Dziwaczny nowy cukierek Starburst będzie używał biometrycznych skanerów linii papilarnych

  Cukierki Starburst Jennifer Wallace/Shutterstock Chase Shustack


W zależności od tego, jak patrzysz na rzeczy, coraz szybsza „technologizacja” społeczeństwa może być zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Nie można wykluczyć, że zastosowanie technologii ułatwiło życie, ale można też argumentować, że poleganie na „inteligentnej technologii” może prowadzić do nieoczekiwanych konsekwencji. Podczas gdy obie strony przedstawiają uczciwe i rozsądne argumenty, najważniejszym pytaniem, które się wyróżnia, jest: „Co ma wspólnego z całą tą rozmową? Starburst ?'Starbursts, te soczyste, owocowe, prostokątne gryzaki, to oczywiście bardzo popularne słodycze. CandyStore.com donosi, że Starburst znalazł się na czwartym miejscu w rankingu najpopularniejszych cukierków w sezonie Halloween 2021, przy czym cukierki te były najbardziej kochane w Alabamie, Idaho, Indianie, Michigan, Południowej Dakocie i Teksasie. Oczywiście większość ludzi powie Ci, że pomimo wszystkich różnych smaków i odmian, takich jak ostatnio wydany „ Powietrze Starburst ”, ich ulubionym smakiem jest różowa truskawka. Ten konkretny smak jest tak popularny, że lubią nawet znane osobistości Paryż Hilton mieć do nich sympatię.
dlaczego popcorn w kinie jest taki dobry?

Starburst wydaje się rozumieć, że truskawka jest ulubionym smakiem wielu osób – i że niektórzy ludzie nie są zbyt chętni do dzielenia się. Jak więc możesz, przeciętny miłośnik Starburst, zachować swój ulubiony smak przed brudnymi rękami innych? Gdyby tylko był jakiś sposób, być może dzięki nowoczesnej technologii, ty i ty sam możesz uzyskać dostęp do swojej skrytki jednym dotknięciem, tak jak w przypadku smartfona.

jak długo można przechowywać tłuszcz z bekonu

Tylko Twoje odciski palców mogą odblokować tę torbę Starburst

  Skrzynka Starburst z zamkiem biometrycznym FacebookPodczas gdy większość torebek z cukierkami twierdzi, że jest „wielkości akcji”, to szczególne pudełko cukierków Starburst śmiało twierdzi, że nie można się nimi dzielić. W rzeczywistości tylko twoje odciski palców mogą odblokować skrzynkę cukierków, dzięki czemu możesz cieszyć się unikalną biometryczną blokadą odcisków palców.

Według Foodbeast Mars Wrigley nawiązał współpracę z firmą Mycube Safe zajmującą się budownictwem sejfów, aby stworzyć coś, co nazywa „All-Pink Unshare Pack”. Przypominający duży różowy Starburst (i, jak wskazuje tytuł, wypełniony różowymi cukierkami Starburst), sejf można otworzyć tylko za pomocą zamka biometrycznego, który odblokowuje się za dotknięciem palca odpowiedniego użytkownika. Oznacza to, że w przeciwieństwie do zamykanych torebek, do których każdy może się rozerwać, tylko Ty i Ty możecie otworzyć pudełko truskawkowych Starburst. Porozmawiaj o wysokim zabezpieczeniu niektórych cukierków.zgrywanie gofrów costco

Akt utrzymywania swojego ulubionego smak cukierków Starburst dla siebie jest częścią mentalności 'miłości własnej', którą odzwierciedlają różowe Starburst - a przynajmniej tak mówi Mars Wrigley (poprzez Wiadomości PR ). Różowe Starbursts wydają się być symbolem mentalności „najpierw ja”, która zachęca do refleksji nad tym, co czyni je wyjątkowymi i „traktowania siebie” za swoje osiągnięcia. Chociaż dzielenie się jest opieką, jak mówi stare powiedzenie, można argumentować, że istnieją pewne korzyści z pokazywania, jak bardzo doceniasz siebie i wszystko, co robisz.

Chociaż Foodbeast zauważa, że ​​te „Pakiety Unshare” będą dostępne w głównych sklepach, fani mogą: Wejdź aby wygrać Pakiet do 7 października.