Różnica między najtańszą i najdroższą pizzą w Pizza Hut?

Pizza Hut Pizza Matt Winkelmeyer/Getty Images

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaka jest między nimi różnica? Pizza Hut najtańsza i najdroższa pizza? Pizza Hut została założona w 1958 roku przez dwóch braci, którzy pożyczyli od swojej mamy 600 dolarów na otwarcie pizzerii w Wichita w stanie Kansas (przez Pizza Hut ). Reszta to już historia, ponieważ sieć pizzerii wzrosła w dochodach i pozycji i przyciągnęła rzeczników, takich jak Donald Trump i Jessica Simpson, do poparcia jej produktu. Pizza jest amerykańską podstawą. W rzeczywistości, zgodnie z Sos Slice blogu, Amerykanie jedzą 3 miliardy pizz rocznie, a przeciętny Amerykanin je około 46 plasterków rocznie — to dużo lepkiego sera i pepperoni.


Ale co decyduje o cenie jednej pizzy od drugiej w Pizza Hut? Według Ceny menu fast food , różnica wydaje się dotyczyć najpierw rodzaju skórki, a następnie wielkości i liczby dodatków. Duża pizza z nadziewanym serem kosztuje 16,99 USD, bez podatku, opłat za dostawę i napiwków, ale dodaj trochę dodatków, a cena wzrośnie – i pamiętaj, że ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji.Najdroższą pizzą wymienioną w menu jest duża pizza Super Supreme Stuffed Crust za 17,99 USD. Pizza Super Supreme Stuffed Crust składa się z ciasta nadziewanego serem, zwieńczonego sosem, serem, pepperoni, szynką, wołowiną, kiełbasą wieprzową, włoską kiełbasą, czerwoną cebulą, pieczarkami, zieloną papryką i czarnymi oliwkami (przez Pizza Hut ).
Pizza Hut Super Supreme: wart swojej ceny?

Wart swojej ceny?

Czy pizza Super Supreme jest warta swojej ceny? Pizza Chłopaki tak myślę. Zauważyli, że jest to „dobra zaokrąglona pizza” i dali jej kciuki do góry. Jednak po drugiej stronie spektrum Poważne jedzenie mówi, że pizza „ledwo wchodzi do gry”. Recenzent uznał sos za nieco gorzki i nie sądził, że dodatki są tak świeże, jak jego konkurenci. Nadal, Uniwersytet Łyżka , witryna z recenzjami prowadzona przez studentów college'u, o nazwie pizza Pizza Hut wypróbowana i prawdziwa. Ale co z tym serem? nadziewane ciasto ? Jeden Reddit recenzent był niezadowolony i „rozczarowany”, podczas gdy Impulsywne kupowanie nazwał to „oszałamiającym umysłem”.

Jak więc najtańsza pizza z menu Pizza Hut wypada w porównaniu z pizzą Super Supreme Stuffed Crust? Najtańsza pizza w menu Pizza Hut wg Ceny menu fast food to osobista pizza z serem w cenie 4,79 USD. Ta pizza jest dokładnie taka, jakiej można się spodziewać, czyli tradycyjna pizza na patelni Pizza Hut z dużą ilością sera. Internetowy werdykt w tej sprawie wydaje się być pozytywny — recenzent at Doradca wycieczek uważam, że ta pizza jest naprawdę dobra.Konkluzja: nie musisz wydawać dużo ciasta na ciasto Pizza Hut, aby było to przyjemne, ale wielkość twojej imprezy (lub apetyt) będzie miała znaczenie przy zapłaceniu rachunku.
Kategorie przepisy Komiksy jeść