rzuciła mnie ZNOWU do żyły” BC Cracker Barrel nie ma już kanapek z sałatką z kurczakiem. tweetował jeden klient z ojcem, który najwyraźniej uwielbiał kanapki z kurczakiem Cracker Barrel. Inny zastosował taktykę poczucia winy, lamentując, że są… „tak rozczarowany” pozycja nie była w menu.

To była zła wiadomość. Dobrą wiadomością jest to, że przepisy na przepis na sałatkę z kurczakiem Cracker Barrel są w Internecie! CDKuchnia oferuje dość prostą wersję, na przykład, która polega na mieszaniu piersi z kurczaka ze śmietaną, majonezem i kilkoma innymi składnikami, aby naśladować smak i konsystencję oryginału. Po utworzeniu możesz wrzucić go między dwa kawałki chleba, herbatniki lub bułeczki z półksiężycem i nazwać to (pysznym) dniem.

Mnóstwo naleśników

Cracker Barrel naleśniki z kawałkami czekolady Cracker Barrel

Nie zrozum nas źle — prawdopodobnie nigdy nie zabraknie naleśników w Cracker Barrel. Knajpka zawsze służy ich lekkie i puszyste naleśniki maślankowe wraz z sezonowymi opcjami, takimi jak naleśniki z „dzikimi” jagodami z Maine. Niestety, jeśli nauczyliśmy się jednej rzeczy, ślęcząc nad interakcjami w mediach społecznościowych z Cracker Barrel, to tego, że nie powinieneś przywiązywać się zbytnio do żadnej specjalnej wersji stosów Cracker Barrel.

Weźmy na przykład naleśniki z owocami. Jasne, wciąż masz opcje. Jednak, jeden z nich nie jest nadzieniem do ciasta wiśniowego , którą YouTuber Deedra Kerby czuła na tyle pasjonująco, że nakręciła film protestujący przeciwko nieobecności. (Wskazówka dla profesjonalistów: kup mieszankę do naleśników Cracker Barrel w wiejskim sklepie, a następnie posyp je nadzieniem do ciasta wiśniowego w puszkach i bitą śmietaną w lokalnym sklepie spożywczym. Nie ma za co.)

Inną popularną odmianą naleśników Cracker Barrel, która najwyraźniej poszła drogą dodo, jest kawał czekolady . W marcu 2018 jeden klient tweetował ona „nigdy nie przestanie być zła” z tego powodu. A jeszcze w lutym 2019 kolejny klient tweetował że pojechali całą drogę do restauracji na „ulubione śniadanie” z tych nabijanych czekoladą stosów, tylko po to, by przekonać się, że już ich nie ma.

najlepsze meksykańskie fast foody?

Niektórzy klienci przysięgają, że chociaż naleśników z kawałkami czekolady nie ma w menu, Cracker Barrel zrobi je dla Ciebie, jeśli ładnie poprosisz. Podejrzewamy, że może tak być również w przypadku innych wycofanych opcji, takich jak wieloziarnisty i słodki ziemniak . Hej, nie zaszkodzi zapytać, prawda?

Smażony kurczak w piecu maślankowym

Cracker Barrel smażony kurczak w maślance Cracker Barrel

Wydaje się świętokradztwem powiedzieć, że Cracker Barrel nie serwuje już smażonego kurczaka z maślanki, ale wydaje się to tragiczne, a klienci są z pewnością słoni. Oto, co możemy wywnioskować z naszego śledzenia w mediach społecznościowych. Do dania odwołuje się Cracker Barrel do co najmniej 2016 . Następnie, latem 2018 roku, oburzenie klientów oburzyło fakt, że Cracker Barrel przestał tworzyć to klasyczne danie z południa.

W maju 2018 r. klienci zabrali się do Twittera, aby podzielić się swoją udręką z powodu tej decyzji. Jeden ogłosił się 'rozsierdzony,' podczas gdy inny upierał się, że są „Skończyłem z tym miejscem”. W czerwcu tego samego roku, naprawdę zrozpaczony patron Cracker Barrel przedstawił swoją sprawę restauracji, wyjaśnianie „Jeżdżę ponad godzinę, żeby zjeść maślankę nad smażonym kurczakiem, a słysząc, że została przerwana, całkowicie złamało mi się serce. Przynieś to proszę!!'

Szczerze mówiąc, Cracker Barrel oferuje Południowe smażone danie z kurczaka? . To jednak najwyraźniej nie daje pociechy wielbicielom wersji smażonej w piecu na maślance.

Smażona kanapka z sumem?

Smażona kanapka z sumem? Cracker Barrel

Jeśli dorastałeś na Południu, typrawdopodobniedorastał na smażonych kanapkach z sumem.Jeśli dorastałeś gdzie indziej, ale zdarzyło Ci się natknąć? ten południowy faworyt w Cracker Barrel , zrozumiałeś apel. A jeśli nie udało Ci się spróbować tego dania w lokalnej Cracker Barrel, cóż, możesz mieć pecha.

Oto, co wiemy.Już w 2011 roku klient Cracker Barrel zamieścił na Twitterze prosty, ale opisowy status o czystej radości płynącej z jedzenia tego dania.„Poziom szczęścia w moim sercu wzrósł dziesięciokrotnie” po prostu od jedzenia smażonej kanapki z sumem i ogórkiem kiszonym” tweetował , dodając: „Kocham cię, Cracker Barrel”. (To samo, Emily. To samo.)Ale potem, w kwietniu 2018, kolejny klient napisał zły Denzel Washington GIF aby wyrazić swoje niezadowolenie z powodu zaprzestania smażenia kanapki z sumem przez Cracker Barrelrel.

dziewczyny z restauracji twin peak peak

To prowadzi nas do dnia dzisiejszego. Wydaje się, że ten ostatni klient — nie wspominając Denzel — ma pełne prawo dobyć zmartwionym. Kanapka ze smażonym sumem ma w rzeczywistościzostał usuniętyz menu.

Sos jabłkowy

Miska musu jabłkowego

Jabłkowy może nie być tym rodzajem rzeczy zazwyczaj kojarzy się z buntem, ale to prawie co Cracker Barrel miał na rękach, kiedy postanowili przestać podawać mus jabłkowy jako strona.Sądząc po namiętnych tweetach gości, ta słodka strona przestała pojawiać się w menu w 2013 roku.

Niektórzy opłakiwali tę decyzję.„Czy nikt inny nie jest wściekły, że Cracker Barrel odstawił sos jabłkowy jako dodatek, ponieważ ja mam?” naprawdę emocjonalnie na ten temat”, obserwowałem jedną kolację . Inni pytali, dlaczego do tego doszło.A jeden z gości zauważył, że Cracker Barrel głównie okradł gości z możliwości maczać polędwiczki z kurczaka w sosie jabłkowym . To jest,Wyraźnie, nowoczesna parodia.

Ponieważ składniki tej strony nie są łatwo dostępne, trudno powiedzieć, co sprawiło, że klienci Cracker Barrel nie mogli się temu oprzeć.Jeśli w dzisiejszych czasach klienci mają ochotę na jabłka. utknęli z Smażone jabłka .

Gulasz wołowy

Miska gulaszu wołowego

Kto nie lubi dużej, pocieszającej miski gulaszu wołowego? W tym konkretnym daniu z Cracker Barrel było coś, co sprawiało, że czułeś się dobrze ze światem. To znaczy, że zdecydowali się przerwać ją w 2013 roku — tej jesieni świat stał się nieco ciemniejszy dla klientów Cracker Barrel.

„Właśnie poleciałem z CA do FL, prosto do Cracker Barrel z lotniska, żeby dowiedzieć się, że przerwałeś mój gulasz wołowy! ROZCZAROWANY!!' tweetował jedna zrozpaczona kolacja. Opłakiwał innego , „Ok, właśnie dowiedziałem się, że @CrackerBarrel pozbył się gulaszu wołowego i jestem bardzo zdenerwowany. Bardzo mi się to podobało!! ☹' A jeśli myślisz, że czas może stępić żądło niemożności pożerania tego obfitego dania, bardzo się pomylisz. Fani nadal korzystali z mediów społecznościowych jeszcze w 2018 roku, aby wyrazić swój smutek nad utratą takiego kulinarnego skarbu.

Szewc z wiśniami w czekoladzie

Copycat Cracker Barrel szewc z czekoladą wiśniową Twitter przez @cmahrlig

Kiedy deser ma w nazwie słowa „czekolada” i „szewc”, wiesz, że będzie dobry. Zapytaj fanatyka Cracker Barrel Czekoladowo-wiśniowy deser szewcowy, a oni to potwierdzą. W rzeczywistości, sądząc po mediach społecznościowych, wydaje się, że szewc z czekoladą wiśniową był dość popularny. „Jesteśmy [w] @CrackerBarrel ciesząc się obiadem i rozmawiając o tym, jak chcielibyśmy, aby przywrócili Chocolate Cobbler. Najlepszy deser na świecie” tweetował jedna kolacja w październiku 2018 r. Nic dziwnego klienci byli wstrząśnięci w szoku kiedy zakład przestał go obsługiwać.

Od początku 2019 r. oferta szewca Cracker Barrel obejmuje tylko opcję szewca owocowego — napełnioną dowolnymi dostępnymi owocami sezonowymi — zwieńczoną lodami. I choć brzmi to dobrze, z pewnością nie jest to szewc z czekoladą wiśniową. Christin Mahrlig z Pikantna kuchnia południowa opisuje to najlepiej, mówiąc: „Z czekoladą i wiśniami ten wiejski deser ma smak ciasta szwarcwaldzkiego, ale w łatwej do wykonania formie szewca”.

Zamknięcie Burger Kinga 2018

Jeśli nie możesz się doczekać rozwiązania problemu, Mahrlig przynajmniej oferuje rozwiązanie w postaci przepisu naśladowczego. To może nie być rozwiązanie (aka spacer do Cracker Barrel i zamawianie deseru), ale może przynajmniej na razie stłumić twoje zachcianki.

Sos z czerwonych oczu

Mięso i ziemniaki z sosem

Nie można mówić o wiejskim gotowaniu bez dorzucenia do mieszanki sosu z czerwonych oczu. I przez błyszczącą chwilę w swojej historii Cracker Barrel podawał ten czerwony eliksir. Ku wielkiemu rozczarowaniu gości, przedmiot zniknął jesienią 2017 roku. Jako jeden z patronów tweetował w jadłodajni: „Powiedziano mi, że nie oferujecie już sosu z czerwonych oczu. Żądam odpowiedzi. Rok później kolejna fanka sosu żartobliwie tweetował „Cracker Barrel pozbył się sosu z czerwonych oczu i jestem tylko trochę zdenerwowany”.

Więc co sprawia, że ​​sos z czerwonych oczu jest tak uzależniający? Ten klasyczny południowy sos do patelni sprawia, że ​​prawie wszystko jest lepsze: wiejska szynka (z którą też się robi), herbatniki, kasza, smażone ziemniaki, jajka sadzone... lista jest długa. Wybierasz coś, co chcesz przelać, a następnie podajesz wraz z czymś, czego możesz użyć do zjedzenia dodatkowego sosu. Ma ten rodzaj kopa, którego nie można zapomnieć, czasami dzięki okazjonalnemu składnikowi mocnej czarnej kawy.

czy można jeść surową cukinię?

Miłośnicy sosu, którzy obecnie lamentują nad utratą wersji z czerwonymi oczami w Cracker Barrel, mogą czerpać pociechę z kilku faktów. Po pierwsze, restauracja nadal serwuje inne sosy : kremowy sos ziołowy z patelni, sos tartaczny, sos pieczony, sos z indyka. Po drugie, w Internecie jest mnóstwo przepisów na sos z czerwonych oczu.

Mrożone kubki na dowolny napój z menu

Cracker Barrel mrożony kubek cydr Cracker Barrel

Dawno, dawno temu Cracker Barrel obdarował gości najbardziej magicznym prezentem.Za każdym razem, gdy zamawiano z menu pewne cudowne libacje, dostarczano serwery napój w mrożonym kubku .Jak w tak, a świetnie mroźny kubek prosto z zamrażarki gwarantuje, że napój będzie zimny aż do ostatniej kropli. Zamawiasz mleko? Dostajesz mrożony kubek! A może fajny cydr? Kubek mrożony też dla Ciebie! Co powiesz na lemoniadę? Lepiej w to uwierz, chłopie.

Ale latem 2018 roku restauracja dokonała drastycznej zmiany.Tak jak jeden ówczesny pracownik napisał na Twitterze , „My” właśnie pozbyliśmy się naszych mrożonych kubków ☹ Cracker Barrel zabiera wszystko świetnie great. Podczas gdy niektórzy goście?po prostuokreślał to jako „smutny dzień w beczce” wzięli go inni lojalni patroni patronosobiście. 'Więc jazostał poinformowanydziś rano @CrackerBarrel nie ma już zamrożonych kubków. To jestwłaśnieźle.Przez ostatnie 25 lat prawie w każdą sobotę dostawałem do śniadania mrożony kubek na mleko” jeden taki obiad napisał na Twitterze w lipcu 2018.

Smażone kotlety schabowe

Cracker Barrel smażony kotlet schabowy Cracker Barrel

Rozsądne jest, że kiedy idziesz zjeść w staromodnej wiejskiej restauracji, spodziewasz się, że w menu znajdą się smażone kotlety wieprzowe. Jeśli kiedykolwiek byłeś w jakiejkolwiek południowej kuchni, wiesz, że to prawda.I przez chwilę Cracker Barrel zrobił uhonoruj ​​swoje wiejskie korzenie, serwując trochę poważnie smażone kotlety z wiejskimi fixinami .

Ale sprawy potoczyły się na południe (gra słów zamierzona) w 2014 roku. Podsumowując jednego zirytowanego patrona , „Jestem”naprawdęrozczarowany Cracker Barrel. Jak można nazwać siebie restauracją wiejską, a nie sprzedawać [sp] smażonej ryby lub smażonego schabowego? Tweetował inny , „Za każdym razem denerwuję się”Myślęo tym, że Cracker Barrel nie ma smażonych kotletów wieprzowych. Alepoważnie... na przykład dlaczego miałbyś tego nie mieć?!'

Ale jako vloger Luefras zauważono w 2018 roku, Cracker Barrel dodał kotlety z indyka do swojego menu jako lżejszą opcję taryfy, choć wydaje się, że są one sezonowe.